Ženske seksualne navike i izbor partnera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Majo, kao prvo da ti kazem da imas najlepse ime na svetu! E sad, u vezi pitanja...
Nije momcima sve dozvoljeno! To tako izgleda jer se taj decko ponasa kao da moze sve! Spusti ga na zemlju par puta i videces da ce se smiriti..
A to sto devojke padaju na takve likove, to je sad problem naseg drustva... Rasprava na ovu temu moze ici u beskraj a ja nemam vremena na netu :(
Sve u svemu - momci se ponasaju kao da im je sve dozvoljeno samo zato sto tako mogu, odn. zato sto je vecina devojaka oko njih takva da ih gleda kao bogove.. Mada moze to da se gleda i sa druge strane...
Uf..... Odoh! Nastavak sledi cim skupim love za sate!
Caosssss
 
maja:
Mogli bi ste odgovoriti zasto je muskarcima kada menjaju ribe sve dozvokjeno , acure su onda lake ribe? Ne vidim ni jedan razlog da to bude tako???
Hoces da cujes najkretenskiji odgovor koji sam ja ikada dobila na to pitanje? Zato sto sto muskarac stavlja, a devojka IPAK treba da primi nesto. To ne moze onda da bude isto, jer je za zensko mnogo intimnije????? Kakav fantasticno glupav odgovor!!!
 
meni ni sve ***** nisu iste...nekima je to profesija... ima nekih koje jednostavno idu od ruke do ruke, sve iz straha da nece nikog naci da ih voli (i verovatno su i u pravu kad tako misle)i onda svako ko ih pita i dobije...i one su samo jadne ali eto srpski jezik nema drugi termin za njih, te su *****... a ima zena koje tacno znaju sta zele i traze dok ne nadju to... i mislim da takve zene malcice podrivaju muski ego, jer je to agresivan stav a od zene se ocekuje da cuti i prima, a da li ona uziva, koga to briga...i onda kad mu takva kaze ej to nista ne valja radi to malko bolje, onda on kaze vidi kurvu, skoliko je bila (pa zna sta valja sta ne) c ccc... a ustvari to je samo strah od toga da on nece moci da je zadovolji...ali to je balkan... i bolje da nego kaze da si *****, nego da budes isfrustrirana jadnica koje u zivotu nije svrsila od muske/tudje ruke i koja ce da postane isfrustrirana matora baba koje ce da se plase klinci u kraju...
 
maja:
Mogli bi ste odgovoriti zasto je muskarcima kada menjaju ribe sve dozvokjeno , acure su onda lake ribe? Ne vidim ni jedan razlog da to bude tako???

Licemerje, dvostruki kriterijumi i tako to. A ako si još iz Kosovske Mitrovice, onda znaš odlično o čemu se radi
idea1.gif
...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top