Stariji muskarac- mladja zena

Bitna je ljubav, a godine su prolazna stvar!

"Mož da bide al ne mora da znači!"....;)

Nekako mi se čini da iz tvojih postova izbija sumnja, kao da ubeđuješ sebe kako je on idealan, divan, kako ste vi savršen par.
Neko već reče, ako ga voliš, borićeš se da ga tvoja porodica i prijatelji upoznaju. I nemoj raditi stvari u afektu. To što nisi bliska sa majkom, ne znači da te ona ne voli niti da ti ne želi najbolje. Roditelji se često igraju dobrog i lošeg policajca kada njihovi tinejdžeri upadnu u nevolju. Pa jedno se kao slaže sa detetovim izborom a drugo je protiv...:) Baš iz razloga da ako podstaknuta mladalačkim buntom, rešiš da im okreneš leđa i udaš se za tog tipa, ostaneš sa jednim od njih u dobrim odnosima, u slučaju da se pokaješ i odlučiš da se vratiš ili ti zatreba pomoć.

To što ti voliš svog dečka je lepo i krasno. Ljubav je talas i treba uživati u vožnji ali pazi, neki talasi nas ukotve u mirnu uvalu a neki bace na stene. Verovatno je tvoj dečko fin i pažljiv i tretira te kao kraljicu, i ok je da provodiš vreme sa njim i uživaš u zabavljanju ali pazi se ishitrenih i naglih odluka (tipa udaja za njega) i neželjenih posledica (trudnoća). Za poslednje dve stavke si premlada.

Srećno.
 
a kakve veze ima to sto je dete razvedenih roditelja?, povucena i zeljna paznje....da i?

I meni to nije jasno?
Ispade da su deca razvedenih roditelja sva od reda krimosi, suicidno nastrojeni, neuklopljeni u društvo, neškolovani i od njih nikada ništa neće ispasti....:roll:

A oni što im mama nedeljom kuva "juhu sa nudlama" dok tata gleda Formulu1 su budući sveci i svetice....

Predrasude, predrasude, predrasude.....
 
:eek: pazi ne mogu da verujem..al eto i ja da se slozim nesto sa tobom....mada sam ja uvek znala da si ti samo dobro postavljen projekat ,,devojcice,,...zabavan moram da priznam:D

Hvala za zabavan, ali ja mog decka gledam kao decka, a ne kao "oca" i sl. Kada god neko hoce da me degradira, kaze: "Ma, ona u njemu vidi oca". Kao da ja ne mogu da se zaljubim i kao da on nije sladak, iako je malo stariji od mene.
Malo mi je cudno "projekat", ali ok.
 
apsolutno normalno:)

Nesto se mislim, nikad nisam vidjela zaljubljeni par na ulici kako se drze za rucice ili idu zagrljeni, on mladjahan, ona starija.Ili reci mo on stariji, ona mladja, ali on gradjevinski radnik, ona manekenka.:zcepanje: Pa onda, on stariji, vozac tramvaja, ona mladja foto model:rotf:,

Ali zato prava ljubav Slavica Eklston i jadni kepec Barni.Joj koja je to ljubav bila.Na prvi pogled.:zcepanje:
 
"Mož da bide al ne mora da znači!"....;)

Nekako mi se čini da iz tvojih postova izbija sumnja, kao da ubeđuješ sebe kako je on idealan, divan, kako ste vi savršen par.
Neko već reče, ako ga voliš, borićeš se da ga tvoja porodica i prijatelji upoznaju. I nemoj raditi stvari u afektu. To što nisi bliska sa majkom, ne znači da te ona ne voli niti da ti ne želi najbolje. Roditelji se često igraju dobrog i lošeg policajca kada njihovi tinejdžeri upadnu u nevolju. Pa jedno se kao slaže sa detetovim izborom a drugo je protiv...:) Baš iz razloga da ako podstaknuta mladalačkim buntom, rešiš da im okreneš leđa i udaš se za tog tipa, ostaneš sa jednim od njih u dobrim odnosima, u slučaju da se pokaješ i odlučiš da se vratiš ili ti zatreba pomoć.

To što ti voliš svog dečka je lepo i krasno. Ljubav je talas i treba uživati u vožnji ali pazi, neki talasi nas ukotve u mirnu uvalu a neki bace na stene. Verovatno je tvoj dečko fin i pažljiv i tretira te kao kraljicu, i ok je da provodiš vreme sa njim i uživaš u zabavljanju ali pazi se ishitrenih i naglih odluka (tipa udaja za njega) i neželjenih posledica (trudnoća). Za poslednje dve stavke si premlada.

Srećno.

hvala ti :) ma kakva udaje ili trudnoce, to mi ne pada na pamet, toga je i on svestan i tu je kraj, ali ipak on je za mene idealan :)
 
Nesto se mislim, nikad nisam vidjela zaljubljeni par na ulici kako se drze za rucice ili idu zagrljeni, on mladjahan, ona starija.Ili reci mo on stariji, ona mladja, ali on gradjevinski radnik, ona manekenka.:zcepanje: Pa onda, on stariji, vozac tramvaja, ona mladja foto model:rotf:,

Ali zato prava ljubav Slavica Eklston i jadni kepec Barni.Joj koja je to ljubav bila.Na prvi pogled.:zcepanje:

Ajd ovo za godine, ali kako znaš čime se u životu bave ljudi koje vidiš kako šetaju po ulici držeći se za ruke?

Za Slavicu i Barnija ne znam šta bih rekla, osim da preko 20 godina braka nije za podsmevanje. Da je do kinte, solidno bi prošla i da se razvela posle 5.
Nego ni onaj Karlo Ponti nije bio bogznakakav frajer, ali je odvojio tada najlepšu ženu na svetu, 20 i kusur mlađu Sofiju Loren i proveo sa njom 50 godina u uzornom braku.

Al' kapiram, najlakše je potrpati ljude u unapred označene fioke, uvek ima sličnih tema.
 
Ajd ovo za godine, ali kako znaš čime se u životu bave ljudi koje vidiš kako šetaju po ulici držeći se za ruke?

Za Slavicu i Barnija ne znam šta bih rekla, osim da preko 20 godina braka nije za podsmevanje. Da je do kinte, solidno bi prošla i da se razvela posle 5.
Nego ni onaj Karlo Ponti nije bio bogznakakav frajer, ali je odvojio tada najlepšu ženu na svetu, 20 i kusur mlađu Sofiju Loren i proveo sa njom 50 godina u uzornom braku.

Al' kapiram, najlakše je potrpati ljude u unapred označene fioke, uvek ima sličnih tema.

Najbolji moguci odgovor :ok: ....mentalitet nam je takav da cim neko ne zadovoljava "nase" tipicne standarde (muskarac mora da bude visi od zene, on mora da bude stariji nikako mladji u suprotnom ne moze da traje i to je ljubav iz interesa ,....a najbolje kad viziulno smatraju da ne idu kao par -e u tom slucaju ako se posmatracima ne svide kako pashu kao pojava onda sigurno tu nema ljubavi :lol:) - nema tu ljubavi, srece, zajednicke buducnosti ,...:roll:

To su momenti kada skidam kapu muskarcima jer tu najbolje dolazi do izrazaja koliko su neiskompleksirani, i koliko umeju da se raduju zivotu i budu ponosni sto im se ukazala prilika da im se zavidi .... dok zena :think: [SUB]mislim vecina [/SUB]
 
pa da dodam jos jednu mudru,,,pa da nestanem u zmajevom plamenu
kazu ljudi a i ja im verujem..bez starca nema udarca:zper::rotf:
pa ...eto...ima istine:D

E, a ja sam cula ovu pre neki dan:

Da zene vole plocice, spavale bi u kupatilu:mrgreen:

Pokidala sam se :lol: I onda nesto razmisljam, sve sve mozemo da im zamerimo, ali nedostatak smisla za humor nije jedna od mana muskaraca - za sve manjkavosti imaju neku vickastu izreku: ako je u zrelim godinama "bez starca nema udarca", ako ima stomacinu "ispod brega najbolji kukuruz", ako se nahvatao pojas za spasavanje "da zene vole plocice, spavale bi u kupatilu". A mi samo vristimo na celulit i visak kilograma, ubijamo se dijetama, vezbama, opterecujemo se godinama...totalno smaracki :)
 
Откуд си ти, Џорџи, имао везу са старијим мушкарцем!? :eek:

Нисам. и не знам колико је то ,,старији''. Можда сам имам везу са старијим, пошто он има 47 година...:confused:
 

Back
Top