Da li neko zna HOW TO MOVE ON?????
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Da li neko zna HOW TO MOVE ON?????

Zainteresovan član princeza_paulina (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Da li neko zna HOW TO MOVE ON?????

Pre vise od pola godine izasla sam iz trogodisnje veze, potpuno razocarana i slomljena. Rastanak je bio veoma mucan, i kao i sama veza doneo sa sobom apsolutni preokret u mom zivotu. Iako sam, da bih sacuvala vezu morala da ostavim sve i da se preselim u drugu zemlju, kad je sve puklo, vratila sam se u Beograd i zapocela popuno novi zivot. Medjutim, iako ovde sada naizgled imam sve elemente za srecan zivot (novi posao,novog decka i stare i nove prijatelje),ne mogu se oteti utisku da je sve to privid srece i da je sustinska radost u onome sto sam imala pre.

Sada zivimo u razlicitim zemljama, i nemamo nikavu komunikaciju ( ja sam smislila da ce tako brze proci ops: )ali ja uprkos tome stalno iscekujem njegov mail, ili poziv, ili sms, konstantno sam nostalgicna za njegovim ocima, kosom, osmehom, i onda mi se cini da se pored sve ove borbe svih ovih meseci, nisam makla ni makac sa mrtve tacke .

Sigurno se neko izvukao iz slicne situacije, ....A kako?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Potrebno ti je vrijeme,nista drugo.Vidjeces!

Ističe se Cekam kuma (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: Da li neko zna HOW TO MOVE ON?????

Citat Original postavio princeza_paulina
    Pre vise od pola godine izasla sam iz trogodisnje veze, potpuno razocarana i slomljena. Rastanak je bio veoma mucan, i kao i sama veza doneo sa sobom apsolutni preokret u mom zivotu. Iako sam, da bih sacuvala vezu morala da ostavim sve i da se preselim u drugu zemlju, kad je sve puklo, vratila sam se u Beograd i zapocela popuno novi zivot. Medjutim, iako ovde sada naizgled imam sve elemente za srecan zivot (novi posao,novog decka i stare i nove prijatelje),ne mogu se oteti utisku da je sve to privid srece i da je sustinska radost u onome sto sam imala pre.

Sada zivimo u razlicitim zemljama, i nemamo nikavu komunikaciju ( ja sam smislila da ce tako brze proci ops: )ali ja uprkos tome stalno iscekujem njegov mail, ili poziv, ili sms, konstantno sam nostalgicna za njegovim ocima, kosom, osmehom, i onda mi se cini da se pored sve ove borbe svih ovih meseci, nisam makla ni makac sa mrtve tacke .

Postepeno, nista ne biva preko noci, kad su takve stvari u pitanju.
    Lepe uspomene sacuvaj i kreni dalje kroz zivot.
    Da ne bi sutra zalila, za uzalud potrosenim godinama.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    297
    Reputaciona moć
    13494

Podrazumevano

Ja sam bila sest godina u vezi kada je puklo,odnosno kada sam ja pukla.Potpuno te razumem.Treba vreme da prodje da se saberes i pokupis rasute delice sebe.Zaposli svoj um i telo-Budi aktivna i provodi najveci deo vremena van kuce.Trudi se da ne razmisljas ni o lepim ni o ruznim stvarima koje si imala sa njim. Tvoja je sreca sto nemas komunikaciju.Ja sam bila u situaciji da o njemu cesto citam i slusam.- Bio je u usponu.Danas je javna licnost( nije politicar,pevac glumac i sl.) ali to me se vise ne dotice.Njegov uspeh placen je nasom vezom i to je jedino sto mu ne mogu oprostiti. Kreni dalje i osvrni se oko sebe. Koliko dobrih muskaraca koraca ovim gradom. Veruj mi.Svaki moze da bude tvoj i to tako da tvoj bivsi izbledi veoma brzo.

Aktivan član
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Taj osecaj kod tebe se u psihologiji zove - fiksacija za nesto, nekog...Mislim da je potrebno vreme da taj osecaj prodje. Ko je fleksibilniji kod njega brze prodje, i obrnuto. Eto to ja mislim.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Popijes casu soka od sargarepe.

Legenda
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    321

Podrazumevano

Predlazem neobavezan sex sa crncem. Zaboravices bivseg, kao da nikada nije postojao.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio kučka
    Ja sam bila sest godina u vezi kada je puklo,odnosno kada sam ja pukla.Potpuno te razumem.Treba vreme da prodje da se saberes i pokupis rasute delice sebe.Zaposli svoj um i telo-Budi aktivna i provodi najveci deo vremena van kuce.Trudi se da ne razmisljas ni o lepim ni o ruznim stvarima koje si imala sa njim. Tvoja je sreca sto nemas komunikaciju.Ja sam bila u situaciji da o njemu cesto citam i slusam.- Bio je u usponu.Danas je javna licnost( nije politicar,pevac glumac i sl.) ali to me se vise ne dotice.Njegov uspeh placen je nasom vezom i to je jedino sto mu ne mogu oprostiti. Kreni dalje i osvrni se oko sebe. Koliko dobrih muskaraca koraca ovim gradom. Veruj mi.Svaki moze da bude tvoj i to tako da tvoj bivsi izbledi veoma brzo.
    A zato si ti takva... Konačno, razjašnjenje...

Buduća legenda
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

srecna si sada..samo si uobrazila da je onaj ko zna sta..'i sve bilo tako lepo i 3 godine!' ejjj..daj probudi se..da je vredelo, trajalo bi...niko te ne moze izleciti..samo ti..samu sebe..

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano

Ne umem da dajem savete.
    Ni sebi.

Valjda znaš što si završila vezu, zar ne?
    Razmisli malo o tome.

I pusti vreme da teče... Sve je tako predivno prolazno

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    297
    Reputaciona moć
    13494

Podrazumevano

[quote="Groucho_Marx"]
    ]

A zato si ti takva... Konačno, razjašnjenje...

Budi originalniji. Umes ti i bolje.

Aktivan član klara_m (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Uf, koliko nas je - strašno

možda je to obavezna faza u životu :?

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    297
    Reputaciona moć
    13494

Podrazumevano

Hahaha, podseti me na klub bivsih zena. da ima puno slicnih slucajeva ali nije obavezno da se sve veze zavrse na ovakav ili slican nacin. Znam masu veza koje su trajale i zavrsavale se srecno. To je bas lepo. No ne klonimo duhom.Pred nama je zivot a TOLIKO lepih i zgodnih muskaraca, milina jedna. Treba samo da uzivas u sebi i njima. Bez NJIH naravno zivot ne bi bio ovako lep.

Obećava tailor (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Nabavi psa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2004.
    Reputaciona moć
    46

Imala sam slicnu situaciju.Samo ti mogu reci "vrijeme lijeci sve".

Primećen član Srdj@n (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

I bre,pa ja sam pre mesec dana raskinuo vezu od 3,5 godine i to sa devojkom koju sam obozavao jer nisam mogao da trpim vise njenu tvrodglavost koja je prelazila vec u bezobrazluk, pa mi nije takva drama u zivotu!
    Krivo mi je,nedostaje mi,pogotovu sto su svi planovi bili vezani za nju,sto sam se totalno posvetio njoj ali jednostavno sam se pomirio sa tim da je to najbolje za mene i kraj... Prilagodjavam se novonastaloj situaciji. Bilo je cimanja dok se nadala da moze nesto da bude ali kad sam shvatio da se ona i pored svega nece promeniti,prvo sam je zamolio da ne zove,a kad je opet kao po obicaju nastavila da tera po svome i jos vise me ubedila da se nikad nece promeniti, uradio sam nesto sto ne volim, izvredjao sam je, ali sam tako prekinuo komunikaciju. Pa ja da imam opciju da neko od nas ode iz zemlje ja bi bio najsrecniji,kao da nikad nismo bili zajedno,znam da se nikad necemo sresti negde u gradu,da ne postoji i super...
    Dramis i unistavas sama sebe bez veze,dok ne rascistis sa tim neces moci napred,obaska sto je glupo prema tome sa kime si. Ja sam u fazonu, kuliram sve dok ne budem nacisto sta hocu a sta necu, necu da lazem ni sebe ni druge... pa koliko god mi treba... jednom sam se zeznuo i prvi dan po raskidu uleteo u drugi krevet i srozao sam se skroz, sam sam sebi bio gadan. Od tad prvih mesec dana ne vidim nikog dok se ne iskuliram jer u tom periodu ljudi prave najvece gluposti!
    Kad izbrises mogucnost da mozete biti opet zajedno i da je on mister idealni moci ces krenuti napred...

Zainteresovan član princeza_paulina (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano

Hvala na podrsci i savetima. Vazno mi je sto sada znam da to sto mi se cini da se beznadezno vrtim po zacaranom krugu nije nikakva patologija, vec manje vise normalna ljudska dezorijentisanost koja je, nadam se, prolazna. U zelji da se sto pre iscupam, ponekad sam se jos vise zaplitala, pa sam sada resila da uhvatim pravac i da se uozbiljim u toj misiji. Za pocetak, stisla sam zube, i otpustila onog mog "novog" decka jer nije bilo sanse da ga zavolim onako kako treba, a on nije zasluzio nista manje od toga. Vec mi je mnogo bolje
    I, ...taman kad sam pomislila da sam prevazisla prvu prepreku, otvorila sam inbox,...i cik pogodite ko je pisao.... 8) PRVI PUT od kad sam se vratila u Beograd Pisao mi je bas u vreme kada se sa ovim "drugim" sve zavrsilo Nisam mu odgovorila, ali, eto sta ti je zensko... nisam mogla a da se ne obradujem :wink: ...i tako...evo, vec danima leprsam, ne smeta mi ni ova kisa, ...i iako nemam nameru da mu pisem, vama priznajem da zivim od tog maila i da sam ga procitala 100000000 puta, trazeci neku skrivenu poruku :shock: ali, avaj, ...NISTA :?

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemoj sebe tako muciti...
    Odgovori mu na mail,uspostavite ponovo komunikaciju,ko zna...mozda na kraju i izvuces neku poruku!!!
    Zivot je previse kratak da bi patila i cekala,slusaj svoje srce i idi putem kojim te ono vodi :wink:

Slične teme

1. For your Attention: Things Move On for Serbian Animals
    Autor Tsuymish u forumu Zaštita prava životinja
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.09.2008., 15:05
  2. boot linux mandrake move ???? kako
    Autor ignis u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.09.2005., 11:41
  3. Da lj neko zna....??
    Autor IGGY-AR u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0