Tel.me. t919i problem

Dzefry011

Početnik
Poruka
32
Skinuo sam Tel.me. mobile menager program za prebacivanje slika,zvuka,tekstova sa kompa na mobilni.Sve je funkcionisalo savrseno ,uspeo sam da ubacim slike,mp3,tekstove.Kada sam sledeci put pokusao kompjuter je zablokirao u sred prebacivanja.Ja sam resetovao komp i izvukao USB kabal iz telefona.Kada sam pokusao da upalim telefon ucitavanje je trajalo mnogo dugo pa sam izvadio bateriju.Od tada telefon ne daje znake zivota.Kada pokusam da ga upalim okran ostaje crn.Kada ga prikljucim na punjac nista se ne desava.Telefon je Tel.me. t919i.Molim vas da mi kazete u cemu je problem ili resenje za njega.Ako ne znate onda mi recite neki servis koji popravlja Tel.me.
 
Da da to je taj opasan telefon , od njega nista drugo nisi ni mogao da ocekujes . Verovatno mora na flesovanje , ali ko jos to radi sa Tell Me telefonima neznam :roll: .

Jedino ti preostaje da ga cackas jos malo , pa mozda proradi.
 
Imam ja disk sa programom za sinhronizaciju ali da bi je pokrenuo moram na telefonu da izaberem opciju za sinhronizovanje a posto je telefon ugasen to je nemoguce.Program za sinhronizaciju uopste ne moze da prepozna telefon.
 
odnesiga u servis , ako oni nznaju sta mu je , uzmi izvadi bateriju , Sim karticu , MMC krticu ako imas stavis je u car reader i formatiras je , proveri bateriju da li je crkla ili nije(znao sam kako se to radi bez aparata ali jbg) .

Probaj sve dok mu dusu ne izvadis , posto je tell me sranje , pitaj boga sta mu je.
 

Back
Top