Odbacena - Uttaran

Serija je dobra. Na zalost nisam je gledao kad je Ica bila mala jer djelovala mi je dosadno i zato vrijeme sam pratio Malu Nevestu. sada imam vremena da pratim i Odbacenu i malu Nevestu i mogu ti reci da mi se serija svidja i meni je Ica zaista zgodna cura barem ova koja je glumi jer nekako je malena, slatka krhka i njezna. Izgleda kao dijete. Dok nisu pocele ove serije da se prikazuju nisam znao da su Indijke tako zgiodne cure i tako privlacne. Mnogo mi se dopada i njhova kultura i sve. Sigruno serije su im bolje od Latino-Americkih. Bolja je gluma i nekako pazi se na moral i nema bespotrebnih scena ljubljenja kao sto to ima u Latino-Americkim serijama pa i Turskim serijama. Mogu vam reci da su mi Indijci ostavili utjesak veoma dobrih ljudi koji su romanticni i vole ljubav.
 
odbacena%20indijska%20serija.jpg


Vir, velika Tapu, velika Ica :D

OBN
 
da ti kažem da pogledam jednu od 40 epizoda
nekako me uvati il na buđenju oko 10
il na dokoličarenju oko 17
a najgotivniji su mi oni
kjubrikovski kadrovi
kad 11 minuta zumiraju lica i mimiiku
6 akttera nakon neke dramatične rečenice
 
Da, to je dobra fora. Sinoc su prevazisli sebe, na Icinoj veridbi je bilo mnogo ljudi pa su hvatali po 2 lika istovremeno, Mahiji i Virovu majku, Icu i Tapu pored nje sa potpuno suprotnim reakcijama. Glumicama svaka cast. Treba to snimiti, stoje jedna pored druge, jedna blista od srece, druga place. Serija je stvarno previse surova u nekim momentima. :D
 
Kako mi je bila glupa scena iz epizode pre neki dan..

Onoj Tapasiji se zapalio veo i ona to 15 minuta nije primetila pa ni cak smrad, a ona baba uspela da razvali vrata pa isto 10 minuta ne zna kako da ugasi vatru.. Tek kada je polila vodom plamen, onda je tek Tapasija ukapirala sta se desilo... Ccc... Kako me nerviraju tako neki detalji u tim serijama.. A o zumiranju faca i da ne govorim...
 
Tetka je kao bik moze da razvali vrata kad hoce. :D

Hteli su da pokazu koliko je Tapu odlepila. Ali je ispalo malo smesno sa gasenjem vatre.

Ali bez obzira na to, bilo je ove nedelje i fenomenalnih scena. Recimo kad Djogi, gleda slike na lap topu, a nailazi Ica. Zaplakao sam se 5 puta do kraja te scene. :D

Inace, uvece gledam stare epizode na OBN-u i uzivam. Prosto je neverovatno kako glumi mala Ica. Kao da ima 6 Oskara, neverovatno kakav talenat. A mala Tapu kao da ima 3 Oskara, Djogi koji glumi kao kralj i Puskar koji glumi zlocu bolje nego tetka. To su mi omiljeni likovi u starim epizodama. :D
 
Meni je tu najbolja Damini u ulozi majke. Kako baš lepo dočarava ulogu majke..

A juče kada je Tapasja navalila na Vira a on jadan pobegao...

Sad znam šta će biti u ponedeljak kada Ića bude našla Tapasju sa prerezanim venama
 
Meni je tu najbolja Damini u ulozi majke. Kako baš lepo dočarava ulogu majke..

A juče kada je Tapasja navalila na Vira a on jadan pobegao...

Sad znam šta će biti u ponedeljak kada Ića bude našla Tapasju sa prerezanim venama

Dobra je Damini. U stvari nema losih glumaca u seriji. Neki su mi samo ekstra specijalniji od drugih. :D

Vir se izgleda nije mnogo branio u RL. :D

Ja sam se zeznuo pre neki dan. Hteo sam da vidim na youtube do koje smo epizode stigli i kliknem bas za baksuz na epizodu kad je vencanje. ;)
 
Kako mi je bila glupa scena iz epizode pre neki dan..

Onoj Tapasiji se zapalio veo i ona to 15 minuta nije primetila pa ni cak smrad, a ona baba uspela da razvali vrata pa isto 10 minuta ne zna kako da ugasi vatru.. Tek kada je polila vodom plamen, onda je tek Tapasija ukapirala sta se desilo... Ccc... Kako me nerviraju tako neki detalji u tim serijama.. A o zumiranju faca i da ne govorim...

I meni bas ta scena zapala za oko. Ne znam da li je mogla biti vise retardirana
 
Posle toliko epizoda sa plakanjem danas sam se smejao kad sam video Vira u gledacete kad prvo zagrli Tapu, a onda okupi celu porodicu i kaze Djogiju da mu fali mladja cerka. Bice odlicna epizoda sutra. :D

Djogi i dalje glumi kraljevski, Vir odlican i velika Tapu u ovoj epizodi. :ok:

Dobra vest u vezi male Ice, jos neproverena doduse. Ali izgleda da ce mala Ica u seriji (tj. mala Sparsh koja je glumi) glumiti ponovo u seriji. I to
cerku velike Ice. :D
Inace, Sparsh je snimila omnibus film. Deo u kojem ona glumi rezirala je Lucy Liu. Dobila je mnogo pohvala od Lucy. Tako da ima sanse da se probije do Holivuda. :D
 
Serija je upravo stigla do 950-te epizode u Indiji. :D

Na Prvoj smo stigli do 202-ge epizode. :D

Ali apsolutno nije kasno za sve koji zele da gledaju seriju. Jer na OBN-u sada idu epizode od kojih sam ja prvi put poceo da gledam seriju na Prvoj. Negde oko 60-70 epizode. Jos uvek su tu mala Ica i Tapu i tek treba da se dese glavni dogadjaji izmedju njih u tom prvom delu serije. :D

Na OBN-u serija ide od 22.00 radnim danima pon-cet, a reprize sledeceg dana oko 14.50. :ok:
 
Komentar nije bas na mestu. Kad bi tako gledala, kroz dremku, svaku desetu epizodu Zvezdanih staza rekla bi sta je bre ovo, kakve su ovo nebuloze, usati Ferengi, plavi vanzemaljci sa antenicama i zelene zene. Ili bilo koju drugu seriju.
 

Back
Top