Sta mislite o drugarskom sexu?!!

  • Začetnik teme Alexandra
  • Datum pokretanja
Imam najboljeg druga vise od 15godina. Sa njim sam prosla pravu platonsku ljubavim i nebrojeno puta spavala u istom krevetu zagrljena a da se nikada nista nije desilo. Ta ljubav koju sam iskusila kada mi je lezao na grudima je bila prava duboka ljubav koju nikada ni sajednim sexualnim partnerom nisam dozivela i ne bih to iskustvo ni zasta menjala. Tako da ti je moj savet da to ne radis, jer ako vec razmisljas o njemu na taj nacin, onda ti on zapravo nije najbolji drug. "Friendship often ends in love; but love in friendship never"; Charels Colton.
 
Ako te drug seksualno privlaci,znaci da nije samo drug.Ti odnosi su ok,ako je u pitanju strast i nista drugo,ali iz iskustva znam da to uvek s jedne strane preraste u nesto,pa onda nastaju problemi.:kafa:

Kad zavole ljudi su skloni predmet svoje ljubavi prisvojiti i mrzeti svako deljenje sa drugima,
zato i jeste prijateljska ljubav prednost, ljubav je prava i iskrena, niko i nista ne brani da se ima sex, a nema posedovanja,
no u prijateljskoj ljubavi je tesko doci do tih toplih i neznih ljubavnih osecanja koji su nam isto svima i te kako potrebni.

:)
 

Back
Top