volim,ne volim...volim,ne volim...

Ok da ti nju vishe ne volis, ali da je mrzish...
unsure.gif
 
laura87:
chokolada:
Ja ne podnosim samo jednog mog bivseg ali ne zato sto smo raskinuli nego zato sto je ***** od coveka. :roll:
Pricaj mi o tome....

eh, moj bivsi.. hmmm.. nije *****, ali ono.. govance. mislim, ja sam njemu toliko toga dala, znaci strasno.. bas sam se ono trudila oko njega.. nisam se ni oko koga trudila toliko.. i onda on tako .. ma strasno.. i kad smo raskinuli ja plakala.. i posle dva dana skapirala da sam debil sto placem, da zasluzujem bolje od njega.. i sad mi je svejedno. stvarno mi je svejedno za njega. znam da sam bolja od njega, i to mi je dosta.. a i sad znam da mi nije srodna dusa, tako da je to vec druga zasigurna srodna dusa manje na ovom svetu!!! :D
uglavnom, greh je mrzeti.
ali vi svi svoje bivse ne bi trebalo da mrzite..
znaci, ako vise niste u kontaktu sa tim nekim, ne bi trebalo ni da mislite o njemu. a i ako jeste, a ako vas nervira. samo da vam postane svejedno, i sve ce biti bolje!! :wink:
 
DJ_MaRe:
the_ona:
da li je greh mrzeti nekoga koga ste voleli ili je greh voleti nekoga koga ste mrzeli??
Bolje da si pitala "koliko je to cudno"... Posto greh siguro nije...

Da je chudno... chudno je...
Pre bih rekla da je prvo greh... drugo nije naravno...
ne znam... znam samo da ja ne znam da mrzim... mogu samo da volim i budem totalno ravnodushna...
mada i ta ravnodusnost moze spasti ispod nule kada je vec kasno, kada je neko ugrozen i nema povratka za one osobe koje volim... eff...onda mogu reci da mrzim te koji su to pochinili njima
 
XeNiA_nS:
DJ_MaRe:
the_ona:
da li je greh mrzeti nekoga koga ste voleli ili je greh voleti nekoga koga ste mrzeli??
Bolje da si pitala "koliko je to cudno"... Posto greh siguro nije...

Da je chudno... chudno je...
Pre bih rekla da je prvo greh... drugo nije naravno...
ne znam... znam samo da ja ne znam da mrzim... mogu samo da volim i budem totalno ravnodushna...
mada i ta ravnodusnost moze spasti ispod nule kada je vec kasno, kada je neko ugrozen i nema povratka za one osobe koje volim... eff...onda mogu reci da mrzim te koji su to pochinili njima


greh?imash pravo da mrzish koga hocesh
 
joGooOOD:
XeNiA_nS:
DJ_MaRe:
the_ona:
da li je greh mrzeti nekoga koga ste voleli ili je greh voleti nekoga koga ste mrzeli??
Bolje da si pitala "koliko je to cudno"... Posto greh siguro nije...

Da je chudno... chudno je...
Pre bih rekla da je prvo greh... drugo nije naravno...
ne znam... znam samo da ja ne znam da mrzim... mogu samo da volim i budem totalno ravnodushna...
mada i ta ravnodusnost moze spasti ispod nule kada je vec kasno, kada je neko ugrozen i nema povratka za one osobe koje volim... eff...onda mogu reci da mrzim te koji su to pochinili njima


greh?imash pravo da mrzish koga hocesh

Nisam mislila biblijski ili po religiji uopshte...
Stvar je u tvom lichnom moralnom sistemu...
 
XeNiA_nS:
joGooOOD:
XeNiA_nS:
DJ_MaRe:
the_ona:
da li je greh mrzeti nekoga koga ste voleli ili je greh voleti nekoga koga ste mrzeli??
Bolje da si pitala "koliko je to cudno"... Posto greh siguro nije...

Da je chudno... chudno je...
Pre bih rekla da je prvo greh... drugo nije naravno...
ne znam... znam samo da ja ne znam da mrzim... mogu samo da volim i budem totalno ravnodushna...
mada i ta ravnodusnost moze spasti ispod nule kada je vec kasno, kada je neko ugrozen i nema povratka za one osobe koje volim... eff...onda mogu reci da mrzim te koji su to pochinili njima


greh?imash pravo da mrzish koga hocesh

Nisam mislila biblijski ili po religiji uopshte...
Stvar je u tvom lichnom moralnom sistemu...


ma znam...samo kazem :wink:
 
Ja moju bivsu devojku nikako ne mogu da mrzim...
Bilo je to davno zavrsilo se pre oko 10 meseci a ja je jos uvek volim... To vreme koje smo mi proveli zajedno su mi najbolji dani, nedelje, meseci u zivotu.. Iako je bilo nekoliko devojaka posle nje to nije bilo to... Kada se samo setim zbog kakvih gluposti smo mi raskinuli dodje mi da se smejem ili da zaplacem...
Eto otvorih vam dusu...
 
ljubav i mranju deli jedan korak...

ne mrzim ni jednog svog decka jer ni prema jednom nisam imala toliko snazne emocije,i ni jedan me nije tako strasno ispalio,ali recimo da sam jedno vreme mrzela svoju bivsu najbolju drugaricu,al ne zato sto je povredila mene nego jednu drugu devojku do koje mi je isto jako stalo i tako sam shvatila kakav je ona (ne)covek u stvari...od tada je proslo dota vremena pa je i ta mrznja malo izbledela...

a mozes da mrzis jedino nekoga koga si voleo a on te povredio,ma koliko vi ne verovali u to...
 

Back
Top