Odbacena - Uttaran

Na Prvoj se ponovo pojavio pravi Vishnu. Nesto mi ne lici na sebe, ne znam da li se samo ugojio i skinuo naocare ili ga glumi drugi glumac.
Isti je,možda ti je neobičan jer smo ga videli samo par puta na kratko.Ja ove na OBN nemogu da povatam,malo me nerviraju čitava nedelja se vrti oko Akaša koji stoji danima ispred Mitine kuće i neće da ode.Traži da boravi u njenoj kući 23 dana toliko koliko je ona bila kod njega.Da joj dokaže koliko je zaista voli i da se promenio.Ona ga odbija ali mu je na kraju dozvolila sa postavljenim silnim uslovima.Ustvari on treba da bude kod nje u kući kao sluga,sve da služi,čak i da kuva.:zcepanje:Ludnica.

 
Da već se prva približava obn,,,A taj guru će sve pogoditi i da je Surbi trudna svi će se šokirati.Ja ću malo da napravim pauzu jer me stvarno nervira ovo prepucavanje :mrgreen:Miti i Akaša.On se silno trudi a ona nepopušta.Ti uživaj u gledanju:bye:
 
Isti je,možda ti je neobičan jer smo ga videli samo par puta na kratko.Ja ove na OBN nemogu da povatam,malo me nerviraju čitava nedelja se vrti oko Akaša koji stoji danima ispred Mitine kuće i neće da ode.Traži da boravi u njenoj kući 23 dana toliko koliko je ona bila kod njega.Da joj dokaže koliko je zaista voli i da se promenio.Ona ga odbija ali mu je na kraju dozvolila sa postavljenim silnim uslovima.Ustvari on treba da bude kod nje u kući kao sluga,sve da služi,čak i da kuva.:zcepanje:Ludnica.


:hahaha:
Jao zene! Nije na Ichu nimalo! :D
 
Pa kako da ima kraj kad se jos snima u Indiji. Dosli su do 1434-te epizode u Indiji, a kod nas se na Prvoj prikazuju epizode od pre godinu dana. Kasnimo oko 270 epizoda u ovom momentu.

Inace, bila mi je malo cudna ona epizoda kad prebiju Akasha na ulici, a pomognu mu onaj mladi stranac i Ratore koji pita tog momka da li mu je potrebna jos neka pomoc kao da ga poznaje, ali ne znamo odakle. Stvar je u tome sto su ovi sa Prve preskocili jednu epizodu, specijal u kom su spojili likove iz nekoliko serija koji se srecu u Mumbaju, a Ratore pomogne tom liku.
 
Zanimljive epizode ovih dana. Jos jedno kidnapovanje i oslobadjanje Miti. Svi nesto navalili na nju. Ratore mi je ok u ovim eizodama i Mukta. A Tapu i Damini su mi nesto postale negativne. Ne znam sta je sa novim Virom, vise se ne pojavljuje u seriji, kao ni ostali iz Sing Bundela klana. :D
 
Više zaista nemogu da pratim,sve ide ispočetka,ista događanja,baba se vrnula:hahaha:,i ponovo pravi čuda.Sve u svemu isto.Malo zvirnem a nekada ni ne pogodim vreme pa nije mi ni žao.Umorih se od tuđe ludosti i gluposti.
 
Video sam pre nekog vremena Juvija i Surbi u nekoj drugoj seriji na tv-u, cini mi se Nakusa na Pinku. Po najavi izgleda da nece vise biti Surbi u Odbacenoj..
I ja sam primetila baš je ličila na Surbi pa sam isto pomislila.Mogu ti reći da već više nepratim sa tolikim žarom kao ranije ,mislim već su preterali.A Ratore izgleda neće dugo izaći iz zatvora,i nemogu onu Akašovu mamu da gledam,specifična zloća sa zastrašujućim izrazom lica.Postala sam osetljiva i posle serije dugo razmišljam,,,kakvi su to ljudi.:mrgreen:

 

Back
Top