Sa vase tacke gledista, sta bi radili? :(

Vesna99

Početnik
Poruka
26
Dragi moji,

radi se o sledećem problemu ako to tako mogu nazvati. Bila sam sa jednim divnim momkom nekih 4 mjeseca, prije toga smo se poznavali dugo sve je bilo super dok ja nisam da izvinite u*rala stvar :cry: .Tražila sam od njga pauzu da saberem sebe i uticaje i vidim kako dalje, međutim on je to vece obrisao moj broj telefona pozeleo mi sve najbolje u zivotu i od tada ni traga ni glasa od njega :cry: . Skoro izadjem sa drugaricom i vidimo se nas dvoje on me pozdravi ali između nas postoji distanca ili ignorisanje sa njegove strane:( Ja sam imala vremena za razmišljanje i nisam htjela da ga izgubim ali mi je trebalo malo vremena za mene,on je to na svoj način protumacio ne onako kako sam ja zeljela:( Znaci mi se vidjeli ja mu posaljem sms 2 ali do danas nema odgovora to je bila nedelja, juče sam ga zvala ne javlja se tražim od njega razgovor da mu objasnim šta i kako i naravno ako bude zelja njegova da se pomirimo(to je u zvijzdama za sada). Šta bi vi radili pustili ga, cekali da se javi a kako njega znam to može potrajati:), pokusali i dalje da dobijete razgovor ili,ili??? Stvarno vise nisam pametna oboje nismo djeca vise, ne vjerujem da je sve bilo samo bezveze jer smo proveli divno vrijeme zajedno a i njegovi osjecaji su mi tada govorili nešto drugo?Znam da sam pogrijesila i trebala sam tada da mu objasnim svoje razloge ali on nije htio da ih cuje ni tada a ne vjerujem da će i sada to htjeti:(

Ajde dajte neki savjet šta da radim i kako da se postavim???
Hvala svima unapred :(

Vesna
 
Ma, sta bre napadate zenu?
Trebala joj pauza, pa sta? A on ko klinac, naljutio se....e, pa tako ne rade ni klinci vise....Zasto on nju nije pitao sta joj je, zasto hoce pauzu, itd itd...a zna dici nos, glupi muski ego.
Nego Vesna, ti njemu fino napisi pismo, otvori se ali se ne ponizavaj i ne reci kako si se pokajala, trebalo ti je vrijeme i on bi to trebao razumjeti...makar ja to tako vidim.
Sretno!
 
Vesna99:
Dragi moji,

radi se o sledećem problemu ako to tako mogu nazvati. Bila sam sa jednim divnim momkom nekih 4 mjeseca, prije toga smo se poznavali dugo sve je bilo super dok ja nisam da izvinite u*rala stvar :cry: .Tražila sam od njga pauzu da saberem sebe i uticaje i vidim kako dalje, međutim on je to vece obrisao moj broj telefona pozeleo mi sve najbolje u zivotu i od tada ni traga ni glasa od njega :cry: . Skoro izadjem sa drugaricom i vidimo se nas dvoje on me pozdravi ali između nas postoji distanca ili ignorisanje sa njegove strane:( Ja sam imala vremena za razmišljanje i nisam htjela da ga izgubim ali mi je trebalo malo vremena za mene,on je to na svoj način protumacio ne onako kako sam ja zeljela:( Znaci mi se vidjeli ja mu posaljem sms 2 ali do danas nema odgovora to je bila nedelja, juče sam ga zvala ne javlja se tražim od njega razgovor da mu objasnim šta i kako i naravno ako bude zelja njegova da se pomirimo(to je u zvijzdama za sada). Šta bi vi radili pustili ga, cekali da se javi a kako njega znam to može potrajati:), pokusali i dalje da dobijete razgovor ili,ili??? Stvarno vise nisam pametna oboje nismo djeca vise, ne vjerujem da je sve bilo samo bezveze jer smo proveli divno vrijeme zajedno a i njegovi osjecaji su mi tada govorili nešto drugo?Znam da sam pogrijesila i trebala sam tada da mu objasnim svoje razloge ali on nije htio da ih cuje ni tada a ne vjerujem da će i sada to htjeti:(

Ajde dajte neki savjet šta da radim i kako da se postavim???
Hvala svima unapred :(

Vesna


Da je njemu stalo do tebe on bi tebe vec sam nazvao.Vidis 2 sms-a si mu poslala a on ne reaguje?!Moje misljenje je zaboravi ga.To je moje misljenje ali ti uradi kako mislis da je najbolje.Srecno.
 
Imala sam situaciju kao ti.
Samo što sam ja bila u ulozi tog tvog dečka.
Dakle, počelo sve lepo i zaljubljeno /baš sam mislila da je on taj, inače se retko zaljubljujem/ i onda je on javio da neće svoj život da komplikuje zbog bla bla bla...

Pa, kao da mi je utrobu iščupao u tom trenutku... bila sam polubolesna sledećih mesec i nešto. Naravno da ga nisam zvala ni kontaktirala.
Zašto bih?
Pokazala sam svoje emocije, bila otvorena i to što jesam. Ako to nije dovoljno, onda ništa i neće biti.

Onda se javio. I to nonšalantno, kao da ništa loše nije bilo i još počeo sa pričom kako sve vreme misli o meni itd. Onda sam ga oterala u...

Poenta?
Ovde neki ljudi kažu da će te zvati ako mu je stalo - nije istina. Čovek je lepo pokazao da mu je stalo. Dao sve od sebe kad je trebalo.
A ti si ga od*ebala.
Ako hoćeš da nešto uradiš - uradi ti odmah i direktno. Ako te otkači /moguće je da hoće/ shvati da je to zbog nepoverenja koje oseća.

Kako se ponovo zadobija poverenje?
Have no idea. Nisam videla da je nekome to uspelo. Možda na filmu. :lol:
 
Ljudi nisu aparati na dugme, pa da ih po sopstvenom nahodjenju palis i gasis, kako ti je volja... Mada, s obzirom na situaciju u kojoj se nalazis, mogu da razumijem tvoje strahove i dileme, ipak moram da ti kazem da si se poigrala s njegovim osjecanjima... I, izigrala njegovo povjerenje...
Pogrijesila si...
I, zaista, smatram da bi najbolje bilo da, kao sto su ti vec rekli, u pismu otvoris dusu i sve izlijes na papir... Pa, sta bude...

Sa srecom...
 
"Trazila sam od njega pauzu da saberem sebe i uticaje i vidim kako dalje''

:?
pazi,sokirana sam,i ti imas i dete.
a ponasas se kao neka siparica,oce piski,nece piski?
naravno da je otisao.
koji ozbiljan covek,zena...ceka nekoga ko je fakat odrastao da se sabira?
to je fazon oz osnovne skole,a i tada je bedak :roll:
 
Kao sto vidim svi ste ovdje perfektni i nikada do sada niste napravili gresku tako mi se bar cini... Posto ja zivim i u realnom svijetu svi mi pravimo greske pa i zene sa djecom "gle cuda" , necu da vas ometam vise.Clanovi koje poznajete mogu da napisu sta hoce niko ih ne pljuje, da se tako izraznim jeli neko dosao sa strane to ti je uzas drljvlje i kamenje na njega, tipicno za nas. Sta bi tek bilo da sam napisala da sam ga prevarila ili ne znam ni ja sta!!! Zelim vam svima redom PUNO SRECE U VASEM TAKO PERFEKTNOM SVIJETU, a ja cu vec nekako rijesiti svoj problem a i ako ne barem sam probala!!!!
 

Back
Top