crvenilo oko usta

Možda si jela nešto što ti ne odgovara, ili ti možda nedostaju neki vitamini. Sve zavisi koliko dugo imaš to crvenilo? Da li se širi? Da li ti se pojavljuje još negde po telu?
Meni hoće kad jedem jako ljuto da se ospe koža oko usta.
Ne znam koliko je pametno da tako stavljaš bilo šta, pogotovo na lice. Moja preporuka je da se obratiš dermatologu.
A ako misliš da nije strašno, znam da Sinoderm pomaže kod perutanja kože (ali opet kažem sve zavisi koliko traje, i da li se širi).
 
verovatno ima mali milion sličnih tema, al ajd
pojavilo mi se crvenilo oko usta, širi se, peruta mi se koža
šta da radim, šta da mažem? :lol:
ako imate neko instant rešenje, ili ipak da idem kod lekara...
Imao sam isti problem davno. Najverovatnije je u pitanju je osetljiva koža čija je iritacija potpomognuta ljutim pastama za zube mada je najbolje da to pogleda dermatolog. Ja kosristim pantenol krem i više nemam problema sa ispucalim usnama i perutanjem kože.
 
Možda si jela nešto što ti ne odgovara, ili ti možda nedostaju neki vitamini. Sve zavisi koliko dugo imaš to crvenilo? Da li se širi? Da li ti se pojavljuje još negde po telu?
Meni hoće kad jedem jako ljuto da se ospe koža oko usta.
Ne znam koliko je pametno da tako stavljaš bilo šta, pogotovo na lice. Moja preporuka je da se obratiš dermatologu.
A ako misliš da nije strašno, znam da Sinoderm pomaže kod perutanja kože (ali opet kažem sve zavisi koliko traje, i da li se širi).

Hmm..Da.Kada ce ljudi nauciti da se kortiko preparati za kozu ne smeju tek tako mackati.
 

Back
Top