Trazim program za ....

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Trazim program za provaljivanje IP internet adrese coveka sa kojim chetujem (ili nekog drugog coveka na netu (recimo nekog na forumu itd...)), i imena provajdera ! Nemojte da misliite da mi treba ovo da bih zloupotrebio nekog vec me je ovo zainteresovalo kada sam posetio jedan strani forum i na njemu je jedan cikica drzao kao neki transparent YOU ARE USING A EUNET CONEECTION, YOUR IP IS : ***** itd... (ispasao je sve tacne podatke) ! Kako je moguce provaliti podatke ! Ponavljam ovo nepitam da bi zlouptrebio nekog nego me cisto zanima kako to funkcionise ! Pozdrav !
 
Na 4umu, ti kao obican user ne mozes da vidis niciji IP, ali kao mod, mozes...
Kad chatujes, npr preko Mirca, mozes da vidish IP sagovornika, osim u slucaju ako server "ne maskira" Ip brojeve, kao sto radi Krstarica ( u velikoj vecini slucajeva)
Pa onda netstat comanda...
Taj cikica sto drzi tablu sa tvojim podacima je codiran, +whois
Itd itd itd
 
Probaj da skines neki program za chat(mIRC ili Trillian ili neki drugi...), pa preko njega se prikaci na krstaricu ili neki drugi chat, naci ces sigurno opciju -whois. Ja znam za tu foru preko IRC-a, a na mnogim template opcijama za pravljenje sajta imas tu stavku...
Za program ne znam...
:)
 
benchmark.jpg


:wink: Mада сам ово копирао од Ђенке, тако да ме не питајте како ради :lol:
 

Back
Top