Popaljiva imena

Poruka
19.457
Sinoc mi je kolega rekao da mu izmedju ostalog znaci i kako se zena zovei da ga pale neka imena.Kao, to doprinosi ukupnom dozivljaju zene kao dobre cupike.Prvo sam mislio da se zeza a na kraju sam skapirao da mozda ima neke logike.
Zaista, da li postoje imena koja deluju erotski u z kompletnu licnos zene ili muskarca?
Kolega tvrdi da ga pali kad se riba zove Anita?!?Kaze:'Deluje mi yebachki'.
 
He, e o ovome jos nisam razmisljala :? :lol: Hm, mada cek da se setim.....izgleda da sam ja sve bila sa frajerima na samoglasnik....A,...I,...uh, sad je J...a sta mi je od toga sexy?! Nemam pojma....tako mi je svejedno.. :roll: A je l' ovo pitanje namenjeno i zenskom rodu ili...?!
 
Aphroditi:
He, e o ovome jos nisam razmisljala :? :lol: Hm, mada cek da se setim.....izgleda da sam ja sve bila sa frajerima na samoglasnik....A,...I,...uh, sad je J...a sta mi je od toga sexy?! Nemam pojma....tako mi je svejedno.. :roll: A je l' ovo pitanje namenjeno i zenskom rodu ili...?!

Snimis frajera do yaya, ali do yaya.Da li ima razlike ako kaze prilikom upoznavanja:
'Ja sam Aleksandar'
ili 'Ja sam Trifun'

Yebo te, sve covek mora da vam crta...
 
Mene licno vise "pali" nacin na koji zena iliti devojka izgovori svoje ime prilikom predsstavljanja...Mozda je malo uvrnuto ali na to sam pao prvo kod svoje zene sadasnje :)
 
snoshaj efendija:
Aphroditi:
He, e o ovome jos nisam razmisljala :? :lol: Hm, mada cek da se setim.....izgleda da sam ja sve bila sa frajerima na samoglasnik....A,...I,...uh, sad je J...a sta mi je od toga sexy?! Nemam pojma....tako mi je svejedno.. :roll: A je l' ovo pitanje namenjeno i zenskom rodu ili...?!

Snimis frajera do yaya, ali do yaya.Da li ima razlike ako kaze prilikom upoznavanja:
'Ja sam Aleksandar'
ili 'Ja sam Trifun'

Yebo te, sve covek mora da vam crta...


Nemoj se ljutis odma'. Skapirala sam, nego meni zaista svejedno koje ime ima. Da je Trifun frajer do jaja, sta bi mu falilo?! :lol: Ko sto mi nije najbitnije kako izgleda, tako mi nije ni najvaznije koje ime nosi. 8)
 
Ovako na prvu, mogu da kazem koja su mi imena nekako aseksualna... :?
Npr. Radenko, Nedeljko i slicna...

Namjerno sam za primjere odabrala dva imena kakva su nosila i moja dva nekadasnja momka...
Dakle, nije bitno ime ako mi se neko dopada...
Ali, nekako ne mogu da zamislim dobrog frajera s takvim imenima... Eto...
 
David... mmmmmmmmmm
p026.gif

Marko... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
g010.gif

 
Ja mogu da ispricam drugu pricu. Mislim da imena tu nisu mnogo bitna (iii bar meni nisu). Jedine dve devojke u koje sam stvarno bio zaljubljen (uzaludno) su imale imena koja mi ni na kraj pameti nisu bila. Cak stavise da me je neko pitao pre njih za ta imena rekao bih da mi se ni malo ne svidjaju. Neverovatno kolko mi je malo vremena trebalo da zaboravim tu averziju. Valjda zato sto sam imena povezivao sa lepim iskustvima...
Prva je Daniela, druga je Verica.
 
Kad_LupimLupim:
Ja mogu da ispricam drugu pricu. Mislim da imena tu nisu mnogo bitna (iii bar meni nisu). Jedine dve devojke u koje sam stvarno bio zaljubljen (uzaludno) su imale imena koja mi ni na kraj pameti nisu bila. Cak stavise da me je neko pitao pre njih za ta imena rekao bih da mi se ni malo ne svidjaju. Neverovatno kolko mi je malo vremena trebalo da zaboravim tu averziju. Valjda zato sto sam imena povezivao sa lepim iskustvima...
Prva je Daniela, druga je Verica.
verica ahahahahahha
 
Ima neke logike u tome da su nekom neka imena lepsa ili popaljivija od drugih, ali naravno na individualnoj bazi. Pogotovo je to izrazeno u nikovima.
Ali pametan covek ne gleda u ime, nego u ono sto stoji iza njega.
 
Kad_LupimLupim:
verica ahahahahahha
:?: :evil: :?:[/quote]
pa zekim se!al meni je to ime bas smesno,imala sam drugaricu koja se predstavila kao andrijana kad smo se upoznale.posle mi kaze da se zove verica a ja umrla od smeha ispred nje.zapretila mi da moram da je zovem vera!
verica :lol:
ne ljuti se eto ja se zovem radojka :lol:
 
hanibal77:
Kad_LupimLupim:
verica ahahahahahha
:?: :evil: :?:
pa zekim se!al meni je to ime bas smesno,imala sam drugaricu koja se predstavila kao andrijana kad smo se upoznale.posle mi kaze da se zove verica a ja umrla od smeha ispred nje.zapretila mi da moram da je zovem vera!
verica :lol:
ne ljuti se eto ja se zovem radojka :lol:[/quote]

Ima onih saljivih pesmica:
'radojka, sedne mi na stojka
verica, moga stojka merica'
 
snoshaj efendija:
hanibal77:
Kad_LupimLupim:
verica ahahahahahha
:?: :evil: :?:
pa zekim se!al meni je to ime bas smesno,imala sam drugaricu koja se predstavila kao andrijana kad smo se upoznale.posle mi kaze da se zove verica a ja umrla od smeha ispred nje.zapretila mi da moram da je zovem vera!
verica :lol:
ne ljuti se eto ja se zovem radojka :lol:

Ima onih saljivih pesmica:
'radojka, sedne mi na stojka
verica, moga stojka merica'[/quote]
to si pevao na svojoj svadbi?
 

Back
Top