Stalno moram da radim degauss monitora

crawler

Početnik
Poruka
34
Evo shta se deshava.
Kad upalim racunar sve je u redu shto se monitora tice. Mrdnem li ga malo levo desno on se zashareni i ja onda moram da uradim degaus.
Da li je stvarno neophodno to stalno razmagnetisavanje il ja da ne pomeram monitor uopshte.
Zvucnici jesu relativno blizu ali ja ne znam da li je problem u monitoru, kablu monitora ili bre shta se uopshte deshava sa mojim monitorom? Monitor je LG flatron ez t710b, bar na njemu tako pishe.
Hvala unapred.
 
Ovo je jako zanimljivo. Imao sam ja...tj. moj brat isti problem sa monitorom. Na kraju smo ustanovili da se sare pojavljuju zbog magnetnog polja atenskog pojacivaca i antenskog kabla u zidu!
Pokusaj da premestis monitor u drugi deo prostorije pa ako bude OK znaj da mu nesto u zidu smeta (instalacija ili nesto drugo)[/b]
 
crawler:
Evo shta se deshava.
Kad upalim racunar sve je u redu shto se monitora tice. Mrdnem li ga malo levo desno on se zashareni i ja onda moram da uradim degaus.
Da li je stvarno neophodno to stalno razmagnetisavanje il ja da ne pomeram monitor uopshte.
Zvucnici jesu relativno blizu ali ja ne znam da li je problem u monitoru, kablu monitora ili bre shta se uopshte deshava sa mojim monitorom? Monitor je LG flatron ez t710b, bar na njemu tako pishe.
Hvala unapred.
Siguran sam da je kabal u pitanju imao sam isti problem na istom monitoru
 

Back
Top