Zeludac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
Ponekad me pocne da poli stomak tako jako da hocu da poludim. Obilazio sam nekoliko specijalista i doktora ali mi niko nije uspeo pomoci vec me upucivao kod nekih baba. Doduse te babe su mi uvek pomagale. Doktori su mi rekli da tu nema pomoci medicine vec samo vradzbine. U stvari culi ste za izraz kad se neko STRUNI tj. pomeri zeludac. To mene u stvari i muci. Zanima me da li to traje celog zivota ili ako neko ima sa istim problemom neka mi kaze sta on radi
 
A kada bi nam neka od nase dve "jedine prave" doktorke objasnila i kako to u ovom slucaju medicina pomaze bilo bi sve mnogo lepse i lagodnije za ljude sa navedenim problemom...

Pozdrav.
 
Pa sto ste odma neprijatni, ja nista ne kazem, mozda je ovo problem za babe vracare, samo se cudim - prvo na STRUNJEN zeludac (sta je to uopste pomeren zeludac, ako bi mi ko objasnio?) a onda jos i na zdravstvene radnike koji su bili toliko sirokih shvatanja da to znaju a pomenutog gospodina upute na pravo mesto za pomoc! Mislim, pozdravljam, nista nisam rekla!
 
Pomeren zeludac?!
Nista mi drugo ne pada na pamet do hiatus hernie ili dijafragmalne kile, lecenje moze biti farmakolosko(lekovima)ili hirusko sve zavisi koja je vrsta hernie u pitanju, naravno savet o nacinu i rezimu ishrane a sve sa pocinje dobijanjem uputa lekara opste prakse za gastroenterologa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top