Drugi automobil, do 2000 eura

Machony

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.940
Pozdrav forumaši!

Razmišljao sam o tome da kupim još jedan automobil za odlazak na posao, nabavku i kraća putovanja. Porodični auto koji svi vozimo je Opel Vektra iz 2005. a ja bih hteo da kupim sebi mali auto od 1500 do 2000 eura čisto da ne dolazi do "sudaranja" kad u istom momentu svima treba auto :D BItno mi je da ima što manje problema sa istim.
Gledao sam oglase i pronalazio:

Punto oko 2002 godišta
Corsa B 2000 god.
Twingo 2002-03 god
Ford Fiesta 2000-02 god?

Šta biste mi savetovali?
 
Evo ja se razmisljam da uzmem Pandu 2002 koja mi se nudi jer auto je izuzetno jeftin za odrzavanje,ima prostora i to je auto legenda jer je ista od 1984
Toliko je jednostavna da se zato i ne kvari a zbog toga je narod i voli. Ako bih je uzeo mogao bih je prodati za 1450 eura a auto je presao 71k km i nije bila van a u svetlo zelenoj boji je.
 
Evo ja se razmisljam da uzmem Pandu 2002 koja mi se nudi jer auto je izuzetno jeftin za odrzavanje,ima prostora i to je auto legenda jer je ista od 1984
Toliko je jednostavna da se zato i ne kvari a zbog toga je narod i voli. Ako bih je uzeo mogao bih je prodati za 1450 eura a auto je presao 71k km i nije bila van a u svetlo zelenoj boji je.

E da, gledao sam i Pande, jedina im je mana što su stvarno kockaste. Inače čuo sam da su pouzdane, a sad za prostor... Jel ima mesta za noge? Ja sam oko 2m visok :D
 
nda Fiestu mozes da otpises,Punto onako,Corsu zaboravi a Pandu isto tako sto znaci da ti jedino preostaje Twingo jer je on zaista neverovatno velik auto i cak i kad povuces sediste skroz u nazad opet putnici koji sede izatebe imaju mesta za kolena.
Ono sto kod njega treba pregledati je zadnja torzija jer ne moze da se odradi optika ako je kriva a kosta poprilicno pa zato treba otici na optiku pre kupovine.
Staces u svaki od ovih ali Twingo je najkomforniji a Panda najjeftinija kako po ceni tako i za odrzavanje.
 
nda Fiestu mozes da otpises,Punto onako,Corsu zaboravi a Pandu isto tako sto znaci da ti jedino preostaje Twingo jer je on zaista neverovatno velik auto i cak i kad povuces sediste skroz u nazad opet putnici koji sede izatebe imaju mesta za kolena.
Ono sto kod njega treba pregledati je zadnja torzija jer ne moze da se odradi optika ako je kriva a kosta poprilicno pa zato treba otici na optiku pre kupovine.
Staces u svaki od ovih ali Twingo je najkomforniji a Panda najjeftinija kako po ceni tako i za odrzavanje.

Ok hvala na savetima kolega!
 
Sad sam opet pretraživao i našao Smart-a, ima za oko 2000 eur 2002-3 godište. Što se tiče mesta, čuo sam da može da stane čovek od 210 cm u smarta i da ga normalno vozi, ne znam da li preteruju, jer svojim očima nisam to video :D Šta mislite o Smartu?
 

Back
Top