Kako da se pomirim sa bivsim deckom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Xawarija

Obećava
Poruka
62
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?
 
Ja ću sa podpitanjima, čisto da dobijem dublji uvid i ovrt, u tematiku jel te, pa ću onda da napišem sve šta mislim, dakle, ajmo prvo ovo: 1. Zašto si počela da ga lažeš? 2. Koje su to stvari, koje on tebe kako ti kažeš tera da radiš, a koje kako kažeš tebi idu na štetu? 3. Koliko Vi deco imate godina? ♥
 
Kako kako?Izvini mu se za ono sto si lagala i obecaj da viseneces.
Pruzi mu mali prst kad se vidite i ako ga prihvati svojim malim onda ste se pomirili.
Posle se poljubite, i kao da nista nije bilo.

I nemoj vise da ga lazes. Vidis da si ga tako samo izgubila.

Ako ne prihvati,onda ko ga sisa. nemoj da se smaras s njim.
 
Poslednja izmena:
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?
ja bih ti dupe pomerao lazima da ne znas de se nalazis
 
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?

Mislim da ti treba da se smiris,a ne on.
Opusti se i cekaj njegov potez.
 
Ja ću sa podpitanjima, čisto da dobijem dublji uvid i ovrt, u tematiku jel te, pa ću onda da napišem sve šta mislim, dakle, ajmo prvo ovo: 1. Zašto si počela da ga lažeš? 2. Koje su to stvari, koje on tebe kako ti kažeš tera da radiš, a koje kako kažeš tebi idu na štetu? 3. Koliko Vi deco imate godina? ♥

4. Šta je to sve što bi trebala da priznaš? :think:
 

Nemoj da se kaznis.

Opet ti neko trese kavez?
Laie_7.gif
 
Jel da budem oštra ili samo manje oštra? :) Ajmooooooooooo redom. Ovako: Pod jedan, biti u ozbiljnoj vezi, znači, ne lagati i ne povredjivati onoga koga voliš. To je pod jedan. Znači, obostrano poverene, odanost, ljubav, trud i privrženost. Pod dva, lagala si ga, a još i kada nisi imala razloga?? Izvini, a šta fali pričati istinu? najdobronamernije ti kažem ovo: ko hoće da ode, otići će, šta god ti radila, rekla, činila. Znači, nemoj da pričaš laži, uopšte. N - e - m - o - j. Da li bi ti volela da tebe neko laže i obmanjuje? Znači, svaki put kada to dodje da napraviš neku glupost, a ti se stavi u nečije tudje "cipele". Kako bi tebi bilo, da tebi neko tako nešto radi, znaš. Tada ćeš imati osećaj vec kao na tavni, jer šta nije za tvoju mladjanu i mladu kožicu i kičmicu, veruj da neće lepo "sesti" servirano ni drugome, znaš. Kada nekoga istinski voliš, nemaš potrebe da nekoga lažeš. Jer tada taj neko, voli tebe, kao tebe. A, laganjem, ti nećeš postići da neko vidi pravu tebe. I nikada nećeš znati zapravo koga je voleo. Iluziju ili tebe. Jer lažima, on vidi Iluziju tebe a ne stvarnu tebe. A, kada se Iluzija bude raspršila, on će svakako otići, kapiraš, jer to se neće poklapati sa onim šta si ti, kao ti, pa će reći: "Paaaaaaaaaa, ti si se promenila..." O, tome se radi. A, ako ti pokažeš pravu tebe, pravu sebe, shvataš, možda će ostati, a možda će otići, šanse su 50: 50, ali ćeš znati pravu istinu. Jer ko tebe kao tebe je zavoleo, govorim ti iz iskustva, taj neko će ostati. Bez obzira na sve. Bez obzira na sve...jer će te prihvatiti. Jer svi imamo mane, loše dane, propuste, poraze...nismo idealni. Ali, nemoj to da gradiš na lažima, jer urušiće se. Šta god radila. Nemoj da lažeš, pukni sve, naroCki, reci istinu. Jer istina oslobadja. I tebe ce. I njega ce. Pod tri: Ko te voli, istinski, neće želeti da išta radiš, šta ti ne prija, šta en voliš, u čemu se ne osećaš dobro ili ugodno. Kako nekome ko te voli, moze da bude super i prijatno, znajuci da ti radiš nešto šta tebi ne prija? To onda, izvini, nije ljubav. Jer ako nekoga voliš istinski, ti si sa tom osobom, jer ti je sa njim/njom lepo, da ti život bude sadrzajniji i lepši, a ne da patiš i da radiš nešto , gde ćeš u svojim očima loše da se osećaš. Ko te voli zaista, ne bi to nikada ni očekivao, a kamoli tražio od tebe, da radiš nešto šta te boli. Šta ti je grozno, da. Ne bi. Šanse nema. Pod četiri: čovek koji te tako mnogo voli, ne raskida za svaku sitnicu, ne odlazi zauvek i ne ponaša se kao histerikus i razmazenjak, znaš. Taj čovek i kada se malo "mučite" izgara isto kao i ti, da se nadjete na pola, što se kaze, da oboma bude ok i dobro. Što znači, da malo oladiš, jer si se previše unela i zanela, dok meni ne izgleda da i on tako misli ili oseća. Mozda on tako misli, ali se tako ne ponaša, što znači, da baš i ne misli tako, zar ne? Pod pet: smatram da ste se oboje poneli nezrelo i nedoraslo, i da ne znate šta hoćete. Laž, obmane, vuci - potegni, hoće- neće, ne javlja se, ti izgaraš, njega briga...ne znam. Po meni, nije to zdrava veza. Lepa i dobra veza je, gde nema svih ovakvih stvari. Srećno. ♥
 
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?

pruzi mu felacio...sa facijanom zavrsnicom :cool:
 
Bila sam u vezi 9,5 meseci,na pocetku je bilo sve ok. Bili smo presrecni oboje,zeleli smo ozbiljnu vezu. Ali ja sam pocela da ga lazem. Cak sam ga i lagala kada nisam imala razloga. Takva ranije nisam bila,ali sam pocela da ga lazem jer sam se plasila da cu ga izgubiti ako priznam sve. Izgubio je poverenje u mene. Trazi da radim neke stvari koje idu meni na stetu. I kada uradim nesto pogresno on odma raskida,ne javlja se po par dana,a ja ga svake sekunde zovem i pisem. 7 meseci mi nije rekao da me voli. Pre dva dana je rekao da me voli,da je shvatio da ne moze bez mene i da zeli da se pomirimo. Nisam htela odma da pristanem,cutali smo oboje posle par sekundi rekao je da se zezao. Videli smo se pre dva dana i otad se nije javljao. Sta da radim? Da li trebam da ga pustim da se smiri malo ili da nastavim i dalje da ga zovem?

pusti ga do 1. septembra, pa kad krenete u školu videćeš kako se ponaša
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top