ALKOHOL U KRVI

Zdravko_Dren

Zainteresovan član
Poruka
211
Postovani prijatelji !
Sta mozete da mi kazete ufarili me policajci da imam 1,05 G/KG C2H5OH u krvi.
A ja potpisao zapisnik, i sad oce da pokrenu krivicni postupak protiv mene a ja nisam bio pijan vec umoran i gladan i sta cu sad?
UF !
 
ode dozvola (na 3 ili na 6 meseci)...+ novcana kazna :(
nisam sigurna,ne bi' da te lazem,nisam vec dugo virkala u ZOBS. potrazi ga na netu:"zakon o bezbednosti saobracaja na putevima" republike srbije. :wink:
 
Prvo: moras da reagujes brzo! Drugo: nadji advokata (odmah) Trece: imas tacno 72h od vremena kada si potpisao zapisnik da odes u bolnicu i izvadis krv. Ako nisi nista pio u proteklih 3-4-5 dana imas realne sanse da se izvuces na nemarnost organa ili neispravnu opremu. :D
 
domenico:
Prvo: moras da reagujes brzo! Drugo: nadji advokata (odmah) Trece: imas tacno 72h od vremena kada si potpisao zapisnik da odes u bolnicu i izvadis krv. Ako nisi nista pio u proteklih 3-4-5 dana imas realne sanse da se izvuces na nemarnost organa ili neispravnu opremu. :D

Auu ! Hvala vam drugari utesili ste me malo.
Ali, to je bilo u februaru 2005te sledece nedelje idem kod sudije za prekrsaje, stim da od 5 maja ide mi dozvola od prethodne kazne na 3 meseca za prekrsaj iz 2003 , plasi me ta cinjenica kad vide da mi je ovo drugi put, tad je bilo 0,59 a sad je 1,05.
Voleo bih d ame kazne i neka me kazne, samo da mi na neki nacin ne oduzmu dozvolu ponovo auh VISE NIKAD NECU DA POMISLIM NA ALKOHOL!
 
Zdravko_Dren:
domenico:
Prvo: moras da reagujes brzo! Drugo: nadji advokata (odmah) Trece: imas tacno 72h od vremena kada si potpisao zapisnik da odes u bolnicu i izvadis krv. Ako nisi nista pio u proteklih 3-4-5 dana imas realne sanse da se izvuces na nemarnost organa ili neispravnu opremu. :D

Auu ! Hvala vam drugari utesili ste me malo.
Ali, to je bilo u februaru 2005te sledece nedelje idem kod sudije za prekrsaje, stim da od 5 maja ide mi dozvola od prethodne kazne na 3 meseca za prekrsaj iz 2003 , plasi me ta cinjenica kad vide da mi je ovo drugi put, tad je bilo 0,59 a sad je 1,05.
Voleo bih d ame kazne i neka me kazne, samo da mi na neki nacin ne oduzmu dozvolu ponovo auh VISE NIKAD NECU DA POMISLIM NA ALKOHOL!
Zbog 0,59 ti uzimaju dozvolu?
 
Ха, мом рођаку су својевремено измерили 4.2 :shock: промила нако што је трактором изгудао аутобус са пута :shock: Срећом, аутобус је био празан.
 
Heh... pa ja imam samo sopstvenu fasciklu sa kaznama... preko dvadeset prekrshaja...
voznja u pijanom stanju...
triput oduzimana dozvola... dva sudara.
Gazeni ljudi...
I dalje vozim. I moja dozvola hrabro stoji pored mene. I odlichan sam vozach.

Znam da je teshko za poverovati. Neka tako i ostane.
 
VisionOfDisorder:
Heh... pa ja imam samo sopstvenu fasciklu sa kaznama... preko dvadeset prekrshaja...
voznja u pijanom stanju...
triput oduzimana dozvola... dva sudara.
Gazeni ljudi...
I dalje vozim. I moja dozvola hrabro stoji pored mene. I odlichan sam vozach.

Znam da je teshko za poverovati. Neka tako i ostane.
Ma budale, bacaju se pod auto... :lol: :lol:
 
Iskreno ja (a i mnogi drugi) ne bih voleo da se nadjem na istom putu s nekim ko ima preko 0.3 alkohola u krvi. Par puta sam se vozio sa ljudima koji su bili donekle pijani i to uopste nije zabavno. Da se ja pitam nijedan vozac ne bi smeo da ima kapi alkohola u sebi. (Naravno postoji tolerancija kad neko jede salatu sa sircetom, cokoladicu s rumom...). Ko ima do 0.5 VISOKA kazna (novcana+oduzimanje dozvole na par meseci) sve preko 0.5 trajno oduzimanje dozvole.
Nikom nista licno ovo je samo moje misljenje.
 
Dovla:
Iskreno ja (a i mnogi drugi) ne bih voleo da se nadjem na istom putu s nekim ko ima preko 0.3 alkohola u krvi. Par puta sam se vozio sa ljudima koji su bili donekle pijani i to uopste nije zabavno. Da se ja pitam nijedan vozac ne bi smeo da ima kapi alkohola u sebi. (Naravno postoji tolerancija kad neko jede salatu sa sircetom, cokoladicu s rumom...). Ko ima do 0.5 VISOKA kazna (novcana+oduzimanje dozvole na par meseci) sve preko 0.5 trajno oduzimanje dozvole.
Nikom nista licno ovo je samo moje misljenje.
Ljudi rayli;ito reaguju na alkohol neki bolidi trez/trezni naprave sranje.....
 
A ja recimo bolje vozim kada se nalazim u pripitom stanju.
Jedne noći neki majmun sa džipom prošišao je pored mene i to u trenutku dok sam ja preticao traktor. 8)
To me je iznerviralo pa sam uključio dugačka svetla i pojurio za njim sa mojom Lajkicom.
Dečko se utronjao, i taman kad je počeo je da usporava, misleći da ga jure panduri... :lol:
ja sam ga pozdravio sa sirenom i ostavio nekih kilometar ili dva iza sebe... :lol:

Sada više ne pijem u toku vožnje, iz već navedenih razloga. 8)
 

Back
Top