Reality sex life only for man/ mole se žene da ne svraćaju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Znači, one će sad da navale ko blesave da vide šta tu ima, a imaju ženski kutak za razliku od nas. Kako je nemoguće vas sprečiti da posećujete temu, onda ako morate da nešto kažete, neka bude pametno. Sinoć sam gledao neku emisiju i shvatio kako smo mi muškarci budale koje vrlo malo razmenjuju svoja iskustva i svoje probleme. Želim ovim da se otvori ne samo nova tema nego da je deo foruma. Voleo bih kada bi ovo bi kutak gde bi se mi mogli otvoriti i shvatiti neke stvari. Npr. U seriji se dešava situacija da dva tipa trebaju, bar oni tako misle, da slikaju ženske modele za novi parfem. Normalno naoštre se na uživanje, ali slučaj je drugačiji, u pitanju je muški parfem. Na licu mesta zatiču tipa koji je dobro građen i koji je foto model. Tu krete snebivanje pa pokušaj odustajanja, ali na kraju prihvatiše zadatka, uradišega, dobro se zabaviše, a po povratku kući počeše da se pitaju što su uživali u svom poslu kada su ipak slikali muškarca. Jedan je našao opravdanje jer je tobože umetnička duša, a drugi osta bez opravdanja. Ovaj bez opravdanja se toliko uplašio ne znanja da je sa vrata odma forsirao sex sa ženom. Sex nije uspeo jer mu se činilo iz silnog straha da je u krevetu sa onim tipom. Smešna situacija, obojca su radila svoj posao profesionalno i kako fakat nisu ništa nenormalno radili normalno je da su uživali. Pitanje zašto. Pa zato što stvarno u suštini nema ničeg nenormalnog u tome, ali mi bi to teško prihvatili kao takvo. To vam je kao strah od svojih vizija sebe i glupog vaspitanja. Mi jesmo stvarno neki protivnici po prirodi stvari, ali zar i u glupj situaciji. Desilo vam se da je neki tip, ma bio ko, krajnje ljubazan prema vama, a vi ga onako sa rezervom prihvatite. Čega se mi plašimo.
Ali mislim da ova tema pokrije razne teme:
Veličina,
potencija
dužina odnosa,
želja za sexom,
ona je onakva i onakva,
ja se plašim,
alkohol,
sex pre i sad
sex posle više godina sa istom partnerkom
da li je normalno da.....
kako produžiti odnos
ona me izluđuje
ja mogu jednom dnevno
deset puta dnevno
jednom u 7 dana
volim/nevolim da se kupam
kozmetika
preparat...........
..................
Sve i svašta, zato što, ako budete učestvovali u ovome iskreno, videćete da niste sami u nekim od ovih situacija i da će vam se život učiniti boljim jer će te moći da uočite da je nešto normala.
Takođe molim da oni koji imaju da kažu dve reči da se ne upuštaju u ovu temu kao i oni sa lovačkim pričama. Normalno ne mislim na stvarne van prosečne probleme ili uspehe.
Npr. Ja sam svojevremeno mislio da mi nešto fali jer sam u jednoj dugoj vezi mogao s početka i 5 puta za noć da imam odnos sa partnerkom. Kasnije se to smanjilo na dva puta za veče, pa kad to neuspemo da radimo nedelju dana, jer nije takva okolnost, onda to opet bude tri puta, pa sutradan jedanput. Posle određenog vremena od jedno dve god. to smo radili jednom ili tri puta nedeljno, otprilike, kasnije još ređe. Svelo se to na tri puta nedelnjo. E tu ja pomislim, tj. uplašim se da nešto možda nije u redu samnom. Ali kasnije sam saznao da je to normalno, kao oblik prezasićenja i da ujedno veza se razvija u drugom životnom pravcu. Onda sam pomislio da sam već sve probao pa mi nije interesantno. Ali kada sam saznao da su neki zadovoljni i misle da su baje zato što to rade jednom dnevno i ako su na početku veze ili dva puta nedeljno, shvatio sam svoj položaj. Bio sam zadovoljan sobom. do tada sam bio u razmišljanjima, koji mi je....
Evo iz ovakovog ličnog iskustva mislim da je pametno što započinjem ovu temu.
UH :?: :!: :?:
 
maybelline_photomodel.gif


PA mogao bi da bude i muski kutak ali cemu to kada je bolje da smo svi zajedno na LJ@S
 
Devilishgirl:
kako da izdrzim da zbog male povrede na radu ne koristim glavicu? napominjem da je povreda nastala usled jednostavne oralne komunikacije :?
Znači imao si oralni sex, i meni se to dešavalo, ali kada dovoljno želim da imam sex nekako stisnem zube i zadovoljim sve potrebe, a neki put stvarno treba sačekati da zaraste jer prilikom sexa možeš da navučeš neku infekciju ala kandida. sam najbolje znaš koliko si se povredio. Probaj sa drkanjem, videćeš koliko te boli. Bolje se suzdrži, i onako će ti kada zaraste ranica biti mnogo uzbudljivije zbog apstinencije.A ja sm hteo da pitam nešto proćelave kolege, kako su i šta primetili pre nego što su ostali bez kose. Koji su prvi simptomi? :wink:
 
snoshaj efendija:
Dirk:
Devilishgirl:

Blago svima nama :lol: :lol: :lol: :P :P

'Ajde Halile, ti ga prvi zalilaj!
Ovde ako nesme da bude otvoren, gde su svi pokriveni lažnim imenima i zaštićeni ko beli medvedi, pa gde sme. Uvek je potreban neki broj normalnih ljudi koji se nestide onoga što je sastavni deo života, a onda se drugi okuraže. Samo imali onih kojima preti ćelavost.
 
dzordzV76:
snoshaj efendija:
Dirk:
Devilishgirl:

Blago svima nama :lol: :lol: :lol: :P :P

'Ajde Halile, ti ga prvi zalilaj!
Ovde ako nesme da bude otvoren, gde su svi pokriveni lažnim imenima i zaštićeni ko beli medvedi, pa gde sme. Uvek je potreban neki broj normalnih ljudi koji se nestide onoga što je sastavni deo života, a onda se drugi okuraže. Samo imali onih kojima preti ćelavost.


Meni preti celavost... :roll:
 
Dirk:
dzordzV76:
snoshaj efendija:
Dirk:
Devilishgirl:

Blago svima nama :lol: :lol: :lol: :P :P

'Ajde Halile, ti ga prvi zalilaj!
Ovde ako nesme da bude otvoren, gde su svi pokriveni lažnim imenima i zaštićeni ko beli medvedi, pa gde sme. Uvek je potreban neki broj normalnih ljudi koji se nestide onoga što je sastavni deo života, a onda se drugi okuraže. Samo imali onih kojima preti ćelavost.


Meni preti celavost... :roll:
Kako si primetio i koji su prvi pokazatelji, da li se sećaš?
 
dzordzV76:
Jooockey:
Mogu i zenske da se pridruze????
Mozda i one mogu neki dobar savet da poture.....???
:lol: :lol: :lol:
Svakako, samo da su iskrene i da nas vole. A ti Jockej, jer si ti u sve OK. :)
Ja sam kako vetar duva......
Nesam bas razumeo ovaj poslednji deo???
Znash ti mi se svidjas ono kao covek sa vizijom bori se za svo je stavove i ima cilj......
ako se otvori novi pod forum budemo moderatori ja i ti??
 
Jooockey:
dzordzV76:
Jooockey:
Mogu i zenske da se pridruze????
Mozda i one mogu neki dobar savet da poture.....???
:lol: :lol: :lol:
Svakako, samo da su iskrene i da nas vole. A ti Jockej, jer si ti u sve OK. :)
Ja sam kako vetar duva......
Nesam bas razumeo ovaj poslednji deo???
Znash ti mi se svidjas ono kao covek sa vizijom bori se za svo je stavove i ima cilj......
ako se otvori novi pod forum budemo moderatori ja i ti??
Slažem se! Mislio sam u odnosu na temu, jer vidim da se muški naši otvaraju ko zapekle konzerve. Nemoj da te vetar nosi, vežbaj da ti vetar nemože ništa. Nije lako postići ali postoje načini. Pišemo se!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top