Ginekologija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@pussycat Hvala na odgovoru. Svakako cu za terapiju sacekati preporuku lekara, narocito jer sam pre dva meseca imala isti rezultat.

@Wim86 najbolje je da devojka poseti ginekologa pa cete biti sigurni sta je u pitanju. Mala je verovatnoca da je trudna, a ako je i ranije imala oskudne menstruacije nema razloga za brigu, postoje zene cija menstruacija traje izmedju 3 i 5 dana i one kojima traje duze. Ako su joj mensruacije trajale duze, moguce je da je to odgovor organizma na lek koji je popila, zato cete najbolji odgovor dobiti kad ona poseti strucnog lekara. Sta god da je u pitanju sitacija nije neresiva i treba sto pre da odete lekaru. Pregled mozete uraditi i u domu zdravlja.
 
imala sam ranije kandidu, kad sam tek upisala srednju, rekli su mi da je ybog stresa i prepisali kanesten 3, vaginalni krem. sad je imam ponovo, ali nisam isla kod lekara, vec uyela ponovo istu kremu, ona se stavlja 3 veceri. sinoc je bilo trece vece, ima poboljsanja ali nije skroy proslo. i dalje imam onaj sirast iscedak i blag svrab, kao golicanje, kao i srvenilo, kao ojed. je l- treba i dalje da stavljam kanesten ili sta?
 
Uzimati lekove na osnovu iskustva od pre nekoliko godina je zaista neozbiljno.
Zar je problem otići kod ginekologa, uraditi bris i na osnovu toga dobiti odgovarajući lek???

Na Forumu ne možeš dobiti ni savet ni preporuku po pitanju lekova. To se dobija u ordinaciji.
 
Dobar dan svima! Imam jedan problemcic pa mislim da bi mi vi mogli reci sta da radim!? Bila sam kod ginekologa skoro i sve je bilo u najboljem redu ali prilikom seksualnog odnosa imam jake bolove u malom stomaku koji traju i dan-dva posle odnosa pa ne znam da li da opet posetim ginekologa ili.......????
 
Sto se tice moje terapije za kandidu, doktor mi je prepisao Nystatin 7 vaginaleta, po jedna svako drugo vece, pocinjem terapiju pa se nadam da ce se ovaj put izleciti. Moj najveci problem je sto ja u najvecim kolicinama konzumiram bas ono sto ne bi trebalo (slatkisi, mlecni proizvodi, coca cola). Dacu sve od sebe da to svedem na minimum, posto je najverovatnije to i glavni krivac moje kandide.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top