Rostilj II raport

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.646
I tako sta da vam kazem stigao i red na mene da pisem izvestaj, jer drugi bas i nisu bili raspolozeni.
Uglavnom, Sanja nam je poranila i bila na licu mesta jos u pola 12, ali joj se ubrzo pridruzio Inco. Guardian, Leia i moje Visocanstvo smo stigli nesto posle 12, jer smo isli peske... Bilo je u stilu "Veliki Stumfe ima li jos mnogo da se ide?" na sta bi usledio odgovor "Jos deset - petnaest minuta". I eto tako nas petoro cucorilo je o temema u desetercu, kada se pojavise i prvi znaci da ce od rostilja biti nesto (do tada smo imali teglu domaceg ajvara - made by Inco, kolac sa sljivama - made by Sanja i tanjiri. viljuske, nozevi, case i hleb - brought by trojka.) Dakle, pojavili su se sa prvim komadima mesa Lens, Japati i G-rock. To razveseli prisutne i vatrica je tinjala, a vec pola sata kasnije i prvo meso je baceno na zicu. Uskoro, stigose i Bety i njen prijatelj Ivica, a za njima Rasta, Tija i njena drugarica. Rostilj se vec priblizavao kraju kada Lens osluci da priredi iznenadjenje. Nije nam dao da se priblizimo gomili mesa koja se lepo pusila i mamila nas na greh. Uspevali smo u nedostatku kuvarove paznje da maznemo koji cevapcic, a ja sam moram priznati maznula i raznjic. Napokon, pojavljuje se Cpku i njegova drugarica i sada cuvena crvena serpa, u koju je potrpano meso prethodno ispeceno, vino i seckani luk. To se lagano krckalo na zici i moramo priznati meso je kasnije imalo interesantan ukus. Sve ovo pratilo je sa velikim interesovanjem nekoliko kucica (velicine manjeg teleta i simptomaticno svi su sepali na prednju levu sapu), koji su zeljno iscekivali da sa nama podele meso.
Naravno, sve smo smazali (kucici su zivi i zdravi ne zurite sa prijavama) uz dodatak salate i mnogo luka, prepecenog hleba. Popilo se koliko se popilo, a kolaci su dali poseban zavretak ovom veoma ukusnom rucku. I secer u prahu on a top.
Onda je dosao i svecani deo cestitali smo PCELICI 18. RODJENDAN.
Opet moramo da naglasimo da se "nasa mala sekta" super provela i da su se novi clanovi super uklopili.
A sada ono sto svi vi nestrpljivo iscekujete, a to je pikanterija ili izvale dana:

Sanja Incu "Ja sam starija od tebe 12 godina".
Inco "Mozes majka da mi budes!"
Sanja "Sto mi onda non-stop gledas u grudi?"
* * *
Sanja "Od kada sam ga (Inca) odbila od sise, ne spava."
Inco "Tada sam presao na flasicu!" rece on i zagrli pivo.
* * *
G-rock "Al, sto su mi pusili u kolima...!"
* * *
Rasta "Mi smo nedeljari!" Sto je prihvaceno kao naziv "nase male sekte". Dodato je u ime "Rostiljari"!
Cpku "Nedeljari su buducnost!"
* * *
Lens "Da proglasimo Dan borbe protiv Dana norbe protiv svega?!"
SVI U GLAS "Sta seresh?!"
* * *
Cpku objasnjava "Ljudska pljuvacka je otrovnija od psece."
Rasta na to kaze Bety "Kade te lizem ima da nabubris."
* * *
Na kameri zabelezena je i vest, prenela ju je novinarka Politike Bety "Kako smo saznali uvedena je nova operacija vracanja nevinosti, kosta 50 evra, traje pola sata. Moze na cekove i kreditne kartice."
* * *
Posto nisu znali da li se Bety nesto dize na gole muskarce zakljucili su:
Rasta "Bety nije Bety nego Betman."
Inco "Kad smo kod permutacije mozda je Sketman."
SVI "Sta seresh?!"
* * *
Sve pohvale Incovom ajvaru od Bety i Sanje. Ljutkast je i ima plavog patlidzana.
* * *
Sekta unutar sekte:
Cpku "Ja sam sagoreo samo 1 procesor. Od danas sam kao Bety - nevin. Lens nam se pridruzuje."
Prim. aut. Inco je sagoreo 200 ploca, a Rasta 1000 procesora. Vatreni momci.

To je otprilike to. Rastali smo se sa osmesima uz muziku iz filma "Monsunska svadba" koji svi treba da pogledaju (po preporuci Cpku-a). Pobegli smo sa mesta rostilja, jer je malo falilo da nas milicija legitimise zbog (ne)osnovane sumnje da smo prava sekta, jer smo djuskali uz indijsku muziku.

Ako sam nesto ispustila slobodni ste da dodate... Nisam bas mogla da pratim sve razgovore istovremeno.
Hvala na paznji i laku noc!!!
 
Morao sam malo da ti izmenim post... naime, ja sam sprzio 200-inak ploca... rasta je sprzio 1000 procesora (ne obrnuto)...

E sad se ja bacam na epiku (cim odgovorim na email-ove), da napisem raport u epskome stilu...

Poz. ;)
 
Incognito:
Morao sam malo da ti izmenim post... naime, ja sam sprzio 200-inak ploca... rasta je sprzio 1000 procesora (ne obrnuto)...

E sad se ja bacam na epiku (cim odgovorim na email-ove), da napisem raport u epskome stilu...

Poz. ;)

Izvinjavam se za gresku, ali nisam bas uspela da protumacim sa ovog umascenog tanjirica sta sam sve naskrabala.
Aj pa da vidimo i taj epski stil, sutra cu da ga ocenim i dodam ako nesto treba!
 
E, a kad ste vi svi otisli, dodje jedan Golf i parkira se stotinak metara ispod nas (izgleda da Lurcha i mene prati taj usud Golfa u shumici), posle jedno sat, dodje baja iz Golfa i stidljivo nas zamoli da mu poguramo auto, jer nece da upali :lol:
sidjemo mi dole, devojcica stoji pored kola, stidi se...e tu je doslo do izrazaja Cpku-ovo znanje o Golfu :P ....i njih dvoje odose dalje u noc...a mi...
 

Back
Top