U Vezi Google Mail

Nemkec

Zainteresovan član
Poruka
122
Posto meni nije dovoljno 250 MB na Yahoo mail ja sam uzeo Google mail od 2148 MB Ali ali klod google nekad nece da primi neki rarovan fajl i kanje mi na kucnu adresu koju sam ostavio na google za svaki slucaj salje nege objasnjenja na engleskom koja uvek obrisem pa sad trenutno nemam da vam ispisem, nekad nece cak ni zip file, mada nekad i oce dali zato sto je u beta fazi ili ne posto mi je Yahoo glup nemozes u poruci da ubacis neki fajl da ga saljes onako obelezeno kao zihernadla, dok na Google moze?
imali neko ideju ili neko ima vakav problem? Hvala svakom ko pokusa da odgovori!!!!!1
 
Ni meni nije potpuno jasno sta tebe muci ali evo pokuascu nekim redom da objasnim sta te muci...

Prvo i osnovno.. velicina koju si naveo za Gmail se mijenja stalno i povecava se ako si primjetio..

Drugo, gmail jos ne dozvoljava koliko sam ja mogao da primjetim slanje podataka koji imaju ekstenzije .exe i .dll.. Sto se tice Yahoo.. ne znam sta tebe tamo muci ali imas opciju koja kaze attach file i opciju browse pa odaberi fajl koji zelis da saljes i sacekaj da se fajl uploaduje, (ne znamo koliko si fajl pokusao da posaljes, mozda nisi imao strpljenja da cekas), dakle moras da sacekas da se fajl uploaduje da bi ga poslao..

Sad, ako te zanima nesto vise napisi tacno i konkretno sta je to da bi ti neko pomogao.. Poz.
 
Gmail ne dozvoljava ni SLANJE ni PRIJEM .exe i .dll fajlova (navodno iz bezbednosnih razloga) ni kao samostalni fajl ni u kompresovan obliku (.zip, .rar ...),
a to se moze zaobići promenom ekstenzije fajla u npr .txt (naravno obavestiš primaoca da vrati ekstenziju kako bi mogao da upotrebi taj fajl).
 

Back
Top