Stariji muskarac- mladja zena

Jeste li imali kada ovakvo iskustvo?
Utisci... Mišljenje o pomenutom... ? :lol:

vec postoji tema :)
da, imala sam vezu sa starijim muskarcem - nekoliko takvih veza, u raznim uzrastima - i meni nije odgovaralo, ali to je stvarno individualno.... stariji muskarac je iskusniji, cesto zna vise, i ume da bude zanimljiv. neki stariji muskarci su i zastitnicki raspolozeni, a neki vole i da menjaju zenu sa kojom su... a posto je mene od svih tih stvari interesovalo samo ono sto oni znaju (a ne zastita, spasavanje ili menanje moje malenskosti), brzo je to prestalo da mi bude zanimljivo... i jos je nekako dirljivo kada se neko toliko stariji - i nadao bi se covek, tj. zena, i mudriji - zaljubi u nekog mladog, ko nema nikakvo zivotno iskustvo, a moze da ga voza kao (zaljubljenog) majmuna - meni je sve to bilo malo tuzno :) ne kajem se, ali buducnost je u mladjim muskrcima! ziveli! :dzentlmen:
 
E, a ja sam cula ovu pre neki dan:

Da zene vole plocice, spavale bi u kupatilu:mrgreen:

Pokidala sam se :lol: I onda nesto razmisljam, sve sve mozemo da im zamerimo, ali nedostatak smisla za humor nije jedna od mana muskaraca - za sve manjkavosti imaju neku vickastu izreku: ako je u zrelim godinama "bez starca nema udarca", ako ima stomacinu "ispod brega najbolji kukuruz", ako se nahvatao pojas za spasavanje "da zene vole plocice, spavale bi u kupatilu". A mi samo vristimo na celulit i visak kilograma, ubijamo se dijetama, vezbama, opterecujemo se godinama...totalno smaracki :)

hahahaha..u pravu si draga...kao i obicno:cmok2::heart:
 
dr:
Pa vec se govorilo o tome,ali ajde.Ja licno nisam za to.Kazes da nije novac u pitanju vec paznja.Paznju i ljubav mogu da pruze i muskarci blizi tvom godistu.Prosto nije normalno traziti zamenu za oca,ili nesto sto nisi imala u svojoj porodici.Sa druge strane koliko stariji muskarac.Treba gledati i u buducnost,koliko ce ta osoba moci da te prati u tvojim zeljama,ambicijama...
Mislim da samim pitanjem da li je to normalno zapravo pokazujes koliko nisi sigurna u sve to.Da ne davim vise,ako ti je lepo uzivaj,a ako je u pitanju potreba za paznjom onda se osvrni oko sebe.Sigurno ima mladica koji mogu da ti pruze i ljubav i paznju,sve ono zbog cega ces biti srecna.

Onim ženama koje se zaljubljuju u starije od sebe nije potreban otac u smislu - da im donese čašu mleka u krevet, već taj odnos predstavlja potrebu za nežnošću, pažnjom i svim onim što čini ljubav, a one ljubav tako doživljavaju. :D
Problem je kada pogledaš kad žene tj. devojke počinju da osećaju privlačnost prema starijima. U pubertetu ? ! :think: Verovatno. A, kakve li su to osobe? Rekla bih - povučene, željne ljubavi i nečije pažnje....
Inače, mislim da je izrazita privlačnost prema starijim muškarcima psihički problem, ali da njega ne treba sagledavati kao takvog. Porodica je stub svega, a psihički problemi nastaju upravo iz lošeg odnosa sa najbližima. Naime, ne treba se iščuđavati i osuđivati takvu vezu. Svako ima prava da bude srećan.
Uostalom, muškarac stariji 15 goodina ili već koliko može da bude u tom starijem dobu izuzetno privlačan. Znam slučajeve koji su sa godinama postajali sve zgodniji i zgodniji....
Opet, smatram da je veza između devojke od 19 god. i muškarca od 40 god. potuno neprihvatljiva jer oba patnera nisu jednako zrela. Može doći do iskorišćavanja pomenutog.

Da se vratim na sam početak...
Te suptilne devojke mogu biti povređene u ovakvim vezama. Takva ljubavna veza možda i ne ispuni njihova očekivanja. Postavlja se pitanje: Kakav li je muškarac koji se u svojim 45im ili već kojim godinama nije oženio i osnovao svoju porodicu ili zašto je razveden (mora da mu nešto 'fali)?
 
Poslednja izmena:
Postavlja se pitanje: Kakav li je muškarac koji se u svojim 45im ili već kojim godinama nije oženio i osnovao svoju porodicu ili zašto je razveden (mora da mu nešto 'fali)?

Što, ko mu brani da bude oženjen? :lol:
pa zato se i zaljubila u starijeg:roll:

Ne mora da znači. Dogodilo se ono nešto..;)

Ja sam pre za kombinaciju mlada devojka- stariji muškarac iz prostog razloga što ovaj stariji zna šta drži u rukama, dok je njenom vršnjaku stalo do jedne recke više, jedne vedŽbe više.... i ništa više. Kako ta veza nema budućnosti, kasnije za brak, potrebno je da muškarac bude makar dan stariji :cool:
 
Ajd ovo za godine, ali kako znaš čime se u životu bave ljudi koje vidiš kako šetaju po ulici držeći se za ruke?

[HTMLPa... recimo da gradjevinsli sljaker ne oblaci bas odijelo od listera, ili vozac tramvaja ne nosi patike nike isl.[/HTML]

Za Slavicu i Barnija ne znam šta bih rekla, osim da preko 20 godina braka nije za podsmevanje. Da je do kinte, solidno bi prošla i da se razvela posle 5.

HTML:
Mogla, ali pitanje je sta pise u predbracnom ugovoru
Nego ni onaj Karlo Ponti nije bio bogznakakav frajer, ali je odvojio tada najlepšu ženu na svetu, 20 i kusur mlađu Sofiju Loren i proveo sa njom 50 godina u uzornom braku.

Istina, on poznati producent, ona starletica..Dobro se zavrsilo.

Al' kapiram, najlakše je potrpati ljude u unapred označene fioke, uvek ima sličnih tema.

Vidim da si sirokih pogleda na svijet, nisam mislila naravno, da su sve veze tog tipa bezvrijednem samo sam htjela naglasiti kako svi povrsno gledamo na takve pojave.Kao suprotnost vezi mladja - stariji, dala sam navedene primjere.Iskreno, imam kci tinejdzera i mislim kad bi nasla starijeg frajera da je u pitanju Elektrin kompleks ili ne dal Boze sponzorstvo.Pored tolikih mladica da se zaljubi u surogat oca?Sve je moguce.
 

Back
Top