U SRBIJU DOLAZI NAJVECA RUSKA BANKA

zemunski kej

Elita
Poruka
20.177
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.
 
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.

A sto si zadovoljan? Cenis da ce ti daju kredite besplatno. mozda, ali samo u rubljama.
Dosao je i NIS u Srbiju, ne znam kako si s njim zadovoljan. Kakve bre ti vajde, kao obican covek, imas od toga da li
je banka ruska,kineska ili americka.
 
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.

A na Krstarici je to objavljeno pre skoro godinu dana . :rumenko:
 
A sto si zadovoljan? Cenis da ce ti daju kredite besplatno. mozda, ali samo u rubljama.
Dosao je i NIS u Srbiju, ne znam kako si s njim zadovoljan. Kakve bre ti vajde, kao obican covek, imas od toga da li
je banka ruska,kineska ili americka.

Vidis da ti odgovorim ,verovatno imas predrasude prema Rusima,piju ,nasilni nije vise tako kompanije im vode najbolji djaci. NIS je bio gubitas pa smo zajedno placali njihove minuse sada imaju 200 miliona evra dobiti. Drugo pogledaj ostale zemlje srednje Evrope dosao americki i zapadno evropski kapital u stotinama milijardi a kod nas nista . Svako ko ulozi navac u Srbiju je za mene dobrodosao ,a dosada je Rusima bila postavljena brana za investiranje ,sada vise ne.
 
Vidis da ti odgovorim ,verovatno imas predrasude prema Rusima,piju ,nasilni nije vise tako kpmpanije im vode najbolji djaci. NIS je bio gubitas pa smo zajedno placali njihove minuse sada imaju 200 miliona evra dobiti. Drugo pogledaj ostale zemlje srednje Evrope dosao americki i zapadno evropski kapital u stotinama milijardi a kod nas nista . Svako ko ulozi navac u Srbiju je za mene dobrodosao ,a dosada je Rusima bila postavljena brana za investiranje ,sada vise ne.

Da li ti uopste znas cime se banke bave?
Kakva crna ulaganja u Srbiju?
 
Vidis da ti odgovorim ,verovatno imas predrasude prema Rusima,piju ,nasilni nije vise tako kompanije im vode najbolji djaci. NIS je bio gubitas pa smo zajedno placali njihove minuse sada imaju 200 miliona evra dobiti. Drugo pogledaj ostale zemlje srednje Evrope dosao americki i zapadno evropski kapital u stotinama milijardi a kod nas nista . Svako ko ulozi navac u Srbiju je za mene dobrodosao ,a dosada je Rusima bila postavljena brana za investiranje ,sada vise ne.

Neka ona pogleda koliko su rafinerija u nemackoj kupili Rusi ... pet puta vise nego u Srbije - preko trecine trzista derivatima u nemackoj drze Ruske firme ...

tema : Drzite pare u SBERU - taj je full i ulog vam je siguran .
 
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.

Jesi srećan? :lol: Sad zapevaj: kad si srećan
 
Poslednja izmena:
Banke daju kredite, ne investiraju. Ranije je bankar bilo casno zanimanje, danas je psovka i uvreda. Ne treba bankama da se radujete.
Nikome dobro nisu doneli. Samo pljacka.

Nisam baš sigurna u to. Postoje investicione banke, a postoje i ovakve-lihvarske koje su ušle na naše tržište.

Kod nas sve banke rade sa franšizom, znači da su dobile licencu od matične banke da koriste njeno ime, ali ta velika matična banka ne stoji iza poslovanja banke sa franšizom.
 

Back
Top