problem sa zivcima?

lle

Početnik
Poruka
1
Jako dugo i cesto mi se desava da mi se kao trese misic ustvari ja sam mislio da su misici i nisam razmisljao o tome sad sam saznao da su to neki opasni problemi sa zivcima,dakle cesto kao da mi se tresu misici u noge,ruke,na sva moguca mjesta...
nije mi jasno kakav je ovo problem skoro cijeli zivot sam izlozen velikom stresu i nervozi volio bi da napomenem da imam 17 godina,nadam se da ce neko da mi objasni kakav je ovo problem.
 
Jako dugo i cesto mi se desava da mi se kao trese misic ustvari ja sam mislio da su misici i nisam razmisljao o tome sad sam saznao da su to neki opasni problemi sa zivcima,dakle cesto kao da mi se tresu misici u noge,ruke,na sva moguca mjesta...
nije mi jasno kakav je ovo problem skoro cijeli zivot sam izlozen velikom stresu i nervozi volio bi da napomenem da imam 17 godina,nadam se da ce neko da mi objasni kakav je ovo problem.
 
Jako dugo i cesto mi se desava da mi se kao trese misic ustvari ja sam mislio da su misici i nisam razmisljao o tome sad sam saznao da su to neki opasni problemi sa zivcima,dakle cesto kao da mi se tresu misici u noge,ruke,na sva moguca mjesta...
nije mi jasno kakav je ovo problem skoro cijeli zivot sam izlozen velikom stresu i nervozi volio bi da napomenem da imam 17 godina,nadam se da ce neko da mi objasni kakav je ovo problem.

I ja sam imao grčevem najčešće u listu noge.
Problem sam rešio sa DOUVITom
Piješ po dve tablete dnevno i organizam ti dobije sve potrebne
minerale i vitamine za ceo dan.

Idealno je da koristiš HERBALIFE program zdrave hrane
koga koriste, izmedju ostalih, Novak Djoković, vaterpolo reprezentacija Srbije
a jedan od najstarijih korisnika i "maskota" je Tina Tarner.
Za dodatna objašnjenja možeš mi se obratiti sa pp
 
to nisu grcevi i nemam namjeru da pijem vjestacke vitamine i slicne tablete,nisam dosao ovamo da mi pricate kako cu da zivim,vec da pitam koliko je opasan ovo problem i o cemu se zapravo radi,i oni koji nemaju pojma o ovome ne moraju ni da komentarisu.
 
to nisu grcevi i nemam namjeru da pijem vjestacke vitamine i slicne tablete,nisam dosao ovamo da mi pricate kako cu da zivim,vec da pitam koliko je opasan ovo problem i o cemu se zapravo radi,i oni koji nemaju pojma o ovome ne moraju ni da komentarisu.

iz odgovora se vdi da si zivac i jako nervozan.to ima neku podlogu u tebi ,nesto te opterecuje a toliki pritisak i telo ne moze vecno da trpi i pocinje da se "buni" .Opasno je da to sve zanemarujes ,trebas kod doktora da te pregleda i odredi terapiju da se malo opustis ,bolje spavas i sve ce doci na mesto!
 
Jako dugo i cesto mi se desava da mi se kao trese misic ustvari ja sam mislio da su misici i nisam razmisljao o tome sad sam saznao da su to neki opasni problemi sa zivcima,dakle cesto kao da mi se tresu misici u noge,ruke,na sva moguca mjesta...
nije mi jasno kakav je ovo problem skoro cijeli zivot sam izlozen velikom stresu i nervozi volio bi da napomenem da imam 17 godina,nadam se da ce neko da mi objasni kakav je ovo problem.
Ovde odgovore neces naci! Zar je toliki problem otići kod doktora i reci mu sta ti se desava???:think:
Od koga si saznao da su to neki opasni problemi?
 
saznao sam jos od davno ali me nije bilo briga sad vidim da kad se iznerviram mogu da uradim svasta i nemam kontrolu,a cak mi se i u glavu vrti i samo sto ne panem u nesvijesti,nisam ja kriv sto sam postao ovakav vec moja porodica koja stalno vrsi neki pritisak na mene a kuci rijetko kad imam mira,oni se nikad promijenit nece dok ja jednog dana ne dobijem mozdani udar jer koliko znam ovo sto mi se desava povecava rizik od mozdanog udara,nervnog sloma,ljude sokira kad cuju sta mi se desava ali mi niko nista ne preporucuje i ne pomaze da idem kod psihijatra mi je glupo jer on mi samo moze propisat neke tablete koje mi u ovakvu porodicu ne mogu ni pomoc a i mlad sam za iste.
 
wichhi:
jer koliko znam ovo sto mi se desava povecava rizik od mozdanog udara,nervnog sloma

Moždanog udara, sa 17 godina ? To su budalaštine, kao i da su to neki problemi sa živcima. To se meni jednog leta događalo, trzali su mi se mišići, na rukama, leđima, čak mi se i kapak zatvarao, nevoljno. Hrani se što raznovrsnije i izbegavaj stres , koliko se može, znam , da je to teško danas, ali takva su pogana vremena. Sve će to proći.
 
Jako dugo i cesto mi se desava da mi se kao trese misic ustvari ja sam mislio da su misici i nisam razmisljao o tome sad sam saznao da su to neki opasni problemi sa zivcima,dakle cesto kao da mi se tresu misici u noge,ruke,na sva moguca mjesta...
nije mi jasno kakav je ovo problem skoro cijeli zivot sam izlozen velikom stresu i nervozi volio bi da napomenem da imam 17 godina,nadam se da ce neko da mi objasni kakav je ovo problem.

MI smo ovde laici,svako od nas je prolazio kroz slicne situacije ( nervirali ga profesori,komsije,roditelji, nesrecno zaljubljen), medjutim,nekako smo se sami
"smirili" bez vitamina, uglavnom citajuci knjige.

Opasnost od nekih koronarnih oboljenja kod tebe ne postoji, ono sto ti smatras stresom za drugog je coveka jedno veliko " nista", neka
normalna situacija.

A da, kod vecine nas nije bilo ni neta kada smo bili deca. Ni foruma, ni mobilnih.
 
MI smo ovde laici,svako od nas je prolazio kroz slicne situacije ( nervirali ga profesori,komsije,roditelji, nesrecno zaljubljen), medjutim,nekako smo se sami
"smirili" bez vitamina, uglavnom citajuci knjige.

Opasnost od nekih koronarnih oboljenja kod tebe ne postoji, ono sto ti smatras stresom za drugog je coveka jedno veliko " nista", neka
normalna situacija.

A da, kod vecine nas nije bilo ni neta kada smo bili deca. Ni foruma, ni mobilnih.
Nije svestan kako bi mu legao jedan dobar razgovor sa psihijatrom sto ne znaci da bi bio na lekovaima ali samo da mu razvodni probleme u porodici i slicno, dok ne slegne.
 
Већина оних којима се јављају грчеви, или им у већој мери ,,играју" мишићи(или чак групе мишића)има проблема са електролитима, што је скоро увек ствар исхране.
А чак и добра исхрана се може учинити недовољном прекомерним конзумирањем кафе, чајева, алкохола, пепси и кока коле, о енергетским пићима да не говорим.
 
saznao sam jos od davno ali me nije bilo briga sad vidim da kad se iznerviram mogu da uradim svasta i nemam kontrolu,a cak mi se i u glavu vrti i samo sto ne panem u nesvijesti,nisam ja kriv sto sam postao ovakav vec moja porodica koja stalno vrsi neki pritisak na mene a kuci rijetko kad imam mira,oni se nikad promijenit nece dok ja jednog dana ne dobijem mozdani udar jer koliko znam ovo sto mi se desava povecava rizik od mozdanog udara,nervnog sloma,ljude sokira kad cuju sta mi se desava ali mi niko nista ne preporucuje i ne pomaze da idem kod psihijatra mi je glupo jer on mi samo moze propisat neke tablete koje mi u ovakvu porodicu ne mogu ni pomoc a i mlad sam za iste.
Pretpostavljam da u skoli postoji skolski psiholog.Tvoj problem mozes resiti jedino sa psihologom /ne treba tebi psihijatar/ kome ces ispricati kakav je odnos u porodici,ali potpuno iskreno da sve ispricas!On ce zakljuciti da li to ponasanje roditelja zahteva da se ukljuci i neka socijalna ustanova...
Ne smes na takav nacin da razmisljas,da od sebe pravis mucenika i bolesnika....Ne znam kako se tvoji roditelji ponasaju,u cemu je problem,da li komunikacija,fizicko zlostavljanje,psihicko....pa ne mogu ni da ih komentarisem.Ti si u najkriticnijem periodu odrastanja,nesto izmeju puberteta i adolescencije,kada ti treba roditeljska paznja,briga,ljubav...i potrebno je da kao porodica potrazite strucnu pomoc psihologa,naravno pod uslovom da i tvoji roditelji to zele.
 

Back
Top