kako da mi slova stoje VERTIKALNO?

dobro bre ljudi nemoj te me za*ebavati :?

znam zasto mi treba da slova stoje horizontalno,hocu da pored jedne slike uspravno stoji neki natpis.Mora tako jer vec ima natpis i iznad slike i ispod slike.Probao sam da napravim posebnu tablu pa da svako slovo kucam u novom redu ali ne valja tako.
Moglo bi to lako da se resi kada bih stavio slova u slika ali posto znam da postoji opcija da se slova u html stranama pisu horizontalno zamolio bih Vas da mi kazete kako?
 
loop:
dobro bre ljudi nemoj te me za*ebavati :?

znam zasto mi treba da slova stoje horizontalno,hocu da pored jedne slike uspravno stoji neki natpis.Mora tako jer vec ima natpis i iznad slike i ispod slike.Probao sam da napravim posebnu tablu pa da svako slovo kucam u novom redu ali ne valja tako.
Moglo bi to lako da se resi kada bih stavio slova u slika ali posto znam da postoji opcija da se slova u html stranama pisu horizontalno zamolio bih Vas da mi kazete kako?
Pa dobro, jel' ti znas sta je vertikalno, horizontalno, levo, desno, gore i dole?
Ako imas sliku a iznad i ispod nje nesto pise, kao sto kazes, hoces dakle sa jedne strane da stavis jos teksta. Pa taj tekst ce ici od gore, na dole? Pa to ti je VERTIKALNI ispis teksta, pobogu! Ja tebe nista ne razumem ili ti ne znas da objasnis!
I kako mislis da slova stoje horizontalno? Pa kako drugacije da stoje... Aj', mozes ti to i bolje, ali se malo potrudi, inace nista od pomoci.
 
Vidis kako je sale83 napisao "text uspravan".E sad MOJA JE VELIKA GRESKA sto sam celo vreme objasnjavo da to hocu i nazivao to horizontaln umesto vertikalni text :oops: Uvek mesam ta dva pojma ali veliko izvinjenje i od danas ih vise necu nikada pomesati.

Problem je u tome sto ne pomaze da svako slovo bude u novom redu.Treba mi taj css style da kad kucam da se slova ispisuju jedno ispod drugog.

Joj al sam ovo iskomplikovao od samog pocetka :roll: Odoh da izmenim naslov teme, onda ce valjda biti sve jasnije.
 
kod mene ova skripta ne radi :roll: ali sam barem znao sta da trazim preko googla :idea:
DabaMAN hvala puno care.

Nasao sam ovu skriptu i ona radi http://www.ssi-developer.net/css/vertical-text.shtml
iz toga provaljujem da prva nije htela da radi jer nija imala jedan red.

Ako Vam ovo bude zatrebalo samo u DW kada otvorite manage style idite na zadnji meni [extensions] i u polje filter upisite "flipv fliph" i to je to.
 

Back
Top