Ginekologija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
na dojci mi se pojavljuju crne tackice i posle odredjenog vremena nestanu. Inace sklona sam koznim oboljenjima, alergijama, infekcijama i sl, a promene na dojci mi se pojavljuju jos od malena, sa nekih 14-15 god, i posle nekog vremena nestanu i sve izgleda normalno. Mozete li mi reci o cemu se radi i ima li mesta panici

Svaka promena na kozi se mora videti, stvarmno ne znam o kakvim crnim tackicama govoris.
 
jedno pitanje koje me muči mada sam bila kod ginekologice.dala mi je hitnu kontracepciju i to logest da popijem 3 tablete i nakon 12 sati još 3.dal je dala dovoljnu dozu i ako nije šta mi je činiti osim naravno testa za trudnoću mada ja mislim da nisam jer sam ima odnos 3 dana nakon završetaka menstruacije.Molim hitan odgovor
Hvala!!
 
Imam kuglicu velicine graska vrlo cvrste konzistencije nije na povrsini koze vec u dubini izmedju malih i velikih usana u visini klitorisa ....da li je to uvecana limfna zlezda ,da li tu uopste postoje limfne zlezde.bolelo me pre par dana pri kretanju pa je prestalo i evo danas sam napipala tu kuglicu ...u preponama ne osecam nista,depilirala sam prepone pre nedelju dana toplim voskom :( da li bi onaj lek za ciscenje limfe i otoke eventualno pomogao da se uzme preventivno,posto mi ne deluje kao nesto strasno ?
Hvala na odgovoru
 
pre 10 dana sam radila godišnji sistematski pregled bris ,papa ,kolposkopija,ultrazvuk dr. mi je rekao da imam endometriozu kako mi je pokazao na ultrazvuku na zidu materice imaju tri crne tačke i da je to uzrok mojih bolnih menstruacija ali da mi nije uzrok steriliteta-pokušavam da ostanem u drugom stanju 6 godina kod mene je sve uredu a i kod supruga su sve analize dobre sem spermograma 40%pokretnih nemože da poboljša pokušali smo sve.Moje pitanje sobzirom da za 7 godina niko nije video da imam endometriozu i sada je takav rezultat kako je moguće da mi on kaže da mi nije uzrok steriliteta a negde sam našla da je to jedan od uzroka da li može da bude a ili ne hvala puno.:confused:
 
pre 10 dana sam radila godišnji sistematski pregled bris ,papa ,kolposkopija,ultrazvuk dr. mi je rekao da imam endometriozu kako mi je pokazao na ultrazvuku na zidu materice imaju tri crne tačke i da je to uzrok mojih bolnih menstruacija ali da mi nije uzrok steriliteta-pokušavam da ostanem u drugom stanju 6 godina kod mene je sve uredu a i kod supruga su sve analize dobre sem spermograma 40%pokretnih nemože da poboljša pokušali smo sve.Moje pitanje sobzirom da za 7 godina niko nije video da imam endometriozu i sada je takav rezultat kako je moguće da mi on kaže da mi nije uzrok steriliteta a negde sam našla da je to jedan od uzroka da li može da bude a ili ne hvala puno.:confused:
Nazalost drugi odgovor osim moze ali i ne mora ne mogu ti dati.
Zene i sa endometriozom radjaju.Zavisi gde se nalazi takvo zariste, u svakom slucaju danas se to uspesno leci.
 
MORAM NESTO DA PITAM...iako je glupo...
ako se devojka i decko maze, a ona je nevina i na njenom prstu ostane sperme, a ona nakon toga svojim prstima prelazi dole i oko rupe...ima li sanse da je trudna??? i za koliko moze da sazna da li je trudna? kolika je verovatnoca da je trudna, ako moze tako da zatrudni???????
molim vas odg i to hitno.
 
dragi moji forumasi, vec duze vreme pratim temu kondiloma na forumu i najzad sam se resila malih djavolcica,delom zahvaljujuci vasim svetima,i naravno koristivsi preparate za jacanje imuniteta od ..............................,tako da posle 3 skidanja,sada su se sami povukli. ako nekog zanima vise o toj temi rado cu mu pomoci. pozdrav!
 
MORAM NESTO DA PITAM...iako je glupo...
ako se devojka i decko maze, a ona je nevina i na njenom prstu ostane sperme, a ona nakon toga svojim prstima prelazi dole i oko rupe...ima li sanse da je trudna??? i za koliko moze da sazna da li je trudna? kolika je verovatnoca da je trudna, ako moze tako da zatrudni???????
molim vas odg i to hitno.

Jos da spermici imaju krila pa da lete...
Naravno da ne moze da ostane u drugom stanju.
 
pa ja se ne bih složila. Imam drugaricu koja je lekar ginekolog i reče mi da su ovih dana konstatovali trudnoću devojčici od 14 godina a nevina je. Čudno ali čuda se dešavaju definitivno.
 
Dobro jutro imam ja jedan problem.....neki plikovi crveni su mi se pojavili,,,i okolo njega kao da je porezano...boli me i pece me mnogo....nemogu da spavam sa devojkom vec 7 dana.....mazao sam jodom al ne pomaze.....sta mi je to mislim dal neko zna onako od prilike.....nemogu da navucem i svlacim pece me....okolo to kao da je poseceno
 
Davala sam krv,radi analize hormona,u pitanju su oskudne menstr.ovo su rezultati
estradiol(e2) 44.13 (folikularna faza ref.vr. 12-166pg\ml)
testosteron 0.492 (ref.vr. 0.06-0.82)
progesteron 1.17 (folikularna faza 0.2-1.5)
prolactin 286.0 (ref.vr. 102-496)
lh 9.57 (ref.vr.folikularna faza 2.4-12.6mlu\ml)
fsh 6.54 (ref.vr. folikularna faza 3.5-12.5)
odgovorite mi sto pre ,pozdrav!!!

da li neko moze da mi odgovori ,da li su u redu rezultati krvi
pozdrav
 
3 dana nakon odnosa sa deckom bez prezertiva, primetila sam braonkast iscedak na gacicama kao i braonkastu boju sekreta unutar vagine i blage bolove u donjem delu stomaka. Imam jos 10 dana do ciklusa. Da li to moze biti razlog za uzbunu i kakvu? Unapred zahvalna
 
pomagajte imam veliki problem...prosle nedelje dva dana posto mi je hitic meseca se zavrsio moj dragi je bio malo nepazljiv...malo vise...popila sam postinol nakon 10h...danas sam dobila dali je to normalno da dobijem u razmaku od 6 dana...da li je toposledica postinola...pomagajte...hvala puno unapred..:shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top