Zašto žene vole bogate muškarce ??

...Ocigledno se, kada su imucni muskarci u pitanju, iskljucivo razmislja u lokalnim okvirima, sa ratnim profiterima, kriminalcima i srodnim kategorijama tkzv. bizmismena na umu kao jedinim profilom, sto ne odgovara realnom stanju stvari...Nisu svi imucni muskarci skorojevici niskog obrazovanja, vaspitanja, licne kulture i etike, bez sarma, duha i drugih kvaliteta kojima mogu osvojiti zenu nezavisno od finansijskog statusa...Niti su sve zene materijalno, duhovno, intelektualno inferiorne i neostvarene da bi im novac bio primaran motiv za vezu i da bi se pored takvog muskarca osecale 'kupljeno', ili kao njegova senka...

Nisu...ali i za njih postoji "lokalni okvir" - sve im je tata ostavio. :aha:
 
nisam ja nigde rekla da oni drmaju sta stignu (to ti je prednost bogatstva, a ne da moraju da se suocavaju sa svakom strahotom koja se nadje ispred njih :lol:), samo sam rekla da je bzvz insistirati na tome da su odredjeni muskarci privlacni samo i iskljucivo zato sto su bogati, a inace satro ne lice ni na sta, sto nije tacno. postavljene su fotke i trebao je biti uradjen izbor samo na osnovu toga. lepo sam napisala da 3 ne prolaze, sto znaci da su to face koje mene nikada ne bi privukle ni na beogradskim ulicama, a slicnih ima, u dvojci sam videla nesto lepo, ostali su onako.
evo jos jedan koja je svojevremno po mom misljenju spadao u lepe muskarce tj. ovaj je plenio sharmom i shmekom. pokojni filozof zak derida. cak i kao stariji zadrzao je taj shmek (kod njega se to vidi i sa slike). covek, da je ziv, bi sada imao preko 80 godina, ali kazem za vreme dok je bio ziv. sumnjam da je bio na listama najbogatijih. :mrgreen: kao sto je po mom misljenju i oleg menshikov isto smeker, a jos je uz to i lep. ali, nije svakoj.

Jacques%20Derrida.jpg


poenta cele price je da se olako sudi i tim likovima koji imaju para, a isto tako olako se sudi zenama ako kazu da neki od tih likova jeste lep ili sharmantan.

:D

sam` da jos malo upotpunim kolekciju

1521546_orig.jpg
 
неке жене воле богате мушкарце јер се слаже са њим
а неке жене не воле богатог мушкарца, већ га једноставно, трпи илиека да дотични умре

како која
 

Back
Top