da li bi moglo?

djurocg

Obećava
Poruka
73
caoss
imam
intel pentium 2,350mhz-over.na 390
128mb-ram
16mb nvidia vanta tnt2
. e sada da li bi mogao ja tu da ubacim jednu graficku od 64 mb?
i da li bih mogao jos nesto da ubacim u ovu moju tranju da bi malo bolje radila;) :lol: :lol: :?:
 
Probaj neku MX400 sa 64MB rama,verovatno ce ti se pasijans brze otvarati :lol: .
Salim se,ja sam skoro uradio slican upgrade jednom klincu u komsiluku i radi bez problema,doduse proc. je na 433.
Ionako je cena polovnog MX400(nema smisla ubacivati nesto jace od toga)mizerna tako da prakticno ne gubis nista ako probas.
Pozdrav
 
father:
Probaj neku MX400 sa 64MB rama,verovatno ce ti se pasijans brze otvarati :lol: .
Salim se,ja sam skoro uradio slican upgrade jednom klincu u komsiluku i radi bez problema,doduse proc. je na 433.
Ionako je cena polovnog MX400(nema smisla ubacivati nesto jace od toga)mizerna tako da prakticno ne gubis nista ako probas.
Pozdrav

Nemoj decka da nagovaras da kupuje (kako ti rece ) te krseve :?: :shock:
 
drago41:
father:
Probaj neku MX400 sa 64MB rama,verovatno ce ti se pasijans brze otvarati :lol: .
Salim se,ja sam skoro uradio slican upgrade jednom klincu u komsiluku i radi bez problema,doduse proc. je na 433.
Ionako je cena polovnog MX400(nema smisla ubacivati nesto jace od toga)mizerna tako da prakticno ne gubis nista ako probas.
Pozdrav

Nemoj decka da nagovaras da kupuje (kako ti rece ) te krseve :?: :shock:

Jao izvini Drago molim te,moja greska.
Nista onda.....Djuro najbolje ti je da pazaris neku 6800Ultra ili eventualno X850XT Radeona,to ce da ti se uklopi u ostatak konfiga samo tako.
Samo pazi da ti makina ne poleti.
O Boze...
 

Back
Top