ULICNI BASKET U Beogradu ili ti STREETBALL!

Znas kako, kod nas imas par mesta gde se pika ok basket ali to nema veze sa streetbalom kakav je npr. u Engleskoj, Americi itd...
Na kalemegdanu je po meni za sada najaktivniji basket, ima takodje i po blokovima na Novom Beogradu dosta terena i tu se skupljaju dobre ekipice. Za ostale delove grada neznam bas najbolje, nisam imao priliku da igram tamo.
Jedna od glavnih karakteristika na svim terenima je da se igra opusteno dok se ne dodje do situacije da nekome fali 2-3 poena za pobedu, onda nastaje tuca, svi se svadjaju, nema sanse da das kos iz reketa, znas vec...
Imam dosta streetbasketa na kompu, onog pravog, ahh.. to treba videti.. Kakav nba, streetball je zakon :)
 
sandjama:
Amogli bismo i mi sa foruma da se nadjemo negde da malo pikamo basket id ase tako malu i uzivo upoznamo????

Moze :twisted: de igramo :?: :P

E ja cuo u Zaarkovu se igra do jaja basket ! Tamo svi igraju oni likovi koji su propali u karijeri nisu uspeli ... Pa znate kako igarju dolje ekipa protiv ekipe a sve Talenti i samo jedan stane na 3 i do 21 bez
PROMASAJA !!!!! Pricao mi drug kaze gledao i nije trepnuo da neverujes i tako nema uopste ulaska ispod kosa nego samo 3 i gotovo brzo se menjaju EKIPE i nema cekanja :lol:
 

Back
Top