POVECANJE PDV-a NA 20%

nema večih smradova u ovoj državi od članova demokratske stranke , ja sam to barem na svojoj koži lično osetio

sto ,kad si se uclanio u ds?
ne nego kada sam posle pet godina rada na projektu EU dobio nogu u dupe od novopostavljene šefice iz DS-a a na moje radno mesto je dovela svoju sestru sa partijskom žutom knjižicom.
A da pre nego što neko odvali : kako sam došao do posla?
Bio sam na konkursu i na testiranju ORGANIZOVANO OD STRANE MINISTARSTVA . a ZATIM NA OBUCI ZA ADMINISTRATORA PROJEKTA KOJE JE SVE FINANSIRALA eu SA SVOJIM PARAMA.
 
Poslednja izmena:
ne nego kada sam posle pet godina rada na projektu EU dobio nogu u dupe od novopostavljene šefice iz DS-a a na moje radno mesto je dovela svoju sestru sa partijskom žutom knjižicom.
A da pre nego što neko odvali : kako sam došao do posla?
Bio sam na konkursu i na testiranju ORGANIZOVANO OD STRANE MINISTARSTVA . a ZATIM NA OBUCI ZA ADMINISTRATORA PROJEKTA KOJE JE SVE FINANSIRALA eu SA SVOJIM PARAMA.

ti si pre tome shvatio da je eu jedina svetla buducnost ove zemlje,zato ja nikad ne bi radio za drzavu ili drzavno preduzece
 
Crno nam se pise pod rezimom Tomislava Nikolica plus ova susha i PDV,

sprema se vrela jesen, a hladna zima! :think:

Kad smo preziveli zuti rezim, sve drugo cemo lakse.

Doduse, Toma je kriv sto je susa, ali, oprosticemo mu, tek je seo pa nije bio uvezban da dozira temeprature, malo predozirao:zcepanje:

P.S. Sto uvezbani Tadija onako spsti temeprature zimus, zamalo da se posmrzavamo, on je vezbao 12. godina da nas ledi pa opet OMANUO, sledio se sam:lol:
 
Samo se ti kerebeci,kakve posledice imamo od vladavine zute kamarile,dobro je da ne ode na 30%!

Ta stoka lopovska je zaduzila zemlju za 5 milijardi i jos 2,5 ostavila rupu u budzetu!

Pola su pokrali!

Cemu nervoza?.Anksiozna depresija?! Sada kad iz Rusije dodje teretni voz (120+ vagona/vagina parica, oko obecanih $100 meleardi USD za pobedu patriJota i ProRuskih snaga), ima da se pevaju ruske revolucionarne. Kazacok i ostale pesmice, Kaljinka Kalinjka Kaljinka moja...

(provereno, min njet) :whistling:

_nobody_
 
Haha. pocrkace od gladi ona ista masa dzabalebarosa i lencuga kojoj je vec 30 godina neko drugi kriv za svoje mizerije. Pocev od Tita pa do Tadica. :) Evo sad ce dinkic i Vucko da vam ucine milionerima,a vi samo zevajte u spanske i turske serije. Pa za 4 godine,opet kukajte kako ni oni nisu nista bolji.

Hahaha!
 
a daaaaaaaaaaa prošle godine u ovo doba kilogram mesa koštao 350 dinara sada ga nema ispod 500 koliko je to povećanje?
smradovi jedni gde ste bili kada su dizali cene žuta gomna?

Samo opusteno. Sada cu da ja da intervenisem, da prozovem Lepog Boru da on preko Donje Ruske Dume sredi da mi, ProSerbi, dobijemo jedan tanker ruske GMO govedine. :ok:

Boro Krasavec, mozno pohozjataistvovat6 tak ctobi nasi russkie druzja iz Sibiri, vozle etih znakomih rudnikah Urana, prislali 20 poezdov geneticeski modificirovannoi govjadini, po odin EURO (odin EURO - sto dvatcat6 dinarjev) kilogramm? Spasibo boljsoe. :whistling:

_nobody_
 
sto sitnicarite,zar sada kad imamo konacno srpskog domacina za predsednika,ne moze covek na miru da zavrsi heliodrom od vaseg zakeranja:rtfm:

Ma pusti preCednika, imamo mi coveka za finansije, radne odnose, zastitu sirotinje:


8. jun: Mlađan Dinkić je rekao da bi bilo besmisleno povećanje PDV-a, što predlaže Fiskalni savet, jer je, kako je naveo, to samo predaja pred činjenicom da Srbija ima nagomilanu birokratiju koju neće da smanji.

31. jul: Neće biti otpuštanja dok traje ekonomska kriza, poručio je ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić i dodao da je povećanje PDV-a poslednja stvar o kojoj će razmišljati kada s
e iscrpe sve mogućnosti na rashodnoj strani.


8. avgust: Mlađan Dinkić izjavio je danas da su u toku pripreme za rebalans budžeta i istovremeno donošenje budžeta za 2013. godinu i najavio izmenu poreza na dodatu vrednost (PDV), koji će biti povećan na 20 ods
 

Back
Top