Jesen

Ljubav u jesen ima neki poseban šmek.Miris pečenog kukuruza, grožđe, prve bundeve i kestenje.Parkovi izgledaju kao iz bajke.
Hoćete li se zaljubiti ove jeseni, ili ste zadovoljni onim od leta, ili ćete sačekati zimu?

jesen.jpg

ja mislim da su kuruzi prosli, grozdja ima jos al do 23. nece biti, prve bundeve :lol: e sad kestenje ne znam nije jos...tako da Gwai jeseni nema vise, barem ne u onom izvornom stanju kojeg se sjecam prije 111 godina
 
mene ova tema podseca na ajvar i spremanje zimnice.

Pa da, sad nailazi period nabavke i spremanja zimnice, tih duznosti zbog kojih trpi mnogo toga drugog. :D Mora se to uzeti u obzir - sedi tako masa u kladzi i dunsta moze li Klajstersova da odigra mec u vise gemova od ponudjenog, a neki zajebant ih slusa i provali: "Nema sanse, kupio joj muz pre neki dan tri dzaka paprike da pece i pravi ajvar, video sam na bulevaru kad ih je na bajsu nosio sa pijace, nije stigla da trenira, izgubice na brzaka." :rotf:
 
Ljubav u jesen ima neki poseban šmek.Miris pečenog kukuruza, grožđe, prve bundeve i kestenje.Parkovi izgledaju kao iz bajke.
Hoćete li se zaljubiti ove jeseni, ili ste zadovoljni onim od leta, ili ćete sačekati zimu?

jesen.jpg

meni jesen ima poseban šmek zbog vazduha, al' bukvalno u oktobru vazduh drugačije miriše. i sve je nekako brzo i svi počeci su bili u oktobru i tako..to traje mesec i po dana i onda zima :roll:

a da l' ću da se zaljubim ne znam, mislim da ću 15og oktobra da se zaljubim negde oko 15:30h
 

Back
Top