madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?

Nov član
    Učlanjen
    11.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?

jel ima razlike pri zaposlenju u nemackoj,austriji,... sa madjarskim pasosem sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji?

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?

Citat Original postavio mikidragana Pogledaj poruku
    jel ima razlike pri zaposlenju u nemackoj,austriji,... sa madjarskim pasosem sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji?
    NEMA, ja radim u Norveskoj, dobio sam dozivotnu dozvolu boravka u roku od 1 min..ali bukvalno, radnu dozvolu, tax karticu, itd...sve za 4,5 dana...imam HUN pasos,,i prebivalsite u RS...

Početnik
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?

Citat Original postavio karlo85 Pogledaj poruku
    NEMA, ja radim u Norveskoj, dobio sam dozivotnu dozvolu boravka u roku od 1 min..ali bukvalno, radnu dozvolu, tax karticu, itd...sve za 4,5 dana...imam HUN pasos,,i prebivalsite u RS...
    Koliko si dugo u Norveskoj,tj jest koliko vremena treba da se provede da bi se dobila ta trajna dozvola...

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

treba ti ugovor o radu , tj.da ti neko nudi posao...ugovor da si iznajmio stan i to je to..resavas sve vrlo brzo

Početnik
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: madjarski pasos sa prebivalistem u madjarskoj i prebivalistem u srbiji- razlika?

Citat Original postavio karlo85 Pogledaj poruku
    treba ti ugovor o radu , tj.da ti neko nudi posao...ugovor da si iznajmio stan i to je to..resavas sve vrlo brzo
    Hvala na brzom odgovoru,ovo mi jako dobro resava pitanje boravka,jer treba da supruga dobije drzavljanstvo a cim ga ona dobije idem i ja po svoj,po mom ocekivanju do nove godine bi trebali svi da imamo HU pasos,a sada vec ucimo norveski pa ce mo valjda naci bilo kakav posao bar jedno od nas a kad to dodje onda ce mo normalno iznajmiti i taj stan,Mi ce mo ipak posao traziti iz Srbije pa valjda ce mo nesto naleteti.
    Hval;a

Nov član
    Učlanjen
    01.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Karlo85,interesuje me,ako mozda znas...Takodje imam HU pasos,pa me interesuje kakva je situacija sa pronalazenjem posla u nekoj od Norveskih rafinerija?Imam iskustva u Srbiji,operater sam na najnovijem postojenju u svetu za proizvodnju dizela i sl...A s obzirom da sam mlad,realno zasto da ne probam negde gde je bolje.Inace pricam dobro engleski,ali krenuo bih i na kurs norveskog hvala u napred,poz

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Knezevic_A Pogledaj poruku
    Karlo85,interesuje me,ako mozda znas...Takodje imam HU pasos,pa me interesuje kakva je situacija sa pronalazenjem posla u nekoj od Norveskih rafinerija?Imam iskustva u Srbiji,operater sam na najnovijem postojenju u svetu za proizvodnju dizela i sl...A s obzirom da sam mlad,realno zasto da ne probam negde gde je bolje.Inace pricam dobro engleski,ali krenuo bih i na kurs norveskog hvala u napred,poz
    Imas pravo rada, nadji posao preko neta i to je sve, dobijas papire za 10 min u lokalnoj stanici policije, malo cackaj po netu ..za tvoju struku ima posla koliko volis, naj bolji grad za Naftase je Stavanger

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.01.2008., 23:49
  2. Letnji muzicki festivali u Madjarskoj
    Autor simon_d_b u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.02.2005., 14:57
  3. Da li neko zna madjarski?
    Autor **case-problem**Zivka u forumu Arhiva
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 25.12.2003., 00:08
  4. Nova godina u Madjarskoj