madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?

treba ti ugovor o radu , tj.da ti neko nudi posao...ugovor da si iznajmio stan i to je to..resavas sve vrlo brzo

Hvala na brzom odgovoru,ovo mi jako dobro resava pitanje boravka,jer treba da supruga dobije drzavljanstvo a cim ga ona dobije idem i ja po svoj,po mom ocekivanju do nove godine bi trebali svi da imamo HU pasos,a sada vec ucimo norveski pa ce mo valjda naci bilo kakav posao bar jedno od nas a kad to dodje onda ce mo normalno iznajmiti i taj stan,Mi ce mo ipak posao traziti iz Srbije pa valjda ce mo nesto naleteti.
Hval;a
 
Karlo85,interesuje me,ako mozda znas...Takodje imam HU pasos,pa me interesuje kakva je situacija sa pronalazenjem posla u nekoj od Norveskih rafinerija?Imam iskustva u Srbiji,operater sam na najnovijem postojenju u svetu za proizvodnju dizela i sl...A s obzirom da sam mlad,realno zasto da ne probam negde gde je bolje.Inace pricam dobro engleski,ali krenuo bih i na kurs norveskog :) hvala u napred,poz
 
Karlo85,interesuje me,ako mozda znas...Takodje imam HU pasos,pa me interesuje kakva je situacija sa pronalazenjem posla u nekoj od Norveskih rafinerija?Imam iskustva u Srbiji,operater sam na najnovijem postojenju u svetu za proizvodnju dizela i sl...A s obzirom da sam mlad,realno zasto da ne probam negde gde je bolje.Inace pricam dobro engleski,ali krenuo bih i na kurs norveskog :) hvala u napred,poz

Imas pravo rada, nadji posao preko neta i to je sve, dobijas papire za 10 min u lokalnoj stanici policije, malo cackaj po netu ..za tvoju struku ima posla koliko volis, naj bolji grad za Naftase je Stavanger
 

Back
Top