Swish bre

dj_bumba

Obećava
Poruka
99
a sta fali swishu?
nije fazon ljudi u slozenosti programa i extra features-ima vec u mastovitosti!!
napravi sam sebi button ili nesto drugo.Malo inoviraj,kombinuj.
evo ja za nedelju dana rada u swishu napravih sledeci sajt:
http://infrakt.on.neobee.net
nije nesto extra al za pocetak boli glava.
Dajte komentare.Svaki je dobro dosao,bio negativan ili pozitivan.
 
ko je to rekao da nesto hvali swishmaxu :x Odlican je to program i mnogo laksi od flasha ali ipak moras priznati da nikako nije mocan kao i sam flash.Ipak je flash FLASH a swish je njegova najbolja zamena :D

P.S. sajt necu komentarisati jer ce gospodin Hacker zakljucati temu :cry:Postavi je tamo gde treba pa da kazem koju i o njemu!
 
dj_bumba:
a sta fali swishu?
nije fazon ljudi u slozenosti programa i extra features-ima vec u mastovitosti!!
napravi sam sebi button ili nesto drugo.Malo inoviraj,kombinuj.
evo ja za nedelju dana rada u swishu napravih sledeci sajt:
http://infrakt.on.neobee.net
nije nesto extra al za pocetak boli glava.
Dajte komentare.Svaki je dobro dosao,bio negativan ili pozitivan.

hahaaa :D Fin sajt... svidja mi se... i slazem se da je SWISH VRH! Koji swish? Max ili 2 :?: Cestitke! A sto ti je meni na engleskom? :D Jos samo nesto... imas temu za komentare i ocjenjivanja... tra la la!
 
Ajde dok se ne zaključa da proguram koji komentar...

- Loša optimizacija (za to delomično kriv i sam swishmax),barem na početku stavi mogućnost da preskoči učitavanje introa.
- Napravi pošten preloader (da li to uopšte može u swishu?), i kako si samo zaključio da će se sajt učitavati 45-90s? :mrgreen:
- Izabrao si dosta ružan font, times new roman, čini mi se.
- Tekst se ne može selektovati, tako da ne postoji mogućnost kopiranja istog. To može biti problem kod lyrics-a.
- Mogao si koristiti više boja, čisto da ne bude sve u sivilu.


Inače, vidi se da imaš znanja, ali ovde treba još puno poraditi na dizajnu. Ako odlučiš da kreneš na pravu stvar, uzmi flash, jer s ovim i nećeš daleko stići.
 
Merio sam stopericom 6 puta u razlicitom saobracaju.i stavio dva broja izmedju kojih mora da se ucita.

DabaMAN:
Ajde dok se ne zaključa da proguram koji komentar...

- Loša optimizacija (za to delomično kriv i sam swishmax),barem na početku stavi mogućnost da preskoči učitavanje introa.
- Napravi pošten preloader (da li to uopšte može u swishu?), i kako si samo zaključio da će se sajt učitavati 45-90s? :mrgreen:
- Izabrao si dosta ružan font, times new roman, čini mi se.
- Tekst se ne može selektovati, tako da ne postoji mogućnost kopiranja istog. To može biti problem kod lyrics-a.
- Mogao si koristiti više boja, čisto da ne bude sve u sivilu.


Inače, vidi se da imaš znanja, ali ovde treba još puno poraditi na dizajnu. Ako odlučiš da kreneš na pravu stvar, uzmi flash, jer s ovim i nećeš daleko stići.
 
e razmisljo sam o tome i zaboravio.Da napomenem da je to za dial up.A ovi sto imaju cvable ili sat njima nije ni bitno.Otprilike je prosek za dial up 3kb/s.
A za loader imam ideju ali trba da je pretocim u delo.Mislim da ce funkcionisati.I o tome sam razmisljao ali me mrzelo da se dodanto bakcem sa skriptama.
Ti mi delujes kao ucen,iskusan.Reci koliko mozes realno traziti za takav sajt?ja lupio 70e,al drugaru sam ga napravio za 40e.
DabaMAN:
Da, ali ne kaže se svi na net istom brzinom kao i ti. Napravi preloader sa nekom statusnom trakom. Mislim da sam video negde tut. za to na www.swishzone.com
 
swismax.Ja bi reko na polu engleskom.zato sto mu dosta ljudi na sajt dolazi iz inostranstva.To im je neko punk bratstvo jedinstvo.Pravo da ti kazem jezim se od toga
Macro_ek:
dj_bumba:
a sta fali swishu?
nije fazon ljudi u slozenosti programa i extra features-ima vec u mastovitosti!!
napravi sam sebi button ili nesto drugo.Malo inoviraj,kombinuj.
evo ja za nedelju dana rada u swishu napravih sledeci sajt:
http://infrakt.on.neobee.net
nije nesto extra al za pocetak boli glava.
Dajte komentare.Svaki je dobro dosao,bio negativan ili pozitivan.

hahaaa :D Fin sajt... svidja mi se... i slazem se da je SWISH VRH! Koji swish? Max ili 2 :?: Cestitke! A sto ti je meni na engleskom? :D Jos samo nesto... imas temu za komentare i ocjenjivanja... tra la la!
 
Ipak mislim da je (uz svo duzno postovanje)DabaMan podcenio vrednost tvog sajta.
To je bas dobar sajt i svidja mi se crno-beli dizajn samo mi se ne svidja sto nije ceo u flashu nego su neki delovi posebno izdvojeni i uradjeni u html.
Kada to budes savladao sa punim pravom mozes da trazis od 100 evra pa nadalje, sve zavisi koliko je opsiran sajt i koje programske jezike upotrebljavas.

Da sam na tvom mestu ja bih napravio jedan indetican takav sajt i ponudio ga kao template na nekim jacim sajtovima ali za neku manju cifricu( oko 20$)
 
gde i kako se to radi?
loop:
Ipak mislim da je (uz svo duzno postovanje)DabaMan podcenio vrednost tvog sajta.
To je bas dobar sajt i svidja mi se crno-beli dizajn samo mi se ne svidja sto nije ceo u flashu nego su neki delovi posebno izdvojeni i uradjeni u html.
Kada to budes savladao sa punim pravom mozes da trazis od 100 evra pa nadalje, sve zavisi koliko je opsiran sajt i koje programske jezike upotrebljavas.

Da sam na tvom mestu ja bih napravio jedan indetican takav sajt i ponudio ga kao template na nekim jacim sajtovima ali za neku manju cifricu( oko 20$)
 
pa potrebno je da dobro ynas english da bi ukapirao kako to funkcionise ali ja nazalost ne mogu tu bas mnogo pomoci.Kad kliknes na prvi link imas sa desne strane 3 pdf dokumenta koja trebas da procitas, pa je tu valjda sve objasnjeno.
Ako ni ti ne znas english bas dobro sigurno imas nekog prijatelja koji ti moze pomoci.

Smatram da je templatemonster najbolji ali probaj i na nekim drugima koje je google izbacio :wink:
 
nasao sam jedva.Na kraju drugog pdf dokumenta.Mora preko maila da se prijavi
loop:
pa potrebno je da dobro ynas english da bi ukapirao kako to funkcionise ali ja nazalost ne mogu tu bas mnogo pomoci.Kad kliknes na prvi link imas sa desne strane 3 pdf dokumenta koja trebas da procitas, pa je tu valjda sve objasnjeno.
Ako ni ti ne znas english bas dobro sigurno imas nekog prijatelja koji ti moze pomoci.

Smatram da je templatemonster najbolji ali probaj i na nekim drugima koje je google izbacio :wink:
 
ja znam super da radim u flashu ( bas flash, Action Script rasturam ) ali nemogu da nadjem nikoga da mu uradim neshto
Neka neko nadje "kupca" i dobija pola para a ja sve radim
miksin@eunet.yu
sajt nije los, treba dosta da se doradjuje, ali za swish (nisam ga nikada koristio) je dobro

mogao bi neki scroll da ubacis a?
 

Back
Top