History...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

opušteno

Zainteresovan član
Poruka
164
Moada je ovo pitanje puno puta bilo,ali ja cu ga postaviti jos jednom,zato sto me zanima.Kako da izbrisem samo jednu adresu na kojoj sam bio?Znaci,ne ceo history,nego samo jednu adresu.To mi treba za IE.
 
Kakve veze imaju hakeri sa ovim?Evo i ja sam to probao na sve nacine ali ne moze,jedino nekako da kombinujes za kolko dana ce da se izbrisu te posecene adrese,ako si na primer posetio tu stranicu pre 3 dana onda namestis da se izbrisu posecene stranice u roku od 4 dana npr,ali onda gubis one stranice koje nisi posetio posle te stranice ili istog dana kada si posetio tu stranicu koju zelis da izbrises.
 
Sto se mucis....
Vidim da ti niko nece da kaze sta i kako...

Prvo... Adrese koje zelis da zadrzis i da imas uvijek stavi u favorite i mirno spavaj, a ostalo brisi jer ti u stvari i ne trebaju i jos ti prave smece po kompu, a posto koristis IE, u svakom slucaju si u dobroj prednosti da se natrpas koje cime i da se zarazis.. nekim virusom....
Zato na nacin sacuvaj adrese koje ti trebaju i ostale obrisi...

Ako bas ni to ne zelis onda jednostavno idi u history i prelgedaj sve adrese koje si posjetio i koje zelis da uklonis i brisi.. A sto se tice pojedinacnih iz adress bara mislim da se ne mogu da brisu pojedinacno. nego brisanje history baze brises i tu sto ti smeta...
Zato moj predlog je stavi u favorite sto zelis ostalo uklanjaj...

Pozdrav...
 
Moze se izbrisati ALI trebe da udjes u REGISTRY editor i tamo da se brise s tim da treba da se menjaju i redni brojevi ispred adresa da ne ostane slucajno praznina...ako niko do tad ne objasni tacno javicu uvece
 
@ AGENT Sa ovom opcijom brises sve sem URL adresa koji se pojavljuju u padajucem meniju a to isto kompletno iautomatsko moze uraditi i Asampoo i neki DiskCleaner .
Necu da lupam bez veze (a nisam 100% siguran) kako se radi u regbazi ali znam da se moze uraditi jer sam radio ALI GDE, da me ubijes ne mogu da se setim.Znam da se otvaranjem registryja pojavljuje numerisani redosled i broj predstavlja red u padajucem meniju i brises red a posletoga treba da se izvrsi prenumerizacija....
 
opušteno:
Moada je ovo pitanje puno puta bilo,ali ja cu ga postaviti jos jednom,zato sto me zanima.Kako da izbrisem samo jednu adresu na kojoj sam bio?Znaci,ne ceo history,nego samo jednu adresu.To mi treba za IE.

Napravi da se vide nevidljivi folderi, udji u dokument i setings pa tvoje ime ili ko je registrovan pa lokal setings pa historu i ti imas adrese za vise dana pa udji , otvori i dilit koje hoces :!:
 
Sigurno neko zna????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Da ti se sve adrese izbrisu to ide;Desni klik na Task bar u dnu ekrana i odaberes properties pa START MENU pa CLASSIC START MENU clik na CUSTOMIZE i u sredini prozora postoji dugme CLEAR pored pise To remove records of.... KLIK nato i sve je obrisano sem HOMEPAGE
 
Otvori REGISTRY bazu (run-regedit)-HCU/softvare/microsoft/Internet explorer/TypedURL.
Obrisi koje ti smeta (klik na URL i DELETE) a posle RENAME da ide od 1 do X .
TO JE TOOOOOO :D :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top