Odbacena - Uttaran

Ma verujem ti i bez tog linka. Nije cudno da serija ima toliko epizoda kad cela epizoda bude jedna scena, kao ona od juce.

A serija moze i da se prati ako gledas samo onaj deo sta ce biti u sledecoj ili sta je bilo u prethodnoj epizodi. Puno vise ni ne prikazu u celoj epizodi.
 
Da, tako je. Zato mi je drago da nasi emituju po 2 epizode odjednom. Ipak nismo navikli da gledamo serije na kasicicu. :D

To i nije tako mnogo ako se preracuna na nedeljnom nivou. Kad se oduzmu spice i gledacete, mislim da oni snime nedeljno manje nego Turci cije epizode traju po sat i po.
 
E da, serija je postala hit na OBN-u. Sad ide odmah posle Sulejmana i to tri epizode. Uveli su i novi termin petkom tada ce ici 2 epizode.

Ko bi rekao Ica 3 sata dnevno na OBN-u, a Sulejman samo 2. :D

Veceras su bile odlicne epizode kad Djogi uhvati Taps i Icu kako igraju u Bartiju. Kako je samo slozio facu, smejao sam se pola sata. :D
 
margarin-baba.jpg


Malo sale. Mausiji je stigla i do Vukajlije. :D

Mausiji je tetka Divje Thakurain, Djogijeve zene. Odgajila je Divju, uvalila se kod Divje i Djogija u vilu, a onda dovela i svog sina prevaranta Pushkara i njegovu zenu Rohini.

Zloca, koja iz dubine duse mrzi malu Icu i Damini. Ne voli ni Tapu iskreno, ali je koristi za svoje ciljeve. Trovace Tapu protiv Ice u svakoj prilici sve dok joj ne ispere mozak, pokvari njihovo prijateljstvo i Tapu ne bude spremna da naudi Ici. Ponizavace Icu kad god joj se ukaze sansa. Ona je za malu Icu kao zla maceha za Pepeljugu. Neke scene sa njom i Icom su stvarno surove, kao kada navede malu Icu da bude sluzavka i cisti pod na Tapuinom rodjendanu i jos joj ugovara poslove kod drugih bogatasa, sto ce slomiti srce Damini ili kada na prevaru otme od Ice dobitni tiket na lutriji. Djogi je jedini koji moze da joj stane na put i izvadi Icu iz problema.
 
Ne mogu da docekam ponedeljak. Prekinuse bas kad je najzanimljivije. Na Prvoj ce Djogija da strefi srcka, a na OBN-u je Djogi priznao Damini sta se desilo sa Icinim ocem. Djogi toliko dobro glumi da je i meni pozlilo posle ovih poslednjih epizoda na Prvoj. Na OBN-u mala Ica i Taps prave cuda. Pushkar, Vir, Damini, Divja, svi su odlicni. :D
 
dragi moji,mama mi se prosto navukla na Icu,pa me zanima gde na netu moze da pogleda epizode koje propusti sa prevodom...:hvala:

Neverovatno ali nigde. Izgleda da su pukli svi sajtovi za gledanje serija online. Nekih vise nema uopste. Neki jos postoje ali ne stavljaju vise serije koje se emituju kod nas. Na youtubeu postoje sve epizode, cak i sa opisima na srpskom sta se desava u epizodi, ali nigde sa prevodom.
 
E to je to. Samo sto sam napisao da nema nigde da se gleda serija na netu sa prevodom, sad i meni treba. Nisam gledao na Prvoj danasnju epizodu. :sad2:

A treba cekati ponedeljak. Ako je neko gledao sta je bilo sa Virom i Icom.
 
Mala Ica u filmu po prici Rabindranata Tagore. :D


Na OBN-u se zakuvalo izmedju male Ice i male Tapu. Mala Tapu odlicno glumi zlocu. :D

Na Prvoj, odgledah nekako bez prevoda epizodu. :D Chanda i Tedj me nerviraju. Ica prelepa scena kad kupuje cvece od devojcice u Bastiju.
 
Da li je moguće da ste se ovoliko navukli na ovu seriju? :)
Ja nekoliko epizoda odgledala, svega pet tačnije (i kada su bile deca, i sada kada su devojke)... Pomalo mi je smešna radnja, ali moderniju Indiju prikazuje, pa je to prijatnije u odnosu na neke druge serije koje sam usput videla.

Ali verovatno ima oko 59827 epizoda :)
 
Da li je moguće da ste se ovoliko navukli na ovu seriju? :)
Ja nekoliko epizoda odgledala, svega pet tačnije (i kada su bile deca, i sada kada su devojke)... Pomalo mi je smešna radnja, ali moderniju Indiju prikazuje, pa je to prijatnije u odnosu na neke druge serije koje sam usput videla.

Ali verovatno ima oko 59827 epizoda :)

Nema toliko epizoda samo 1000. ;)

I ja sam prvi put gledao na preskok. To tek sad vidim kad gledam na OBN-u. Gledao sam kad Mausiji prevari malu Icu za lutriju, pa onda nisam gledao 10 dana. Upadnes tako negde i to ti se ucini cudno na prvi pogled. Verovatno sam video Rohini u toj sceni, pa sam mislio da su svi u seriji takvi. :D

Ali sada kad redovno gledam ovaj deo gde su deca stvarno uzivam. Serija je vrh vrhova. Deca glume nenormalno dobro. Mala Ica, dete nema trunke skole, a kamoli glume, ali glumi savrseno, prirodno. Sve je ubedila. Cela Indija misli da je ona stvarno iz geta, da je ona neko siromasno dete koje su uzeli da glumi kao one iz Milionera iz blata. Kad je vide na ulici daju joj pare. Toliko je dobra. Tapu glumi za medalju. Ostali klinci su isto odlicni. :ok:
 
Nema toliko epizoda samo 1000. ;)

I ja sam prvi put gledao na preskok. To tek sad vidim kad gledam na OBN-u. Gledao sam kad Mausiji prevari malu Icu za lutriju, pa onda nisam gledao 10 dana. Upadnes tako negde i to ti se ucini cudno na prvi pogled. Verovatno sam video Rohini u toj sceni, pa sam mislio da su svi u seriji takvi. :D

Ali sada kad redovno gledam ovaj deo gde su deca stvarno uzivam. Serija je vrh vrhova. Deca glume nenormalno dobro. Mala Ica, dete nema trunke skole, a kamoli glume, ali glumi savrseno, prirodno. Sve je ubedila. Cela Indija misli da je ona stvarno iz geta, da je ona neko siromasno dete koje su uzeli da glumi kao one iz Milionera iz blata. Kad je vide na ulici daju joj pare. Toliko je dobra. Tapu glumi za medalju. Ostali klinci su isto odlicni. :ok:


Da, inače je meni zadivljujuće kako deca u svim serijama glume... i indijskim, i turskim... pa. i naša su dobra. :)
 
Odbacena na OBN-u u starom terminu od 22h. Petkom u 21h.
Blizi se kraj najlepseg dela serije na OBN-u. Jos nekoliko epizoda sa malom Icom i malom Tapu. :sad2:

Na Prvoj se dosta zakuvalo. Ica je bas u nezgodnoj situaciji. Voleo bih da se Djogi pojavi i resi stvar kao i uvek. Da postroji malo Tapu, Nani, Pushkara i kompaniju. Nisam mislio da cu ponovo cuti Icinu pesmu, bas me je nasmejala velika ica kad je zapevala. Ali ipak mala Ica kad to peva to je valjanje od smeha. :D
 
5p34.jpg


Eto dosao je momenat da se pozdravimo sa malom Icom. Malo dete, velika glumica. U preko sto epizoda, svaki put nas je odusevila svojom glumom i svojim talentom. Nasmejala nas je i rastuzila mnogo puta. Svima nam je prirasla za srce. :heart::ok:
 
Zašto Đogi, pošto već niko nije branio Iću, ne skreše onoj babetini u lice i istera je iz svoje kuće sa onim njenim sinom? Ne mogu da verujem šta je sve ta Nani uradila, a i dalje se baškari u tuđoj kući.
 
Nani mu dodje kao tasta, trpi je zbog Divje. Prosli put kad je izbacio Puskara, Nani se izvukla kroz iglene usi.

Kada sam kacio gore onaj link na 950tu epizodu video sam scenu kad Djogi izbacuje Puskara sa koferima iz kuce, a cak i Nani samara Puskara. Svasta ce tu jos biti.

Djogi mi je omiljeni lik posle male Ice. :D

Taps se u Djogijevom odsustvu se bas razgoropadila. Mada moram da priznam da je i odlicno odglumila ove poslednje dve epizode. Posebno onu scenu juce sa Icom kad glumi dobricu i zlocu istovremeno. A danas jedva cekam da pogledam epizodu. Mogu da zamislim kakvu ce facu da slozi Guvanti kad shvati da je Ica ona uciteljica i naravno samaranje na kraju, steta samo sto nije i Taps u onoj tuci.
 

Back
Top