Najbolji koncert

Keeper

Buduća legenda
Poruka
32.543
Zanima me koji je najbolji koncert na kom ste bili, ukljucujuci muziku, posecenost, spektakl ......
I koji je najbolji koncert koji ste videli na tv-u, video kasetama, comp-u i slicno ...

sto se mene tice, nisam prisustvovao nekom koncertnom spektaklu, zaista sam imao malo prilika, a najbolji koncert koji sam gledao je P.U.L.S.E. od Pink Floyda, 1994. u Londonu - puna hala publike, neponovljivi video spektakl sa velikim video bimom iznan bine na kom su pustani spotovi koji su savrseno korespondirali sa muzikom, light-show, i fantasticna projekcija u vazduhu aviona koji leti halom i udara uz veliku eksploziju u zid. :lol: ludilo 8) a na muziku ne treba trositi reci.
drugi po redu koncert je Neil Young i Crazy Horse "The year of the horse", turneja po Francuskoj. Bio je dokumentarac o tome na Pinku (zamislite :lol: ) ... to je najromanticniji koncert koji sam video, u nekom starom amfiteatru ili stadionu sta li je, znaci svuda kamen, mrak, prigusena svetla i svece :lol:
 
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
 
Keeper:
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
Ne staj mi na muku!Nisam otisla na Soulfly,na Misfits,na jos milion drugih,a sad necu ici ni na HnH fest!Pa ocu da se ubijem!
 
Courtney:
Keeper:
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
Ne staj mi na muku!Nisam otisla na Soulfly,na Misfits,na jos milion drugih,a sad necu ici ni na HnH fest!Pa ocu da se ubijem!

sto neces na HnH?????
zar nisi rekla da si dobila dozvolu ???
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
Ne staj mi na muku!Nisam otisla na Soulfly,na Misfits,na jos milion drugih,a sad necu ici ni na HnH fest!Pa ocu da se ubijem!

sto neces na HnH?????
zar nisi rekla da si dobila dozvolu ???
Sad cu da ti posaljem PP :cry:
 
Ja sam sinoc bio na jednom koncertu. Ono nije bio nista posebno ali bubnjar mi je bio dobar, pp zato sto sam jako puno slusao metal u proteklih nekoliko nedelja pa mi je u glavi bila samo dupla bass pedala, i jako mi se svidelo kako je lupao. Inace bio je to koncert Heros & Zeros-a. Berenice Beach nisu dosli jer su zaboravili da se granica prelazi sa pasosem.
Nego najbolji koncert koji sam gledao bio je od UK Subs-a 23.02.2002. Bilo je SUPER!!! Bas bih voleo da ih opet odgledam. Domaci najbolji kocert koji sam gledao bio je od Vriska Generacije 30.10.1999. Prepun Chamelot. . . Najzanimljiviji koncert mi je bio od Zvoncekove Biljeznice 04.02.2000. isto u Chamelot-u. Tozza je bas napravio dobar koncert.
Najbolji grupni koncert je bio NS Koncert Godine 2001. Na njemu su tad dosli samo pravi fanovi, svi pozeri i ostali su nedelju dana ranije bili na exit-ovom koncertu i skakali su uz tuc-tucove i onda nam je ostao pravi KG sa sve pravom masom. Definitivno najbolja masa. Tada sam prvi put gledao Bjesove i bili su mi PRETERANI. Ubio sam se od sutanja taj dan, bilo je to predivno.
Najgori koncert na kojem sam bio je bio od Vriska Generacije 25.05.2002. Gaga je uzasno svirao. Skoro nijednu pesmu nisam prepoznao. Definitivno najgora svirka svih vremena.

A na kaseti ili TV koji mi je bio najbolji koncert. . . Pa ono neznam. . . Mozda od Pink Floyd-a sto je bio na TV Kosavi krajem novembra '99. Mislim da je bio da li 29. da li 30. ali se secam da je bila nedelja i oko 18 sati. Znam da mi je bio dobar i od UK Subs-a sto sam gledao na nekoj kaseti ali se nesecam koji je to bio koncert. Bio je valjda u Londonu, neznam.
Ma uzivo kad se odgleda neki koncert to je prava stvar, a ono na kaseti i sl. nije bas neki dozivljaj.
 
Pa ljudi zasto slusamo muziku... Svaki koncert bi bio vrhunac nase zelje za muzikom !
Najbolji koncert na kome sam bio je koncert Riblje corbe na stadionu OFK( prosle godine ja mislim), a pored njega je koncert 202 na trgu ove godine... U stvar svaki koncert na kome sam bio mi je ostao kao preterano uzivanje.
A sto se tice na TV-u tu je sigurno na prvom mestu PULSE od Pink F
 
sluzimo narodu:
Pa ljudi zasto slusamo muziku... Svaki koncert bi bio vrhunac nase zelje za muzikom !
Najbolji koncert na kome sam bio je koncert Riblje corbe na stadionu OFK( prosle godine ja mislim), a pored njega je koncert 202 na trgu ove godine... U stvar svaki koncert na kome sam bio mi je ostao kao preterano uzivanje.
A sto se tice na TV-u tu je sigurno na prvom mestu PULSE od Pink F
Da,da Trg!Inace,jedini koncert na kom sam bila pored Placeba :cry:
 
child in time:
Courtney:
Keeper:
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
Ne staj mi na muku!Nisam otisla na Soulfly,na Misfits,na jos milion drugih,a sad necu ici ni na HnH fest!Pa ocu da se ubijem!
join the club..
:cry: znaci ima jos neko...ej,pa lepo je to :D
 
Courtney:
child in time:
Courtney:
Keeper:
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
Ne staj mi na muku!Nisam otisla na Soulfly,na Misfits,na jos milion drugih,a sad necu ici ni na HnH fest!Pa ocu da se ubijem!
join the club..
:cry: znaci ima jos neko...ej,pa lepo je to :D
Neboj se kad odrastes malo vise roditeli ce te pustati da ides i u druge gradove na koncerte.
A u ostalom nema onog ko nij epropustio bar jedan koncert
 
. . .:
Courtney:
child in time:
Courtney:
Keeper:
hej ljudi dal je moguce da niko nije video/cuo dobar koncert ??????
ajd' bre bilo je dobrih koncerata ... ceca i chola na marakani, ok bend svuda ..... :lol:
salim se.
kakav je bio npr. SoulFly ???
Ne staj mi na muku!Nisam otisla na Soulfly,na Misfits,na jos milion drugih,a sad necu ici ni na HnH fest!Pa ocu da se ubijem!
join the club..
:cry: znaci ima jos neko...ej,pa lepo je to :D
Neboj se kad odrastes malo vise roditeli ce te pustati da ides i u druge gradove na koncerte.
A u ostalom nema onog ko nij epropustio bar jedan koncert
Nadam sa da hoce...
 
Rare i Eyesburn 2getha aprila ove godine... NAJJACI KONCERT! (Eyesburn je napisano malim jer nisam odusevljena kako su svirali)

A, da, i Skiped (moji drugari, pre nedelju dana). Inace, zapamtite ovo ime, cucete ga za manje od godinu dana u nekom priznatom programu...


Sto me podseti, niko nije bio na Elvis Jackson-u?
 
Courtney:
child in time:
ja isto.moj najbolji koncert je svaki koncert na kolarcu,nedeljom u podne(onaj besplatan)em je za dzh, em se nagledas"tipova" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Evo cim ozdravim vodim te na Death :cry: dobro,ajde necu da budem toliko morbidna,moze Slayer?
:P :P :P :P child in time je very happyyyyyyy!!!!!!!slayer je mesto najbolje... ali ne verujem da ce me pustiti, jer imam samo 17.god.!! :evil: jedino kad bi ih dovela u beograd :wink: :wink:
 
child in time:
Courtney:
child in time:
ja isto.moj najbolji koncert je svaki koncert na kolarcu,nedeljom u podne(onaj besplatan)em je za dzh, em se nagledas"tipova" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Evo cim ozdravim vodim te na Death :cry: dobro,ajde necu da budem toliko morbidna,moze Slayer?
:P :P :P :P child in time je very happyyyyyyy!!!!!!!slayer je mesto najbolje... ali ne verujem da ce me pustiti, jer imam samo 17.god.!! :evil: jedino kad bi ih dovela u beograd :wink: :wink:
Eh,ne znas ti moje planove za Budimpestu 4.8.2003.(A JA IMAM SAMO 14 :D ) :twisted: pa,opet propadose,izgleda da moji nesto nisu bili odusevljeni idejom da idem tamo na 2 dana sa deckom :twisted: ma,videcu ja Slayer u Beogradu,makar mi to bilo poslednje!
 
Courtney:
child in time:
Courtney:
child in time:
ja isto.moj najbolji koncert je svaki koncert na kolarcu,nedeljom u podne(onaj besplatan)em je za dzh, em se nagledas"tipova" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Evo cim ozdravim vodim te na Death :cry: dobro,ajde necu da budem toliko morbidna,moze Slayer?
:P :P :P :P child in time je very happyyyyyyy!!!!!!!slayer je mesto najbolje... ali ne verujem da ce me pustiti, jer imam samo 17.god.!! :evil: jedino kad bi ih dovela u beograd :wink: :wink:
Eh,ne znas ti moje planove za Budimpestu 4.8.2003.(A JA IMAM SAMO 14 :D ) :twisted: pa,opet propadose,izgleda da moji nesto nisu bili odusevljeni idejom da idem tamo na 2 dana sa deckom :twisted: ma,videcu ja Slayer u Beogradu,makar mi to bilo poslednje!
E deco neznate vi sta je tragedija. Moj drug '92. voli G'N'R i oni u Budimpesti i njegova mama ode da ih gleda, a njega nepovede. Pa sad vi pazite tragediju.
 
. . .:
Courtney:
child in time:
Courtney:
child in time:
ja isto.moj najbolji koncert je svaki koncert na kolarcu,nedeljom u podne(onaj besplatan)em je za dzh, em se nagledas"tipova" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Evo cim ozdravim vodim te na Death :cry: dobro,ajde necu da budem toliko morbidna,moze Slayer?
:P :P :P :P child in time je very happyyyyyyy!!!!!!!slayer je mesto najbolje... ali ne verujem da ce me pustiti, jer imam samo 17.god.!! :evil: jedino kad bi ih dovela u beograd :wink: :wink:
Eh,ne znas ti moje planove za Budimpestu 4.8.2003.(A JA IMAM SAMO 14 :D ) :twisted: pa,opet propadose,izgleda da moji nesto nisu bili odusevljeni idejom da idem tamo na 2 dana sa deckom :twisted: ma,videcu ja Slayer u Beogradu,makar mi to bilo poslednje!
E deco neznate vi sta je tragedija. Moj drug '92. voli G'N'R i oni u Budimpesti i njegova mama ode da ih gleda, a njega nepovede. Pa sad vi pazite tragediju.
Daaaajjjjjjj,ne verujem!Pa ja bih moju kevu UBILA da mi tako nesto uradi :evil: :evil: :evil:
 
NIRVANA UNPUGGED IN NY

a uzivo...hm...sonic youth na echu recimo...iako su vecjina tu dosli cito eto da bi bili vidjeni...ali bilo je i onih koji stvarno vole sonic....Mani je bilo fenomenalnoooo pogotovo kad su svirali Bullin the heather,100% i kool thing
 

Back
Top