Stariji muskarac- mladja zena

Meni je veza sa mnogo starijim muskarcem totalno bzvz (ovde mislim preko 10 god razlike), tako mi je trenutno misljenje ali kako kazu nikad ne reci nikad... :roll:
Nikada do sada toliko starije muskarce nisam gledala tim ocima, nema sanse da nekog od njih uopste zamislim kao nekog svog potencijalnog decka, ali bas nema sanse.

Uopste ne kapiram tu pricu da sad momci mojih godina nisu dovoljno zreli ili da nikad nece biti, sve je to individualno.
Uglavnom provodim vreme sa ljudima koji su priblizno mojih godina i nisam osetila neki nedostatak zrelosti kod muskaraca. Mozda sam samo imala srece do sada, ko zna ;)
 
Prvo, ako se pitas, a pogotovu ako pitas na forumu (sem ako ne radis neku analizu i istrazivanje za faks) - zabatali...
Drugo - sve je individualno. Ako imas 18, velike su sanse da veza sa dosta starijim muskarcem bude cista patologija. Al ako imas 28 i vise, kao da razlike u godinama i nema.


Ja sam u dugoj vezi sa dosta starijim muskarcem i ni jednog trenutka mi velika razlika u godinama nije bila problem. Nije mi palo na pamet ni samu sebe da zapitm je li to u redu, a kamoli da pitam za misljenje totalne strance?!? Inace, on je uspesan i ostvaren muskarac, ja sam uspesna i samostalna mlada dama, nisam s njim zbog para, nisam s njim zbog prestiza, s njim sam jer nema kompleks od mene i moze da mi parira na svakom planu. Od mladjih "sladjih" nema vajde jer beze od zena koje im intelektualno, poslovno i na drugi nacin mogu predstavljati konkurenciju. Moji diplomirani i uspesni drugovi su u dugim vezama ili brakovima sa curama sa SSS, eventualno visom strucnom spremom, po mogucstvu sto inferiornijim poslom... A moje mr, dr, dipl i druge zaposlene, ostvarene i vrlo lepe prijateljice su sve od reda same... A one 2 koje nisu - e one su udate za starije muskarce...

ŽIVELA GOVORNICA! OTE MI REČ IZ USTA:ok:
 
Od mladjih "sladjih" nema vajde jer beze od zena koje im intelektualno, poslovno i na drugi nacin mogu predstavljati konkurenciju. Moji diplomirani i uspesni drugovi su u dugim vezama ili brakovima sa curama sa SSS, eventualno visom strucnom spremom, po mogucstvu sto inferiornijim poslom... A moje mr, dr, dipl i druge zaposlene, ostvarene i vrlo lepe prijateljice su sve od reda same... A one 2 koje nisu - e one su udate za starije muskarce...

Ovo ti je bezveze ali kapiram da pricas iz licnog iskustva. Moje je skroz drugacije i nisam primetila da mladji (a ni bilo koji) muskarci beze od obrazovanih zena.
A i tema je bezveze jer lupa etikete svemu sto se nekom licno ne svidja.
 
nema to veze sa mnom...jednostavno, mislim da su oni usporeniji, manje spremni na akciju, rizike, manje tolerantni, manje zabavni, manje mogu ...
opet naglasavam - cast izuzecima...:kiss::heart: koji su bas slatki...

Grešiš, mala, grešiš, oni imaju iskustva sa ženama pa ne paniče kad tebe uhvati PMS ili "egzistencijalna kriza", ili tako neka "faza" u sazrevanju. I znaju šta žene vole, a šta nikako ne podnose. I imaju šire poglede na živor i svet. I tolerantniji su, samo znaju šta hoće, pa to nekom može na prvi pogled da izgleda kao da nisu tolerantni.
 
ne znam taote...ja volim dinamicne muskarce...temperamentne...nije da nisam probala...i to vise nego jednom, ali....ne znam....jednostavno, volim dinamicne, aktivne, muskarce sa kojima se mnogo smejem...a te osobine u starijima dosada nisam pronalazila...
 
Po mom misljenju poenta je da sve ide u svoje vreme!
Zasto mi sada sa 23 treba neko ko je "vec sve prosao i naravno sve zna"?
Valjda sada treba da budem sa nekim ko mi je slican, pa neka je i neozbiljan i neiskusan poenta je da tek treba da stekne neka zivotna iskustva kao i ja pa zasto ne bismo to zajedno?
Stariji muskarac sigurno nece izaci sa mnom i provesti se sa mojim drustvom i uzivati u nekim sitnicama koje ce njemu izgledati banalno jer je vec sve to video i prosao i nije mu zanimljivo.
Po mom misljenju to ne uspeva.
Zelim da sa nekim budem na istoj talasnoj duzini. Ako treba da gresim, gresicu valjda je to poenta mladosti ;)
 
s njim sam jer nema kompleks od mene i moze da mi parira na svakom planu. Od mladjih "sladjih" nema vajde jer beze od zena koje im intelektualno, poslovno i na drugi nacin mogu predstavljati konkurenciju. Moji diplomirani i uspesni drugovi su u dugim vezama ili brakovima sa curama sa SSS, eventualno visom strucnom spremom, po mogucstvu sto inferiornijim poslom... A moje mr, dr, dipl i druge zaposlene, ostvarene i vrlo lepe prijateljice su sve od reda same... A one 2 koje nisu - e one su udate za starije muskarce...
:super:
:worth:
 
Postoje dobre i lose strane kao i u svemu u zivotu. Ne mora da znaci uopste da je muskarac ukoliko je stariji da je mnogo ozbiljan itd. Moze se potrefiti da je u pitanju osoba koja ima odredjeno iskustvo, jos uvek je mlad, npr ako je jos uvek u tridesetim, prosao je odredjene stvari u zivotu i sad zna da ceni stvari koje su bitne! Uz to do tih godina ima vec i stalan posao, zna sta treba jednoj zeni, zna da je postuje itd. sve u svemu idealan muskarac. I jos naravno ako je u pitanju prava ljubav izmedju to dvoje onda je to idealno.
Medjutim ima i druga strana koju niko nije pomenuo. A to je da li je takav muskarac vec mozda imao decu? Ne mora znaciti da je bio ozenjen, ali mogao je savrseno da ima decu. E tu dolazi do jednog tereta koji ce biti jako tezak za podneti za osobu koja je dosta mladja, u ovom slucaju za devojku,koja nije imala decu, i koja ne moze shvatiti njegovu situaciju. Uz to, ona ce morati prihvatiti vidjanje s tom decom, kontakt sa bivsom (bar oko neminovnih pitanja itd).Ako ima i ovo drugo, onda ne znam; bilo bi lepo da cujemo necija iskustva ukoliko ima i takvih.

Dakle ukoliko nema ovog drugog, onda ono prvo zvuci divno. Naravno ovde pricamo o pravoj ljubavi. Ostali koji govore - da hoce izlaske i provode, to je druga stvar. Kad se dvoje vole zaista, onda im nije interesantno ici negde jedno bez drugog, i mogu izlaziti itd.
Sve u svemu treba znati sta zelis u zivotu. Nekom je muka od izlazaka, povrsnih veza, i momaka kojima je jedini cilj da menjaju devojke; ili obratno, nekim muskarcima su dosadili izlasci i lake zenske. Dakle, moras znati sta zelis u zivotu. Ako upoznas nekog zaista idealnog,i prosto ne mozete jedno bez drugog, i uz to zivite zajedno, zar ces onda radi nekih predrasuda ostaviti sve to, da bi nastavila da radis sta? da izlazis, da menjas momke, i da na kraju ostanes sama sa 30g god. jer si se do tad provodila itd. i mozda upravo propustila sansu za lep zivot (kao jedna moja rodjaka,koja ima 31 god. i jedino sto sad zeli je da upozna nekog normalnog jer je takvih malo i to treba postovati; i nije joj bitno koliko ce godina imati, bitno je da je osoba normalna i da se slazu).

Sve je pitanje pogleda na zivot, iskustva itd. Nekom se desi da se nadje u toj dilemi, nekom se ne desi. Tako da, tesko je da neko kome se to nije desilo da sudi o tome.
 
Poslednja izmena:
Stariji muskarac sigurno nece izaci sa mnom i provesti se sa mojim drustvom i uzivati u nekim sitnicama koje ce njemu izgledati banalno jer je vec sve to video i prosao i nije mu zanimljivo.

Potpuno netacno...:thumbdown:
Govorim iz iskustva,moj stariji muskarac se savrseno dobro uklapa u moje drustvo i provede se jako dobro a sto se tice toga da je sve prosao,jeste...
Ali to ne znaci da se nece dobro provesti kad bude u prilici...:super:
 
Po mom misljenju poenta je da sve ide u svoje vreme!
Zasto mi sada sa 23 treba neko ko je "vec sve prosao i naravno sve zna"?
Valjda sada treba da budem sa nekim ko mi je slican, pa neka je i neozbiljan i neiskusan poenta je da tek treba da stekne neka zivotna iskustva kao i ja pa zasto ne bismo to zajedno?
Stariji muskarac sigurno nece izaci sa mnom i provesti se sa mojim drustvom i uzivati u nekim sitnicama koje ce njemu izgledati banalno jer je vec sve to video i prosao i nije mu zanimljivo.
Po mom misljenju to ne uspeva.
Zelim da sa nekim budem na istoj talasnoj duzini. Ako treba da gresim, gresicu valjda je to poenta mladosti ;)

Pa naravno da gresis.
I tako se jedna smuvala sa tipom koji joj je manje vredan od jednog snikersa. :lol:
Udri mujo glavom u zid... pa cemu drugo sluzi zid... a tek glava. :lol:
 
Potpuno netacno...:thumbdown:
Govorim iz iskustva,moj stariji muskarac se savrseno dobro uklapa u moje drustvo i provede se jako dobro a sto se tice toga da je sve prosao,jeste...
Ali to ne znaci da se nece dobro provesti kad bude u prilici...:super:

Ok, mozda gresim ali meni se ta kombinacija ne dopada. Ne osudjujem naravno jer svako ima pravo na svoj izbor.
Super je sto se vi tako dobro uklapate. Ja ne mogu da zamislim sebe sa 23 godine i moje drustvo kako izlazimo sa covekom od 35 i vise. Nemoguce je da nas zanimaju iste stvari i da imamo isti tempo zivota, po mom misljenju prosto je nemoguce.
 
uglavnom se slazem sa onim sto je e sad napisala
osim sto nije tacno da i oni od 35-40 ne izaze,ne zezaju je,ne peglaju i ne drogiraju se :neutral: itd
mada moram da primetim da je meni drustvo starijih muskaraca potpuno neatraktivno.mislim uglavnom ti se promeni nacin razmisljanja u tim godinama,prioriteti itd.i to je najnormalnija stvar na svetu.kao i to da sve treba raditi u svoje vreme.
mislim kad budem imala 35 godina,zanimace me 35ogodisnjaci.
isto tako me i sad zanima "generacija"
a i sve da nije tako
necu da me pipka cika.
 
uglavnom se slazem sa onim sto je e sad napisala
osim sto nije tacno da i oni od 35-40 ne izaze,ne zezaju je,ne peglaju i ne drogiraju se :neutral: itd
mada moram da primetim da je meni drustvo starijih muskaraca potpuno neatraktivno.mislim uglavnom ti se promeni nacin razmisljanja u tim godinama,prioriteti itd.i to je najnormalnija stvar na svetu.kao i to da sve treba raditi u svoje vreme.
mislim kad budem imala 35 godina,zanimace me 35ogodisnjaci.
isto tako me i sad zanima "generacija"
a i sve da nije tako
necu da me pipka cika.
Mi od 35 pa do 50 i te kako izlazimo i te kako znamo da se zezamo i uzivamo u zivotu.
Nije bas tacno da se ne drogiraju ;) i da ne popiju po koju casicu.
Starije musko drustvo ti nije atraktivno iz razloga koji si navela. Sve sto je jedna osoba trebala da nauci (muzka-zenska) naucila je do 35 godine, a i prozivjele (izzxivjela) tako da takve osoba imaju drugaciji odnos prema zevotu u odnosu na osobe u periodu od 18 - 30 recimo

ah, kazesh: "mislim kad budem imala 35 godina,zanimace me 35ogodisnjaci" :lol:
Mene su recimo, kada sam imao 20 godina 30 godina, privlacile starije zene. Neka moja generacija je bila kako sam je nazivao - 0. A danas...huh, pa ove djevojke od 18 pa do recimo 30 izgledaju fantasticno.
Mislim...vidjecesh kada se udash, stvorish porodicu...
U glavnom stvari se mijenjaju.
 

Back
Top