Glavni muslimanski lobista odustao od Bosne

Bilo kako bilo na dan proglasenja nezavisnosti Republike Srpske otvoricu Moet i mozda pustim nesto od Mocarta.Bice to konacan kraj jedne odvratne agonije u kojoj su zivela sva tri naroda.Naravno sem Srba niko to ni lud nebi javno rekao ali i Hrvati i Muslimani znaju da je to tako.Konacno ce svako moci da se okrene sebi i da gradi drustvo kakvo zeli sa svojim sistemima,vrednostima..I verujem da ce se sva tri naroda preporoditi ako nizbogcega ono zbog odsustva ona druga dva.To vam je kao kad izadjete iz dugogodisnje lose veze,padne vam kamen sa srca.
 
Cisto da spomenem i ovo.Posto nas istorija uci kako u eksBiH pocinju ratovi,kada se sve zavrsi i kada sva tri naroda pocnu da zive svojim zivotima u svojim drzavama,onaj narod koji bude ikada zapoceo novi rat na tom trusnom podrucju bice bioloski unisten.Zasto?Zato sto je velikim silama preko glave divljaka sa Balkana,koga posle svega oznace kao krivca za neki novi rat,taj ce biti unisten.I to treba da se zna.
 
Bilo kako bilo na dan proglasenja nezavisnosti Republike Srpske otvoricu Moet i mozda pustim nesto od Mocarta.Bice to konacan kraj jedne odvratne agonije u kojoj su zivela sva tri naroda.Naravno sem Srba niko to ni lud nebi javno rekao ali i Hrvati i Muslimani znaju da je to tako.Konacno ce svako moci da se okrene sebi i da gradi drustvo kakvo zeli sa svojim sistemima,vrednostima..I verujem da ce se sva tri naroda preporoditi ako nizbogcega ono zbog odsustva ona druga dva.To vam je kao kad izadjete iz dugogodisnje lose veze,padne vam kamen sa srca.
Molim te nek sve bude po tabijatu , prvo ide referendum ..
 
Ne znam Citadela zasto muslimanski forumasi uvek prave budale od sebe na forumima,to bi ti mogla ili mogao da kazes,odgovoris..Vidis sta si ti meni odgovorio,la.Prvo raspisite referendum..bla bla..Vase sve prazne pretnje su mi dobro poznate a zasto kazem prazne,ne zato sto vi niste doljno glupi da pokusate da nas napadnete nego zato sto neverujem da vam se ratuje sa NATO paktom.Ukratko ako velike sile ne zele BiH,hocete li zaratiti sa njima?Vi imate izbor ili da se pomirite sa onim sto USA i EU zele ili da ratujete protiv RS potpomognute iz Srbije i NATO.Pa gospodo ako vam se to isplati vi izvolite mi smo tu.
 
Ne znam Citadela zasto muslimanski forumasi uvek prave budale od sebe na forumima,to bi ti mogla ili mogao da kazes,odgovoris..Vidis sta si ti meni odgovorio,la.Prvo raspisite referendum..bla bla..Vase sve prazne pretnje su mi dobro poznate a zasto kazem prazne,ne zato sto vi niste doljno glupi da pokusate da nas napadnete nego zato sto neverujem da vam se ratuje sa NATO paktom.Ukratko ako velike sile ne zele BiH,hocete li zaratiti sa njima?Vi imate izbor ili da se pomirite sa onim sto USA i EU zele ili da ratujete protiv RS potpomognute iz Srbije i NATO.Pa gospodo ako vam se to isplati vi izvolite mi smo tu.

Ja ne znam šta ti fantaziraš , čudo nisi ubacio i invaziju svemiraca , radi se o pravno-političkom putu u nezavisnost, što je referendum ..
sjećaš se , i Dodik vam je obećavo rerefendum .. da li se vi ne sjećate toga , ili se što ti kažeš pravite budale ..
 
Pa ne prodajemo firmu , a 51% je ipak kontrolni paket ..
У суштини бона ви се и не питате толико.
Питају се Брисел, Вашингтон, али и Москва и Пекинг.
Када буде дошло стање да се више питају задња 2 Република Српска ће сама организовати референдум о независности и завршити ту причу, а ви ћете моћи само да кукате.
 
У суштини бона ви се и не питате толико.
Питају се Брисел, Вашингтон, али и Москва и Пекинг.
Када буде дошло стање да се више питају задња 2 Република Српска ће сама организовати референдум о независности и завршити ту причу, а ви ћете моћи само да кукате.

Bojl je u decembru 1992. predlagao da tužimo te što se pitaju .. znaš , moraju i ti što se pitaju poštovati nekakve norme , bar prividno ,
da planeta Zemlja ne bi završila u anarhiji ..
Ah ta weferendumska obećanja , obećanja ludom radovanja ..
 
Bilo kako bilo na dan proglasenja nezavisnosti Republike Srpske otvoricu Moet i mozda pustim nesto od Mocarta.Bice to konacan kraj jedne odvratne agonije u kojoj su zivela sva tri naroda.Naravno sem Srba niko to ni lud nebi javno rekao ali i Hrvati i Muslimani znaju da je to tako.Konacno ce svako moci da se okrene sebi i da gradi drustvo kakvo zeli sa svojim sistemima,vrednostima..I verujem da ce se sva tri naroda preporoditi ako nizbogcega ono zbog odsustva ona druga dva.To vam je kao kad izadjete iz dugogodisnje lose veze,padne vam kamen sa srca.

to je kao kad odeš trezan kod tasta i tašte u posetu i paziš šta ćeš reći,da se ne uvrede...a sad ako popiješ koju,ondak ti se čvor na jeziku odveže i reči idu same...i svadja....zato bolje svak na svoju stranu,ko dobre komšije bolje nego "brak na silu".......
 
Па, код нас то иде као у басни:
Море, аждајо, не причај трице и кучине - да је мени царева ђевојка...
Добили су народ број 2 и народ број 3 и цара и ђевојку и све.
А народ број 1 добио своју Републику.
Џаба им је све - Срби ипак нису ни Палестинци нити Курди.
:mrgreen:
 
Jeste , Dejtonski mirovni sporazum je i Ustav BiH ..
Al vidiš da Dodik nema mira , stalno se žali da BiH ne može da funkcioniše ..
Ja sam mislila da mu učinimo , da vratimo Ustav R BiH , neće li se smiriti ..

Ti da si mislila ne bi se sa Srbima kacila.
Sad samo mozes da sanjas svoju pokojnu RBiH ili da je proglasis na svojih negenocidisanih 24%. :besna:
 
Skoro sam siguran da ce Bosnjaci najvise profitirati od dezintegracije BIH. Onda ce moci da priznaju Palestinu,Kosovo sa Iranom ,Pakistanom ,Afganistanom imati bratske odnose. Cak mogu da budu mala Svajcarska gde bi mali muslimani iz celog sveta mogli da se skoluju.

Zamisli miline,sa Kosovom bi napravili posebne odnose,poslali bi vojsku dole da krce balvane sa drugim slobodarskim zemljama :ok:
 

Back
Top