JAOJ LJUDI KAKAV CHAT?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
e ovo morate pogledati :!: Chat uradjen u flashu, ali bas ekstra.
Bedak je samo sto kad sam se ja ulogovao nije bilo nikog pa sam iz dva browsera chatovao sam sa sobom i nisam verovao kako su ga extra uradili.Vrh vrhova :D
jedina zamerka sto nema i neke muzike, ali onda bi se puno duze ucitavao.

http://www.theoworlds.com/avatar/


screenshot0093fh.jpg


Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
 
zar je moguce da nemate nikakav komentar za ovaj chat :shock:
ja uopste ne chatujem i to me neinteresuje ali trazeci neke skripte da instaliram chat na svom sajtu naleteo sam na ovaj i zaista me je odusevio koliko je originalno i cool uradjen. :D
Nisam ocekivao da ce ova tema proci bez komentara :roll:

P.S. ili mozda Vi koji ste ga pogledali ste pomislili "O.K. odlican je ali nemam sta da dodam".Da li je to u pitanju :?:
 
U Operi radi.Da bas steta sto nema ljudi na tom chatu :(

Ima opciju da se postavi na svoj sajt ali nisu napisali koja je cena a ja ne znam bas toliko dobro engleski da bi mogao sa njima da se dopisujem. :oops:
 
Zelim vam lijepo provedene trenutke ali bez GZ, na zalost u to vrijeme nisam na netu i necu moci da vam se pridruzim, mada bih zelio da se malo iscaskamo, i moje godine pozele da se malo covjek opusti, ali eto uvijek ima nesto sto se ne da..

Zelim Vam lijep provod.. Pozdrav GZ.
 
Ne znam što nema ni meni nije jasno :?
E ja sad idem da tražim neki posao na gradjevini,valjda mogu da bude fizikalni radnik, i ima da skupim pare da kupim taj source(koji ni ne znam koliko košta) i onda ću da angažujem još neke ljudi sa ovog foruma da animiramo one likove, pa cu posle da stavim to na moj sajt, i uz malu reklamu ima da budu pune sva četiri ambijenta na tom chatu :D
 

Back
Top