ploca za 64

Pa sve zavisi koliko para imas ? Ja imam MSI K8N Neo i veoma sam zadovoljan a ortak ima istu samo ASUS i on mi se nije zalio tako da za neke prosecne pare (80-tak evra) dobijes super plocu (jedino sto nema dual chanel). Sto se graficke tice ne mogu ti pomoci dok ne kazes koliko si spreman da se otvoris. Poz
 
Ja imam ASUS K8N sa nforce3 cip setom , prezadovoljan sam. Ako kupujes klasican modem
a instalises XP x64 bitni onda uzmi Intel 537 sa
cip setom FA 82537ep jer jedino za njega ima drajver.
Srecno .....
 
Svaka NF4 ploca od poznatog proizvodjaca(Abit,Asus Gigabyte,Epox,MSI pa cak i Chaintech) je dobra ali ako hoces dobru overklokabilnost izbegavaj Chaintech i MSI (mada ima modela koji su dobri za OC kao na primer VNF4 Ultra). Sto se tice grafike GF 6600 cista je best buy i mozes da je modujes u 6600GT ako ti se zalomi dobar primerak. Ako se ipak odlucis za AGP plocu uzmi neku grafiku iz GF 5 FX serije. Pozdrav.
 
mislim da je vecina ploca za A64 sasvim u redu... ja koristim MSI K8T800 i veoma sam zadovoljan (jedini nedostatak je sto nema dual channel, sto meni nije uopste bitno... i sto za SATA diskove treba disketa ili, mnogo bolje resenje, slipstrimovan WinXP)

kartica? Ja sam prezadovoljan sa mojom Asus FX5700...
 
rastamann:
MSI se od NF3 klokuje bolesno dobro. Ne savetuj ljude pogreshno.
Pa rekao sam da ima i izuzetaka. Ja na primer imam MSI K7N2 (nf2 Ultra) koja po specifikaciji podrzava FSB 400 (200) a ne mogu da izvucem vise od 202mhz FSB da radi stabilno. Ali covek je pitao za NF4 tako da ta NF3 nije bitna. Gigabyte na primer takodje ima mali prostor za OC ali god da je nasviras ili ce da radi stabilno kao po defaultu ili nece da radi uopste. Opet govorim uopsteno i ima izuzetaka. :roll:
 

Back
Top