extra

Pa, sta fali Beckhamu? I meni je on sexy... :D
Ako nista drugo, treba mu odati priznanje sto je promenio predstavu o fudbalerima kao o sirovinama kvrgavih kolena... :D
 
:roll: oh da, promenio je zaista 'nabolje' u napuderisanog drkadziju ishcupanih obrva :roll:
fuj, jezhim se takvih sladunjavih likova
i uopshte mi nije jasan taj poriv za uzdizanjem javnih lichnosti u zvezde
da su jedan i drugi radnici gradskog zelenila niko ih ne bi ni pogledao, ali yeee glumac ili fudbaler....u yeee....odmah je "extra" :roll:
fuj :!:
 
raindog:
:roll: oh da, promenio je zaista 'nabolje' u napuderisanog drkadziju ishcupanih obrva :roll:
fuj, jezhim se takvih sladunjavih likova
i uopshte mi nije jasan taj poriv za uzdizanjem javnih lichnosti u zvezde
ih ne bi ni poglda su jedan i drugi radnici gradskog zelenila niko edao, ali yeee glumac ili fudbaler....u yeee....odmah je "extra" :roll:
fuj :!:
e bas to!!!
 
raindog:
:roll: oh da, promenio je zaista 'nabolje' u napuderisanog drkadziju ishcupanih obrva :roll:
fuj, jezhim se takvih sladunjavih likova
i uopshte mi nije jasan taj poriv za uzdizanjem javnih lichnosti u zvezde
da su jedan i drugi radnici gradskog zelenila niko ih ne bi ni pogledao, ali yeee glumac ili fudbaler....u yeee....odmah je "extra" :roll:
fuj :!:
Ma dobro bre... ne budi tako stroga... :lol:
Pa aj kazi, sta ti volis? Zaznojane vozache FAP-a? :lol:

Feminizirane tipove ne volim ni ja, ali ovaj nekako... seksi trci... :lol: :lol:
 
Shag Ivory:
Pa aj kazi, sta ti volis? Zaznojane vozache FAP-a? :lol:

to bre, da se zna shta je mushko, da je lep fin mastan i da ga leti nanjushish na kilometar :lol:

ma zapao mi neki radnik gradskog zelenila josh proshlog proleca, za oko, pa sad sve idem da berem bele rade kad se kosi trava oko fakulteta :wink: a leeeep ki upisan (dodushe plav ko bekam, al to sam mu oprostila :P ) :lol:
 
engleskinja:
Sta mislite o Stefanu Kapicicu???



Meni je stvarno extra,mozda ne toliko lep (kao Beckham)ali bogami je sarmantan,nekako zraci.
Malo je djavolski :twisted: .

Ma decko je super isti deda koji je ovde po srbiji kao titov general naredjivao ubijanja uglednih domacina po srbiji ... mozda je zato malo :twisted:

Izvestaceni papan!
 
a ovaj, jel ti stvarno mislish da ljudi nemaju pametnijeg posla nego da razmishljaju o tamo nekim xy ljudima :?: :!: :shock:
i na osnovu chega bi neko trebao da donosi zakljuchke o ljudima koje ne poznaje lichno :?:
 
Posto sam malo van tokova tj. vec neko vrijeme zivim u inostranstvu,sjecam ga se kao kosarkasa u pokusaju sa izrazitom progenijom(izbacenom donjom vilicom :shock: )!Sad cujem da je glumac(nadam se ne samo u pokusaju)ali stvarno tesko mogu da ga zamislim kao "facu"!
 
liv:
Posto sam malo van tokova tj. vec neko vrijeme zivim u inostranstvu,sjecam ga se kao kosarkasa u pokusaju sa izrazitom progenijom(izbacenom donjom vilicom :shock: )!Sad cujem da je glumac(nadam se ne samo u pokusaju)ali stvarno tesko mogu da ga zamislim kao "facu"!

mnogo bolje izgleda sada kad je malo "ostario"nego ranije.
Definitivno nije samo u glumac u pokusaju puno radi u pozoristu i dobar je.
 

Back
Top