POMOOOOC!

  • Začetnik teme mala nesrecna
  • Datum pokretanja
M

mala nesrecna

Gost
Kupila sam, cini mi se data kabl za samsung e 700 i sta se desava, mislila sam da je to na foru, kao kod npr sony ericsona sto sam imala , ali avaj, nije to ona fora kao laser, da kazem, vec se ukljucuje kao punjac, i htela sam da prebacujem neke stvari na komp, a sta je biser uradio! Poceo da puni bateriju. Ako neko moze da mi pomogne, odnosno objasni kako da radim sa ovim kablom bicu mu bezgranicno zahvalna, jer ce na kraju ispasti da sam bacila pare ( a nije bas jeftin ) jedino jos da kupim onaj drugaciji sa kojim umem da radim... :cry: unapred zahvalna :D
 
bas ste duhoviti :lol: , ali umem da pravim razliku!!! :evil: Nisam kupila punjac!!! Jer, sam odmah, cim sam kupila mob, kupila i taj kabl, i sta su mi rekli, rekli su mi da je to kabl za irDA i da probam, jer postoje i takvi kablovi, znam, koji nisu po funkciji tog, 'laserskog' vec se lepo prikljuce. Ali neumem da rukujem sa tim :cry: , pa... i dalje trazim pomoc!ili, koliko vidim, bolje je da kupim novi! :x
 
ajoj bas si nesrecna mala :(
pazi ovako: irDA nije kabal nego adapter i on se ne prikljucuje na telefon nego bezicnim putem povezuje mob i komp.
Izgleda da su oni tebi ipak uvalili punjac i prodali ti pricu da je to data kabl.Reci koji su ti i ja cu te zastititi nesrecna mala :D
 
ali...gde ste videli da se punjac prikljucuje na komp !?! ovo je neka sugava varijanta nemam poima kog kabla...jer imam i irDA za sony ericsson, koji je kao eto, laserski, odnosno...ma kapirate, samo se prisloni, a ovo cudo kao treba da ubacis u mob! Nemam poima sta da radim sa ovim, nervira me uzasno! A ako je punjac...uh, pa nadrljali su! Za 1300 din da kupim drugi punjac! a sta ce mi, ne skupljam punjace! Koji kreteni! I odmah, uz mob, sam im trazila i kabl za irDA! I ako su mi stvarno uvalili punjac... :evil: poslacu svu bracu na njih! :twisted: A i ja cu da se prikljucim :twisted: a mozes i ti loop da mi se prikljucis, ako bi da me zastitis :D jooooj! grrrr! :evil: ok, videcu ja jos... sa tim cudom... ima oni bwe da mi sve lepo objasne :) a ako ne ... :twisted: , thank`s u svakom slucaju...
 
ovaj...kad pokusam preko ( ukletog, smrdljivog, odvratnog ) infra reda da posaljem na drugi mob, ili, kad neko meni prebacuje, krene sve super, a sta se onda desi : UGASI MI SE MOB PA SE PONOVO UPALI! Meni je ocigledno skroz siznuo mob! Ne znam sta mu je,svi drugi mogu ok, i siemensov i sony ericssonov i svi cool saradjuju, a ovaj samsungov... :evil: uuuh! Ni sa jedim nece da menja stvari preko tog infra reda! Nista nece da sljaka! Stvarno cu da siznem! sad cu jos pokusati sa nekim drugim samsungovim preko irDa da zamenim nesto, a ako ni to ne sljaka... :cry: mogu samo da i ja odlepim! 8) Eto, ako i ovo moze neko da mi pomogne... :D
 
a mozda je to sto si kupila DATA kabal a ne irDA :idea: ma 100% je to u pitanju.
ne znam sta da ti kazem, ja sam uvek furao nokia symbian telefone a sa njima je no problemo.
Secam se da sam snajki jednom pokusavao da prebacim slike bas sa e700 na komp i to preko IR ali taj telefon nema tu opciju.Ljudi iz samsunga su napravili lep telefon ali su mu (piii) funkcije samo tako.Jedino sto mosze da se prebaci sa tog mob. je telefonski imenik i nista vise. :(
 
izgleda da si u pravu...znaci mob je zeznut samo tako... :cry: , i ne moze da se prebacuje na komp, niti na drugi mob, niti sa drugog moba na mob...a kazu da moze... :evil: MA SUPER! Nista ljudi hvala vam, idem da zadavim nekog :twisted:
 
mala nesrecna:
izgleda da si u pravu...znaci mob je zeznut samo tako... :cry: , i ne moze da se prebacuje na komp, niti na drugi mob, niti sa drugog moba na mob...a kazu da moze... :evil: MA SUPER! Nista ljudi hvala vam, idem da zadavim nekog :twisted:

ma prodaj taj i kupi symbian fon , vecina samsungovih telefona ima IR za imenik i nistaq vise.

P.S IR je sranje , BT je zakon...
 
ovaj mob je jedno veeeliko ...( biiiiiip ), i nema blue tooth!Zato je sugav! Pa sam htela da kupim samsung e 720 , koji je zakon! Ali nema ga jos u radnjama :( , mada mozda da ne kupim ove (biiiiip) samsungove, vec...neki drugi :D videcu, u svakom slucaju, koliko vidim nema mi pomoci...hvala vam... :D
 
mala nesrecna:
ovaj...kad pokusam preko ( ukletog, smrdljivog, odvratnog ) infra reda da posaljem na drugi mob, ili, kad neko meni prebacuje, krene sve super, a sta se onda desi : UGASI MI SE MOB PA SE PONOVO UPALI! Meni je ocigledno skroz siznuo mob! Ne znam sta mu je,svi drugi mogu ok, i siemensov i sony ericssonov i svi cool saradjuju, a ovaj samsungov... :evil: uuuh! Ni sa jedim nece da menja stvari preko tog infra reda! Nista nece da sljaka! Stvarno cu da siznem! sad cu jos pokusati sa nekim drugim samsungovim preko irDa da zamenim nesto, a ako ni to ne sljaka... :cry: mogu samo da i ja odlepim! 8) Eto, ako i ovo moze neko da mi pomogne... :D
Gledaj ovako,niko ti nije kriv sto si kupovala mobilni pa posle gledala kakve funkcije ima,opste je poznato da samsungovi mobilni ne mogu da prenose slike i melodije izmedju telefona,samo telefon-komp ili komp telefon pomocu data kabla ili Ir-porta,ja imam vec samsungove telefone 4 godine i ne da sam zadovoljan nego sam prezadovoljan,i Ir a i data kabl su savrseno radili i rade jos uvek,e j-ebiga boze sto nema blue tooth ali ne moze se sve,a pitam se koji ce **** nekome symbian,to je samo za one koji imaju probleme sa slobodnim vremenom pa se kao neke pudale pale da prebacuju filmove na mobilni pa ih potom gledaju,i da idu na internet,zar nije bolje ko covek sesti za komp i resiti stvar...ja ne vidim neku drugu svrhu symbiana,a i medjutim mozes dobiti virus preko njega,dovoljno mi je sto se nerviram oko bezbednosti kompa i ajde jos i mobilni...
i vecina gresaka se dogadja do kosrisnika ne do telefona,a i ko zna sta su ti uvalili lopovi...
 
loop:
menjaj brzo taj post, smejace ti se ljudi :!:
Evo ja ga necu citirati :arrow:
Od cega da se smeju??Sami od sebe pravite budale...samo jedno resenje ima,da mobilni koji se dole prodaju nisu napravljeni u istoj fabrici kao ovi sto se ovde prodaju,ista stvar je i sa philips i sony televizorima,za SCG su ovi televizori iz Madjarske i Ceske valjda a nama dolaze iz UK.
Ali ja opet ponavljam da Samsungovim telefonima nista ne fali,sve je do korisnika!!
 
dobro hajde samsugovi telefoni su zakon :D nego mi samo reci gde si ti to gore a mi dole :?:


P.S. @123456789 objasni molim te coveku prednosti symbiana, ja stvarno nemam zivaca :idea:
 
loop:
dobro hajde samsugovi telefoni su zakon :D nego mi samo reci gde si ti to gore a mi dole :?:


P.S. @123456789 objasni molim te coveku prednosti symbiana, ja stvarno nemam zivaca :idea:
Norveska


Ne,ne kazem da su samsungovi mobilni zakon ali vi ih tako ovde tretirate kao djubre sto u stvari uopste nije tacno,i opet ponavljam da su daleko kvalitetniji od Nokijinih i Sony Ericssonovih telefona,ali dal je to sto sam ja sve vreme bio zadovojan sa njima ne znam,imao sam Nokiu pre i u poredjenju s Samsungom ne moze mu prici.
I jos jedna cinjenica da ce do 2010 godine Samsung biti vodeci proizvodjac u svetu mobilnih telefona...Nokiji je opala popularnost i prodaja,u vade se ko davljenik za slamku pomocu nekih novih modela...I jos jedna stvar: Koji mob. je izabran za mobilni godine? :wink:
 
loop:
P.S. @123456789 objasni molim te coveku prednosti symbiana, ja stvarno nemam zivaca :idea:

ma pricali smo mi odavno o symbianu i samsungu , sigurno se seca . Necu da ponavljam istu pricu milion puta. Shavati ce kad i samsungovi telefoni budu imali Symbian , a to je vec krenulo , D730 ima Symbian 7 , Dosta samsungovih teleova ce ga imati u buducnosti pa tako da ce covek valjda shvatiti sta znaci OPERATIVNI SISTEM .

P.S. I sam samsung kao firma bi priznao da imaju katstrofalan OS na telefonima i da je noki odavno bolja od njih.
 
pitanje za Master_Chief - a kako onda da radim sa tim infra redom, odnosno tim kablom!?! Vidis, ja sam ga kupila i ne mogu da radim sa njim, zato sam i pokrenula ovaj forum!!!! A ne bwe da bi se vi svadjali! Nije mi sad bitno koji je bolji, vec da li neko ume da mi objasni ovo, a onda cu ja lepo da zapalim, pa se vi svadjajte koliko goooood hocete! :D jel moze? E, hvala :D sad, ja i dalje cekam...
 
pitanje za Master_Chief - a kako onda da radim sa tim infra redom, odnosno tim kablom!?! Vidis, ja sam ga kupila i ne mogu da radim sa njim, zato sam i pokrenula ovaj forum!!!! A ne bwe da bi se vi svadjali! Nije mi sad bitno koji je bolji, vec da li neko ume da mi objasni ovo, a onda cu ja lepo da zapalim, pa se vi svadjajte koliko goooood hocete! :D jel moze? E, hvala :D sad, ja i dalje cekam...
 
pitanje za Master_Chief - a kako onda da radim sa tim infra redom, odnosno tim kablom!?! Vidis, ja sam ga kupila i ne mogu da radim sa njim, zato sam i pokrenula ovaj forum!!!! A ne bwe da bi se vi svadjali! Nije mi sad bitno koji je bolji, vec da li neko ume da mi objasni ovo, a onda cu ja lepo da zapalim, pa se vi svadjajte koliko goooood hocete! :D jel moze? E, hvala :D sad, ja i dalje cekam...
 
mala nesrecna:
pitanje za Master_Chief - a kako onda da radim sa tim infra redom, odnosno tim kablom!?! Vidis, ja sam ga kupila i ne mogu da radim sa njim, zato sam i pokrenula ovaj forum!!!! A ne bwe da bi se vi svadjali! Nije mi sad bitno koji je bolji, vec da li neko ume da mi objasni ovo, a onda cu ja lepo da zapalim, pa se vi svadjajte koliko goooood hocete! :D jel moze? E, hvala :D sad, ja i dalje cekam...
Gledaj sad,za Ir ti ne treba kabal,jer svrha Ir-a je da bude bez zice,jedino ti treba Ir-port za kompjuter,i to je to,sve softeve mozes skinuti sa samsungovog sajta,a za sam Ir-port dobijes CD za instalaciju,prosto ki pasulj.A za kabal,nije mi jasno zasto se mobilni pocne puniti kad ga ti prikljucis,jedino da nisi kupila punjac za mobilni koji ide preko USB-a,a opet druga stvar je to da uz taj kabal kad si kupila moras dobiti CD za instalaciju,ako nisi onda to nije data kabl...Ako ti treba pomoc za jos nesto pitaj!
 

Back
Top