NAJBOLJI / NAJSLADJI KOSARKASI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni licno, na primer :
Henderson, Warren(tu i tamo), Tripkovic, Milojevic, Bogdanovic, Koprivica, Holland, Petar Bozic, Bakic(mladji), Dragojlovic, Samardziski, Subotic... :lol: :lol: ali HENDERSON je MACAN IPO!!!Presladak :P i odlicno igra, po mom misljenju, on je jedan od NAJBOLJIH igraca kod nas...
 
snaja88:
nami:
KOJI SU,PO VASEM MISLJENJU NAJSLADJI/NAJBOLJI KOSARKASI U GOODYEAR LIGI?
Jedino sam zapazila Hendersona, jer....je crnac? A oni su uvek slatki 8)


Tu se u potpunosti slazem sa tobom CRNCI SU PRESLATKI!!!! :P Henderson je presladak, dobro igra, EXTRA se oblaci, i najbolje od svega (kao sto si i sama rekla) - C R N A C JE !!!!! Pravi smeker!Bas deluje opusteno...OBOZAVAM GA :!: :wink: :lol: :lol:

Ali i Stefanovic nije nimalo los . . . :wink: :lol: :lol: jako je sladak, ali ima devojku... :cry: :cry:
 
E, meni je nekad Luka Bogdanovic bio naj u svakom pogledu... Ali onda je skot uradio ono sto je uradio, i ja sad ne mogu ocima da ga vidim! :D I zato sam jedno vreme digla ruke od "pravih" kosarkasa i koncentrisala se na amatere! :D Ali... Onda je doslo to EVROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO i ugledala sam NJEGA... NAJLEPSEG (a uskoro i NAJBOLJEG) KOSARKASA NA SVETU-
MILOSA TEODOSICA!!! :D :D :D Ljudi on je PREDIVAN... MISLIM DA SAM ZALJUBLJENA U NJEGA... :oops:
 
Nami, vidim da si grobarka, ali budimo realni. U partizanu nema ni jednog lepog igracha. Krenimo od Avdalovica (ok ne igra u partizanu vise, ali igrao je- ruzzzzan za medalju), zatim Milojevic (to ne mora ni da se komentarise), onda Perovic (ne znam da li si ga videla uzivo, ali TO je da se uplashish).
Jedina dva igraca koja su lichila na neshto su Tripkovic (koji je mnogo poruzneo u poslednje vreme) i Bogdanovic (pa dechka vishe chovek ne moze ni da prepozna, od kada je preshao u partizan jedino shto je dobio je per santimetara na nosu... A bio je tako sladak...) Ne znam da li pod tim lep mislish mozda na Samardziskog, Shuputa ili slichne kolege, ma strashno!!! Pa samo jedan Vuk Radivojevic je lepshi od svih njih zajedno...
A to shto si rekla da su skoro svi grobari u reprezentaciji (o ovome inache mnoooogo vishe volim da pricham nego o lepoti kosharkasha, jer je kosharka lepa zbog same igre a ne kosharkasha, ali jbg kad neki nemaju ochi...) to nije zbog kvaliteta igre pojedinaca, vec zbog toga shto je nash kosharkashki savez sastavljen od grobara... Razumesh?
Samo, obrati paznju na jednu stvar, SKORO svi grobari (tj velika vecina) ima probleme sa velichinom nosa... Shto bih ja rekla Po nosu se grobarchine poznaju
pozz...
 
nami:
Tu se u potpunosti slazem sa tobom CRNCI SU PRESLATKI!!!! :P Henderson je presladak, dobro igra, EXTRA se oblaci, i najbolje od svega (kao sto si i sama rekla) - C R N A C JE !!!!! Pravi smeker!Bas deluje opusteno...OBOZAVAM GA :!: :wink: :lol: :lol:

Ali i Stefanovic nije nimalo los . . . :wink: :lol: :lol: jako je sladak, ali ima devojku... :cry: :cry:


E kurvet.i.ne dao bi ti ja majmuna, volis te camuge prljave ?! boze sacuvaj ove devojke su pukle
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top