sve u sluzbi seksa

vesticaveca

Početnik
Poruka
8
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
 
vesticaveca:
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
pa,el imas samo osecaj da bi odma' s ovim drugim ili bi stvarno s njim?
sad,ako imas samo osecaj-znak je da morate i ti i taj 1. da se potrudite malo,vec ako se volite kao sto tvrdis :? !normalno je da su pojedini ljudi u pocetku veze neopusteni i da tu skripi sve osim kreveta :lol: -to ne mora nista da znaci!"all we need is just a little patience... :wink: "
a ako bi stvarno s tim br2.e,onda ti lagis kad kazes da volis onog br.1 :x !
 
vesticaveca:
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
E, onaj koji ovo naucno objasni ce postati poznatiji od Frojda.

ozbiljno...
 
Gugleta:
vesticaveca:
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
E, onaj koji ovo naucno objasni ce postati poznatiji od Frojda.

ozbiljno...
I ako to u stvari svaki klinac shvati u 13-oj.....a onda ga sljedecih 20 godina ubjedjuju u suprotno :?
 
vesticaveca:
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
Svako ima svoje prioritete,nekom je to ljubav i stabilna veza a nekom divlji,neobuzdani,mnogodobar,svakodnevni,luuuuuuuuuuuudi,neponovljivi,SAVRSENI,strastveni,pozudni i odmasvrsimviseputatjmultipliorgazam sex...
I tako,odluci se,sestro...IZBOR JE SAMO TVOJ.
(tvoj glas razuma) :roll:
 
vesticaveca:
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
Ej, sestro...opustite se. :lol:

Mislim da je neko to lepo rekao "Prvi se macici u vodu bacaju". Samo opusteno, a ne isfrustrirano sa odma pogledom na drugog.
 
ja neshto kontam da se svi problemi u vezi reflektuju kroz sex life. tamo nedostatak komunikacije , poverenja strasti/ljubavi/nezhnosti, nezaineteresovanost za partnera i bla, bla... najlakshe dodju do izrazhaja ... pa onda zapitao se ili ne, shta nije u redu ... ostanesh frustriran u svakom sluchaju
 
raindog:
ja neshto kontam da se svi problemi u vezi reflektuju kroz sex life. tamo nedostatak komunikacije , poverenja strasti/ljubavi/nezhnosti, nezaineteresovanost za partnera i bla, bla... najlakshe dodju do izrazhaja ... pa onda zapitao se ili ne, shta nije u redu ... ostanesh frustriran u svakom sluchaju
Da ne mudrujem puno, reci cu samo da ja zaista funkconisem na opisani nacin...
 
vesticaveca:
Volite nekoga i zelite seks sa njim, a kada se to desi nikako vam ne ide, to se desi jos par puta nekad nesto nekad opet nista, i onda naidje neki dasa/riba i imate osecaj da bi odmah otisli u krevet sa njim/njom a ipak volite ovog prvog? :evil: :?:
veco, pa ovde nije potrbno ni mnogo pameti ni mnogo mudrosti :?: ako se volite, sex mora da bude kvalitetan...sem ako prvi nije impotentan...a druga frigidna :wink: ako se ovo dvoje uklopi, neka naiđe bilo koji dasa ja ostajem pored ovog prvog :roll: ti si temu postavila i ujedno odgovorila na pitanje :P sve je u službi sexa :!: nemoj da se foliraš kada si ubeđena da nema ljubavi bez sexa :oops:
 
ja bas mislim da je moguce zaljubiti se iako nije doslo do sexa,bar se meni to desavalo.a to da sex ne stima,to mi je sumnjivo.do sada mi se nije desavalo da sex nije bio dobar,ali to je mozda i zbog toga sto sam ja uvek raspolozena za sex,pa je dovoljan i jedan pogled ispod obrva osobe sa kojom sam...uvek nam je bilo fenomenalno.ako je bas tako lose vama u krevetu,trebalo bi da porazgovarate o tome.
 

Back
Top