Stariji muskarac- mladja zena

Prvo smo bili drugari godinu dana, ja sam imala decka (moj vrsnjak :D :D). Onda sam raskinula sa tim deckom i nesto me udarilo da ludujem kao pobesnela. Sve ovo se ne desava kod nas ;). Naravno, s kim cu da ludujem nego sa dobrim drugom, pa smo pili, duvali. Ja inace pijem i duvam a sve sam bila sa nekim tipovima koji bi me gledali ispod oka kad izvadim dzoint tako da mi je ovo doslo kao otkrice. Da postoji muskarac koji ce sve to sa mnom da radi, nece promeniti misljenje o meni, nece me trpati u fijoke i stavljati mi etikete i nikad nece iskoristiti momenat pijanstva ili udrogiranosti. Neko ko je aktivan, mlad (i telom i duhom :D), neko ko moze da me prati i u izlascima, i u zivotu, i u depresijama i down-ovima...itd. I u povracanju u dalj :mrgreen:
Tu je vec poceo jako da mi se svidja i onda je jedan dan dosao sa avionskom kartom x2 za tropsko ostrvo i onako nonsalantno mi rekao da se spakujem.

Ostalo je istorija :D
 
to za pijanduru i narkomana... saosecam... znam... delim osecanje... moje saucesce :(

A ono za "babojebac"... nemo se ljutis... i mog dedu zvali babojebac... jedini deda kome se dizao pa isao po palanku i onodio svaku babu koja htela da se plakne ;)

Sto ce reci... ne mora to tako lose da bude... mene zvali babojebac kad sam sa 19 imao ljubav stariju od mene... al sad mi neki priznali da su bili ljubomorni
 
Prvo smo bili drugari godinu dana, ja sam imala decka (moj vrsnjak :D :D). Onda sam raskinula sa tim deckom i nesto me udarilo da ludujem kao pobesnela. Sve ovo se ne desava kod nas ;). Naravno, s kim cu da ludujem nego sa dobrim drugom, pa smo pili, duvali. Ja inace pijem i duvam a sve sam bila sa nekim tipovima koji bi me gledali ispod oka kad izvadim dzoint tako da mi je ovo doslo kao otkrice. Da postoji muskarac koji ce sve to sa mnom da radi, nece promeniti misljenje o meni, nece me trpati u fijoke i stavljati mi etikete i nikad nece iskoristiti momenat pijanstva ili udrogiranosti. Neko ko je aktivan, mlad (i telom i duhom :D), neko ko moze da me prati i u izlascima, i u zivotu, i u depresijama i down-ovima...itd. I u povracanju u dalj :mrgreen:
Tu je vec poceo jako da mi se svidja i onda je jedan dan dosao sa avionskom kartom x2 za tropsko ostrvo i onako nonsalantno mi rekao da se spakujem.

Ostalo je istorija :D


To je super! Imash nekog ko te voli onakvu kakva si...A ko bi to mogao ako ne covek koji te je dobro upoznao....
Ja ne podnosim muskarce koji se nesto iscudjavaju devojkama koje piju alkohol...Takvi su mi najsumnjiviji....
 
A muskarci koji, kad ti narucis shot tekile, naruce liker od cokolade? :D :D

O ako nisam u zemlju propala. Ja lupam tekilu po stolu (pola casice tekile + malo sprajta, prekrijes casu rukom da nema vazduha, mlatnes po stolu da se uzmucka pa srucis u grlo. Znas kakva zabava :lol:) a on lizucka onaj liker kao *****.
 
Ha ha ha ha ha ha!!!!
Jeste vala smeshno...
Kada mi u fazi muvanja neki muskarac kaze da ne voli alkohol i da nikada ne pije, odmah znam da je alkos sto posto (u 90 posto slucajeva)...
Svi smo ljudi...Svi nekad napravimo glupost...Sta je tu sramota?
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Moj dragi se zaljubio u mene delimično zbog moje sposobnosti ispijanja tekile... A onda i on počeo da je pije!

Na stranu to... Muškarci su kao i žene, svi različiti, ali imaju par stavki koje sadrže svi u genetskom kodu. Ne postoji definicija ko će se kako slagati, kolika razlika u godinama je idealna, ma retko kada nekog i upoznaš potpuno. Poenta mog smaranja je:

Ja imam 23 godine. Nažalost rano sam morala da odrastem, počela sam da radim još u srednjoj školi, jer nismo imali dovoljno novca, situacija je bila teška. Moji nisu mogli da mi plate faks, pa sam štedela godinu dana, upisala se na ekonomiju i evo radim od prvog dana studija, pomažem mojima, izdržavam sebe itd. (Pominjem to samo da se zna da sam dosta zrelija od svojih vršnjaka) Uvek sam imala momke svojih godina, 5 godina stariji od mene je bio moj maksimum. Sve preko nisam htela ni da gledam. Iako sam imala samo duge veze, sve su propale zbog neozbiljnosti i nepažnje mojih bivših momaka.

A onda sam upoznala njega. Visok, crn, preplanuo... Izuzetno zgodan, sa najnemirnijim i nasmejanijim očima koje sam videla. 12 godina stariji od mene. Odlepila sam na prvi pogled. I bežala, pravila se, skrivala mesecima. Mislila sam da me ni ne primećuje, a želela sam da grešim u svojim osećanjima. Slučajan susret u gradu i provedeno jedno veče zajedno u razgovoru, me tek ubilo u pojam. I tako je to počelo... A kraj ili novi početak je u septembru... kada postajem ponosna gospođa jednog divnog čoveka.

Tako da ... Savet je: samo pažljivo slušajte svoje srce, ali ni glavu nikada nemojte isključiti! :kiss:
 
@ Plastikaa:

Ha, ha mama i tata su krivi za sve. A sto?
Kad treba da dodje taj momenat u zivotu da je osoba dovoljno odrasla da moze da kaze : "E sad je do mene, i ovo je moja odluka"?
Da mi malo pustimo roditelje na miru i da prihvatimo cinjenicu da se ukusi razlikuju, da svako od nas odlucuje za sebe kako smatra da je najbolje i da npr. bas nista ne smeta razlika u godinama (naravno, ne govorim o ekstremima, kao sto je pedofilija), ili sto neko voli plave, a neko drugi braun oci itd.
 
Ptacemo te za dest godina dal ces tako misliti...:rotf: Salim se:rotf:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Moj dragi se zaljubio u mene delimično zbog moje sposobnosti ispijanja tekile... A onda i on počeo da je pije!

Na stranu to... Muškarci su kao i žene, svi različiti, ali imaju par stavki koje sadrže svi u genetskom kodu. Ne postoji definicija ko će se kako slagati, kolika razlika u godinama je idealna, ma retko kada nekog i upoznaš potpuno. Poenta mog smaranja je:

Ja imam 23 godine. Nažalost rano sam morala da odrastem, počela sam da radim još u srednjoj školi, jer nismo imali dovoljno novca, situacija je bila teška. Moji nisu mogli da mi plate faks, pa sam štedela godinu dana, upisala se na ekonomiju i evo radim od prvog dana studija, pomažem mojima, izdržavam sebe itd. (Pominjem to samo da se zna da sam dosta zrelija od svojih vršnjaka) Uvek sam imala momke svojih godina, 5 godina stariji od mene je bio moj maksimum. Sve preko nisam htela ni da gledam. Iako sam imala samo duge veze, sve su propale zbog neozbiljnosti i nepažnje mojih bivših momaka.

A onda sam upoznala njega. Visok, crn, preplanuo... Izuzetno zgodan, sa najnemirnijim i nasmejanijim očima koje sam videla. 12 godina stariji od mene. Odlepila sam na prvi pogled. I bežala, pravila se, skrivala mesecima. Mislila sam da me ni ne primećuje, a želela sam da grešim u svojim osećanjima. Slučajan susret u gradu i provedeno jedno veče zajedno u razgovoru, me tek ubilo u pojam. I tako je to počelo... A kraj ili novi početak je u septembru... kada postajem ponosna gospođa jednog divnog čoveka.

Tako da ... Savet je: samo pažljivo slušajte svoje srce, ali ni glavu nikada nemojte isključiti! :kiss:
 
Postoje dobre i lose strane kao i u svemu u zivotu. Ne mora da znaci uopste da je muskarac ukoliko je stariji da je mnogo ozbiljan itd. Moze se potrefiti da je u pitanju osoba koja ima odredjeno iskustvo, jos uvek je mlad, npr ako je jos uvek u tridesetim, prosao je odredjene stvari u zivotu i sad zna da ceni stvari koje su bitne! Uz to do tih godina ima vec i stalan posao, zna sta treba jednoj zeni, zna da je postuje itd. sve u svemu idealan muskarac. I jos naravno ako je u pitanju prava ljubav izmedju to dvoje onda je to idealno.
Medjutim ima i druga strana koju niko nije pomenuo. A to je da li je takav muskarac vec mozda imao decu? Ne mora znaciti da je bio ozenjen, ali mogao je savrseno da ima decu. E tu dolazi do jednog tereta koji ce biti jako tezak za podneti za osobu koja je dosta mladja, u ovom slucaju za devojku,koja nije imala decu, i koja ne moze shvatiti njegovu situaciju. Uz to, ona ce morati prihvatiti vidjanje s tom decom, kontakt sa bivsom (bar oko neminovnih pitanja itd).Ako ima i ovo drugo, onda ne znam; bilo bi lepo da cujemo necija iskustva ukoliko ima i takvih.

Dakle ukoliko nema ovog drugog, onda ono prvo zvuci divno. Naravno ovde pricamo o pravoj ljubavi. Ostali koji govore - da hoce izlaske i provode, to je druga stvar. Kad se dvoje vole zaista, onda im nije interesantno ici negde jedno bez drugog, i mogu izlaziti itd.
Sve u svemu treba znati sta zelis u zivotu. Nekom je muka od izlazaka, povrsnih veza, i momaka kojima je jedini cilj da menjaju devojke; ili obratno, nekim muskarcima su dosadili izlasci i lake zenske. Dakle, moras znati sta zelis u zivotu. Ako upoznas nekog zaista idealnog,i prosto ne mozete jedno bez drugog, i uz to zivite zajedno, zar ces onda radi nekih predrasuda ostaviti sve to, da bi nastavila da radis sta? da izlazis, da menjas momke, i da na kraju ostanes sama sa 30g god. jer si se do tad provodila itd. i mozda upravo propustila sansu za lep zivot (kao jedna moja rodjaka,koja ima 31 god. i jedino sto sad zeli je da upozna nekog normalnog jer je takvih malo i to treba postovati; i nije joj bitno koliko ce godina imati, bitno je da je osoba normalna i da se slazu).

Sve je pitanje pogleda na zivot, iskustva itd. Nekom se desi da se nadje u toj dilemi, nekom se ne desi. Tako da, tesko je da neko kome se to nije desilo da sudi o tome.

Moj ima decu iz propalog braka. Ne samo da se vidja sa njima vec i zive sa nama. Sa bivsom nikakvih problema. Ima svoj zivot.
Izlazimo stalno i zezamo se, moje mi drugarice govore da je nenormalno otkacen i super u drustvu. Stariji je 14 godina. A planiramo i dete tako da nismo ni neozbiljni.
Ljudi samo opusteno i bez opterecivanja! Zivot je lep
 

Back
Top