U SRBIJU DOLAZI NAJVECA RUSKA BANKA

Били ми смо против Руса и прије револуције окрећали се Аустро-Угарима. Цар Николај Романов ушао у рат само због Србије.Онда је Русија ушла у канџе комунизма као Србија али се извукла и постала поново најјача на свијету и она нам је спас


Sta sve papir ne trpi, da covek ne poveruje:zcepanje:

Pa ta zamlata od cara nije ni znala ko smo mi.
 
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.

el misliš da dolazi kako bi srbiji donjela bolje sutra, ili ce izvući i ono malo što imate ???
 
A sto si zadovoljan? Cenis da ce ti daju kredite besplatno. mozda, ali samo u rubljama.
Dosao je i NIS u Srbiju, ne znam kako si s njim zadovoljan. Kakve bre ti vajde, kao obican covek, imas od toga da li
je banka ruska,kineska ili americka.

Imam vajde zato sto cu da stavim pare u banku koja nije kao ove na zapadu sa ogromnim dugovima.
Vidis tako ce moje pare da budu na sigurnijem mestu.
Jel sad razumes zasto cu da imam vajde?
 
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.


Prvo idu banke,pa el.distribucija,pa telekom,pa otvaranje hipermarketa....itd ......itd.......
 
[/B]
Prvo idu banke,pa el.distribucija,pa telekom,pa otvaranje hipermarketa....itd ......itd.......

Tako je ... i polljoprivredno zemljiste i banje i zimski centri .. i otkup voca i povrca ... i stavljanje u pogon zelezara i drugih propalih firmi ... i zaosljavanje ljudi ...

najebali smo kad Rusi ovde pocnu da investiraju ... :eek: .,. .. bas ko Republika Srpska ... :deda:
 
Tako je ... i polljoprivredno zemljiste i banje i zimski centri .. i otkup voca i povrca ... i stavljanje u pogon zelezara i drugih propalih firmi ... i zaosljavanje ljudi ...

najebali smo kad Rusi ovde pocnu da investiraju ... :eek: .,. .. bas ko Republika Srpska ... :deda:

Nije do Rusa.Do nas je.Ima jedna izreka:"Kad si ovca svako moze da te sisa".Onaj ko prodaje svoje zlatne kokosi i sam je kokoska....
 
ne bi da imaš miljarde... država garantira do neke cifre, tako da možeš i u novu štedno-kreditnu zadrugu stavit novac

Drzave garantuju do izvesnog iznosa, tu nema nikakve veze da li se radi o turskoj, americkoj, kolumbijanskoj ili ruskoj banci.

Ali naravno samo bankama koje imaju od drzave licencu da posluju.

Mislim da ova ruska banka i ne namereva da se bavi privatnom klijentelom.

U Nemackoj je to 280.000 evra. Sve preko toga tvoj licni rizik, pa i za Deutsche Bank.
 
Veceras je u drugom dnevniku RTSa objavljeno da je ruska SBER banka kupila filijale FOLKS banke i da u septembru stize i kapital. Polako se ostvaruju predvidjanja pojedinaca sa ovog foruma koji su u ovom smeru pisali i pre pola godine ,pre izbora, Cista prognozerska sreca ili ipak znanje i poznavanje trendova....sta reci ,veoma sam zadovoljan.

Najlepše je što će da udje preko "Volksbank" - e, koju je kupila ove godine :D
 
Najlepše je što će da udje preko "Volksbank" - e, koju je kupila ove godine :D

Ova banka je kupila filijale austrijske Folks banke, koja posluje i kod nas.

Sergej Gorkov kaže da su u toku proračuni oko najefikasnijeg načina kreditiranja privrede i građana.

Zamenik predsednika najveće ruske poslovne banke kaže da se njihov plan širenja na nova finansijska tržišta privodi kraju.

"Ne planiramo u skorije vreme kupovinu nove banke u Srbiji već se opredeljujemo za organski rast. Sada smo krenuli u javnu kampanju i već u septembru će krenuti program za Srbiju. Ako govorimo da je ruskih investicija u Srbiji nedovoljno onda kažemo da je to prošlost", kaže Gorkov.

Mađarska filijala Sber banke planira da ove godine izdvoji 200 miliona evra za kredite namenjene malim i srednjim preduzećima, poljoprivredi i projektima za energetsku efikasnost.

Deo tog novca može doći i u Srbiju, a iz ove ruske banke poručuju da se radi proračuni i da će ulazak ruskog kapitala zavisiti pre svega od potreba klijenata.
 

Back
Top