Glavni muslimanski lobista odustao od Bosne

A ako budu dobri izlobiracemo kod Hrvata da im daju dio Hercegovine kako bi mogli sebi napraviti pustinju.
Kamile ce dobiti na poklon od Srba za proslavu prve godine nezavisnosti 24%stana. :ok:

Ahahah pa nek se tamo umotavaju, klanjaju, odsecaju ruke, vesaju i kamenuju.....sve sto se radi u civilizovanim zemljama. Ali sve to ako budu dobri i lepo prihvate da RBiH ne postoji, niti je ikad postojala, niti ce postojati. U suprotnom BiH ce biti podeljena samo izmedju Srba i Hrvata.
 
Ahahah pa nek se tamo umotavaju, klanjaju, odsecaju ruke, vesaju i kamenuju.....sve sto se radi u civilizovanim zemljama. Ali sve to ako budu dobri i lepo prihvate da RBiH ne postoji, niti je ikad postojala, niti ce postojati. U suprotnom BiH ce biti podeljena samo izmedju Srba i Hrvata.

Bosanski Srbi i bosanski Hrvati ostaju u svojoj matičnoj državi BiH , jer su oni tu konstitutivni narodi , a ne dijaspora susjednih država
Srbije i Hrvatske .. zločinac Mate Boban je u vječnim lovištima , a zločinac Radovan Karadžić za sada polaže račune na ovom svijetu ..
Bojl ti poručuje :"Ustav Republike BiH za koji sam se ja borio kao advokat nikad validno nije ukinut i po zakonu još uvijek postoji."
 
Bosanski Srbi i bosanski Hrvati ostaju u svojoj matičnoj državi BiH , jer su oni tu konstitutivni narodi , a ne dijaspora susjednih država
Srbije i Hrvatske .. zločinac Mate Boban je u vječnim lovištima , a zločinac Radovan Karadžić za sada polaže račune na ovom svijetu ..
Bojl ti poručuje :"Ustav Republike BiH za koji sam se ja borio kao advokat nikad validno nije ukinut i po zakonu još uvijek postoji."

Postoji ustav RBiH,ali ne postoji RBiH,sto je najvaznije,ali zato na tom prostoru bivse RBiH,postoji i zauvijek ce postojati jedna druga republika,mladja,ljepsa,kulturnija,pitomija,zdravija,REPUBLIKA SRPSKA!!!
 
Bosanski Srbi i bosanski Hrvati ostaju u svojoj matičnoj državi BiH , jer su oni tu konstitutivni narodi , a ne dijaspora susjednih država
Srbije i Hrvatske .. zločinac Mate Boban je u vječnim lovištima , a zločinac Radovan Karadžić za sada polaže račune na ovom svijetu ..
Bojl ti poručuje :"Ustav Republike BiH za koji sam se ja borio kao advokat nikad validno nije ukinut i po zakonu još uvijek postoji."

Bojl je takodje rekao da se po planu velikih sila blizi konacni raspad BiH.

Sta sad? :D
 
И да је Карађорђе започео с геноцидисањем :D

Nije Karadjordje zapoceo genocidisanje, nego austrijski princ Eugen Savojski, koji je 1697 spalio Sarajevo i milion Bosnjaka.:D

250px-Prinz-Eugen-von-Savoyen1.jpg


Eve ga to mudo!:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top