Odbacena - Uttaran

Pobedise zloce Tapu, Gunvanti i Nani.

Ali opet dobra epizoda, scene za ruckom kad Vans hoce da zove Vira i kad dodje Djogi. :D I kad Tapu poludi kad vidi koliko je slika sa Icom naslikao Vans. :D
Mnogo scena sa malom Icom. To je uvek plus. :D
 
uttaran.jpg


Bas mi je zao Vira. Stvarno surovo. Vir se uzombirao totalno. Nandish odlicno glumi.
 
E da zaboravih da kazem. Video sam juce na fejsu da Tina (Ica) cestita Reshmi (Tapasji) na povratku u seriju. U nekom momentu u buducnosti Tapu i Vir ce da napuste seriju. Pricalo se da ce serija da se mozda zavrsi do kraja godine u Indiji, tamo su negde oko 1000-te epizode. Ali video sam nedavno listu najgledanijih serija u Indiji i Odbacena je i posle toliko epizoda i dalje u vrhu i najgledanija na Colorsu. I sad ova vest za Tapu. Tako da su izgleda odlucili da nastave dalje. :D
 
Večerašnja epizoda odlična.

Vulkan emocija. Virova tuga i očaj kada je Vanš stavio Ići maramu na glavu, a on posle suznih očiju nije ni pogledao Tapasju kada joj je on stavio.

Čudna mi je Ganvanti. Nije želela Iću za Virovu suprugu, a ovamo je prihvatila da oženi drugog sina njom.

Ponovo nastupa Tapasjina ljubomora prema Ići. Pobesnela je videvši da će i u novoj kući Ića osvojiti srca ostalih ukućana.

Ona Čanda mi deluje kao da nije neka ucveljena udovica, više kao neki psihopata, koji će držati stranu Tapasji.

Kakva je bila Tapasjina faca kada je Čanda udelila kompliment kako je Ića lepša.

Neće Ićki biti lako pod istim krovom sa ludačom Tapasjom.
 
Odlicna epizoda. :D

Meni je najjaca scena bila kad Djogi zaustavi Vira i hoce nesto da mu kaze, onako ocinski, da ga utesi i obodri, ali ne moze da nadje prave reci. Pa se samo gledaju. I razumeju bez reci. Super gluma Djogija i Vira. :ok:

I posle one scene na proslavi su bile odlicne. Vir kao zombi. A Ica mislim da vec vidi da se zeznula zestoko.

Canda je zlocko, ali ne zna se koji je njen plan. Kakvu spletku smislja. Mislim da hoce da eliminise i Vira i Vansa kako bi dosla do nasledstva.
 
Da, to sam i ja primetio. Čanda kao da sve radi kako je smislila, strpljivo.
Je li ona i dalje u dosluhu sa onim rodjakom porodice Bundela, koji je jednom upao u kuću i jeo ribu, a Ganvanti se umalo nije šlogirala jer radi stvari koje ne priliči njihovoj veri?
 
Da, to sam i ja primetio. Čanda kao da sve radi kako je smislila, strpljivo.
Je li ona i dalje u dosluhu sa onim rodjakom porodice Bundela, koji je jednom upao u kuću i jeo ribu, a Ganvanti se umalo nije šlogirala jer radi stvari koje ne priliči njihovoj veri?

Da to je Dedin drugi sin Tedj. E sad mozda nije pravi sin, vec sin od ljubavnice, kojoj je deda obecao da ce voditi racuna o njemu. Pa ga je usvojio kad je ona umrla. Ali je mali ispao baksuz.

Ali se sad ne pojavljuje neko vreme jer su opet uspeli da ga strpaju u zatvor. Bio je u dosluhu sa Candom da opljackaju zlato i nakit, koje su Bundele spremile za neku proslavu. Canda mu je otvorila kapiju i pustila ga nocu u kucu. Ali je uhvacen na delu, a Canda se izvukla.
 
a to.. dobro je, da ne bude naivčina kao majka... mene živo zanima kako onu Rami raki (ja tako zovem babu) i posle tog preskoka godina u seriji, niko nije provalio kakva je, te još živi sa svima u kući... užas kakav je parazit onaj njen sin i ona.
 
Dobra epizoda danas. Zabavna scena sa Vansom u poseti kod Djogija, kad krsi sve norme ponasanja, sam pravi i sluzi caj umesto posluge, seda na ivicu troseda, naredjuje svima, odlazi bez pozdrava... Sto rece Nani rami raki. :D

Dopada mi se njihova moda. Moram da priznam da onu prvu scenu sa Virom i Vansom nisam mogao da pratim, samo sam gledao kako su obuceni. Odusevljavaju me one Virove kosulje bez kragne i ono sto je Vans danas nosio neku kao polu kosulju/polu duks bez kragne. Moracu da pretrazim sve India shopove u gradu da vidim da li imaju tako nesto u prodaji. Ako neko vidi negde takve kosulje nek mi javi. :D
 
Bila je dobra epizoda dva para na večeri..

Vanš voli Iću na neki čudan način, pogotovu kada je danas hodao po žaru bos zbog nje..

A Vir opet napada Tapasju za sve....

Koliko god pokušavao, ne mogu da nadjem opravdanje za Tapasjino ponašanje..
 

Back
Top