Rusenje veze?

The_carobnjak

Zainteresovan član
Poruka
258
Da li chat moze da ugrozi ili da unisti vezu?
Razmisljam...Postoji neka veza..Devojka ode na chat...Ili momak ode na chat..i tamo upozna osobu suprotnog pola koja je bolja od partnera.
U toj vezi tvrde kako se vole i kako je sve bajno i pretpostavimo i da jeste tako.
Ali sta se desava kada se te dve osobe posvadjaju?
Da li "osoba sa chata" moze da uleti kao dobra uteha,koja ce kasnije zameniti partnera?
Ajd da vas vidim...
Ja mislim da chat totalno moze da srusi vezu
 
The_carobnjak:
Da li chat moze da ugrozi ili da unisti vezu?
Razmisljam...Postoji neka veza..Devojka ode na chat...Ili momak ode na chat..i tamo upozna osobu suprotnog pola koja je bolja od partnera.
U toj vezi tvrde kako se vole i kako je sve bajno i pretpostavimo i da jeste tako.
Ali sta se desava kada se te dve osobe posvadjaju?
Da li "osoba sa chata" moze da uleti kao dobra uteha,koja ce kasnije zameniti partnera?
Ajd da vas vidim...
Ja mislim da chat totalno moze da srusi vezu

Moze, ako se covek suvise primi na tu 'ljubav' preko chata.
 
Recimo vako:
izmisljam scenario,koji je cak i realan.
Ona odlazi na chat i upoznaje sasvim cool lika.
Duhovvit,sharmantan, romantican...Sve onako kako muskarac treba da bude...
On dobije velike simpatije.
Ona ima svog decka i lepo joj je,ali ona takodje odlazi na chat i pise sa ovim likom.
Znaci :
-Nov je u njenom zivotu.
-Jos neistrosenih fazona itd.
-Veoma je slican ovom kojeg sada ima ali ipak ovaj je nov,a samim tim nekako bolji.

Da li sada mislite da chat moze da bude Cool sve lepo,veza bezbedna...ili da moze da unisti vezu.

Sta se desava kada se momak i devojka posvadjaju?
Ona revoltirana i besna odlazi na chat da vidi sta se radi i nalece na "mister sjajnog"
Da li ce ona ostati ravnodusna?

Ceo scenario se moze primeniti i na muskacrca u glavnoj ulozi .

Ah kakav sam textopisac. (da uvaljam ja ovo zza neku spansku seriju? ) :wink:
 
ma sve smo te razumeli...
samo stvar je individualna u potpunosti i bilo kakva generalizacija bila bi opasna...
pitanje ipak stoji...koliko vredi ta veza,
ako tek tako može da se prekine da tako kažem... :roll:
 
individualno 8) .
zavisi od razloga zasto ta devojka/tip koji je u vezi ide na chat.
ako zato da se druzi i razmenjuje misljenja,a ne da se muva,pretpostavljam da ne bi trebalo da ima uticaja na vezu.valjda je veza jaca i bitnija od nekog virtuelnog odnosa sa likom koji joj se samo predstavlja kao idealan,a ko zna kakav je zapravo :? .
sad,ako ide na chat sa ciljem da flertuje...pa,onda joj chat sigurno nije jedini nacin na koji ugrozava svoju vezu vec to praktikuje i u RL :roll: .
ustvari,sta ja znam o tome?! ne idem na chat! cini mi se da tamo ni nema normalnih ljudi za regularne razgovore,vec je sve nesto u fazonu:"kod tebe il' kod mene?"...i to 1.-2. recenica :shock: . razuverite me,mozda stvarno nisam u pravu :x ...
 
skroz si u pravu,otprilike se sve price istrose za 5 razmenjenih recenica(odakle si koliko god sta radis je l si u vezi/braku kako izgledas)i posle dolazi pitanje koje vodi ka sexu.
ako je veza ok ne moze chat nikako da utice na nju.
 
The_carobnjak:
Recimo vako:
izmisljam scenario,koji je cak i realan.
Ona odlazi na chat i upoznaje sasvim cool lika.
Duhovvit,sharmantan, romantican...Sve onako kako muskarac treba da bude...
On dobije velike simpatije.
Ona ima svog decka i lepo joj je,ali ona takodje odlazi na chat i pise sa ovim likom.
Znaci :
-Nov je u njenom zivotu.
-Jos neistrosenih fazona itd.
-Veoma je slican ovom kojeg sada ima ali ipak ovaj je nov,a samim tim nekako bolji.

Da li sada mislite da chat moze da bude Cool sve lepo,veza bezbedna...ili da moze da unisti vezu.

Sta se desava kada se momak i devojka posvadjaju?
Ona revoltirana i besna odlazi na chat da vidi sta se radi i nalece na "mister sjajnog"
Da li ce ona ostati ravnodusna?

Ceo scenario se moze primeniti i na muskacrca u glavnoj ulozi .

Ah kakav sam textopisac. (da uvaljam ja ovo zza neku spansku seriju? ) :wink:

opet si se pokacio sa wetlukom?

btw, nje nesto nema.A đe je?


čat je ko flert u realnosti.Ništa više od nagoveštaja.Zavisi od igrača gde će otići
 
pa u principu stvari koje valjaju ne mozhesh tako lako unishtiti, tako da ako te vishe ispunjava svakodnevno caskanje sa odredjenom osobom, od caskanja sa sopstvenim dechkom , nije teshko 'naslutiti' da u postojecoj vezi neshto opako ne shtima. :?
 
The_carobnjak:
Da li chat moze da ugrozi ili da unisti vezu?
Razmisljam...Postoji neka veza..Devojka ode na chat...Ili momak ode na chat..i tamo upozna osobu suprotnog pola koja je bolja od partnera.
U toj vezi tvrde kako se vole i kako je sve bajno i pretpostavimo i da jeste tako.
Ali sta se desava kada se te dve osobe posvadjaju?
Da li "osoba sa chata" moze da uleti kao dobra uteha,koja ce kasnije zameniti partnera?
Ajd da vas vidim...
Ja mislim da chat totalno moze da srusi vezu

Moze zasto da ne,jos ako su razmijenili slikice gotovo je :lol: :lol: :lol:
 
Inspirione,lepo je sto sto pratis sva desavanja na Internetu.
Virtualni ceovek si 100%. Cestitam.
Nisam se pokacio sa Wet lookom,
Nismo kontaktirali ona i ja vise od 5 meseci.
Ovu temu sam zadao jer sam se prepirao jedno vece u kaficu sa drugaricom oko toga koliko chat moze da skodi.
Tako da eto.
 

Ranije sam išao na chat, i to dok sam bio daleko od kuće. Upoznao sam jednu pravu, prepametnu lepoticu. Iskreno, ne znam gde bih je, inače, sreo. Ne postoje slučajnosti u životu, to sam shvatio kada sam je video RL. I bilo je super.
Odgovor je - da. Pred pažljivim čitačem se i najzatvorenije srce na takvim mestima otvara. To je sjajan početak.
E, sada, nekoga koga sam prvo sreo real, pa zavoleo, i nije bila chat varijanta, ne može više nijedna da smeni. Zabranio sam smene u srcu. A to se, kao što znate, ne radi na silu.
 
inspirion:
Gazdarica:
Otkad sam se zaljubila na chatu, vise nista ne mogu da tvrdim... Zato sam i prestala da idem na chat, prije par godina... Sto je sigurno, sigurno je...

Ako ne pratimo srce,sta nam onda ostaje?
Svakako da je zivot bez ljubavi, u najmanju ruku otuzan... Ali, covjek ne treba samo da se prepusti da ga voda nosi, pa gdje se nasuce... Valjda ima i svoju volju, i treba prema njoj da se upravlja...
Ili, evo primjer :arrow: Nikada nisam bila u vezi sa ozenjenim muskarcem... Naprosto, ne dozvoljavam da mi se priblize ni toliko da bih eventualno mogla da dodjem u situaciju da zavrsim u krevetu s nekim od njih... A, ko zna, mozda sam zbog toga propustila najvecu ljubav u zivotu...
Dakle, da li grijesim sto ne dozvoljavam da mi se priblize...???
 

Back
Top